Jedinečná svadobná výzdoba vo vianočnom duchu: Očarí aj teba?

Svadba sa nemusí konať iba na jar, v lete či na jeseň. Zaujímavá môže byť i v zime. So zimou sa spájajú aj najkrajšie sviatky v roku – Vianoce. A keď už sme pri nich, prečo svadbu nenaplánovať v predvianočnom či rovno vianočnom čase? Ponúkame vám vianočné svadobné inšpirácie, zamerané predovšetkým na výzdobu, ktoré dokazujú, že svadba vo vianočnom čase oplýva jedinečným a nezabudnuteľným čarom. Dali by ste sa zlákať na takúto vianočne ladenú svadobnú kombináciu?

Očarí vás vianočná svadba?

Ideálnou kombináciou vianočnej svadby sú červené kvety. Ruže vám urobia profesionálnu službu, pretože sú nielen červené, ale i nádherné, jemné a elegantné. Upravené v ikebanách či vázach budú tým správnym doplnkom. A krásne tak prepojíte výzdobu so svadobnou kyticou. Keďže ide o vianočný čas, vhodné a zaujímavé bude vkomponovať do sály vianočný stromček, ktorý dotvorí tú správnu vianočnú atmosféru. Netreba zabúdať ani na výzdobu exteriéru, ktorý upúta pozornosť ako prvý. Preto ho netreba podceňovať a pekná vianočná svadobná výzdoba mu iba prospeje. Vianoce sa však nespájajú len s červenou, ale aj zlatou či striebornou a hlavne leskom. Držte sa však zároveň hesla, že menej je niekedy viac. Radšej stavte na jemnú eleganciu, ako na prehnanú výzdobu. Pri plánovaní výzdoby sa môžete inšpirovať aj našimi kombináciami. 

Odporúčame: Berta Milano 2020: Dizajnové svadobné šaty, ktoré okúzlia

príprava na svadbu

Zdroj: Shutterstock®

svadobné prípravy

Zdroj: Shutterstock®

svadba

Zdroj: Shutterstock®

sviatočná svadba

Zdroj: Shutterstock®

vianočná svadba

Zdroj: Shutterstock®

2 komentárov
Dominika Sedliaková

Dominika Sedliaková

11.03.2014 18:22

Krásne dekorácie :))

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

18.04.2021 06:14

Milujem Vianoce, takže by som bola veľmi rada, keby práve moja svadba zvestovala blížiaci sa príchod tohto najkrajšieho obdobia v roku :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE