Medové týždne na Maledivách: Prečo povedať stopercentné áno?!

Ako si predstavujete svoje medové týždne vy? Pre niektoré páry sú dokonalou voľbou viac zážitkové alebo až adrenalínové zájazdy a pobyty. Množstvo novomanželov však dáva prednosť klasike v podobe pobytu pri mori. Ak aj vy milujete slnečné pláže a čistú tyrkysovú morskú vodu, možno dnes u nás nájdete jeden tip.

Pri výbere destinácií na medové týždne sa skúste pozastaviť nad súostrovím Maledivy. Tieto ostrovy vás totiž dostanú horúcim podnebím a hlavne nádhernou prírodou. Vaše medové týždne budú vďaka nim nezabudnuteľné. Prečo povedať áno aj Maledivám?

Maledivy vás jednoducho dostanú!

Maledivy, celým názvom Maldivská republika, predstavujú štát na rovnomernom súostroví južne od Indie. Hlavným mestom je Male. Maledivy sú tvorené až devätnástimi koralovými atolmi, ktoré pozostávajú asi z 1 100 malých ostrovčekov s rozlohou menšou ako 5 km².

Obývaných z nich je však asi len pätina. K hlavným súostroviam patria Male, Ma Faro, Tilamudati, Fadiffolu či Južné a Severné Malosmadulu. Maledivy sú charakteristické priemernými ročnými teplotami 24 až 31 °C, jazykom je maldivčina a menou maldivská rupia.

Dovolenka na Maledivách pritom predstavuje skutočný luxus, vrámci ktorého sa návštevníci môžu tešiť na očarujúce pláže s bielym a jemnučkým pieskom, tyrkysové vody s bohatým podmorským životom. Dostupné sú tu tie najluxusnejšie hotely, niektoré na súkromných ostrovoch. Ak ešte stále váhate, možno vás presvedčia fotografie v galérii. Ťažko však odolať toľkej kráse!

Galéria - Maledivy

5 komentárov
Alena Cabakova

Alena Cabakova

14.07.2014 12:09

Wau uz len vyhrat a balim kufre a vyrazam :)

Vaše meno:

Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

14.07.2014 13:54

neskutočná nádhera, tam by som išla hneď ale zatiaľ o tom môžem iba snívať

Vaše meno:

Ivana Goliašová

Ivana Goliašová

19.07.2014 18:59

Wow masaker, dvakrát by ma nikto prehovárať nemusel :D

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

27.09.2015 14:19

to by bol zážitok :)

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

05.05.2020 10:37

To musí byť nádhera, ale tak po týždni by ma to určite omrzelo a chcela by som ísť domov, predsa len by mi chýbali hory :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE