Zásnubné prstene na rok 2020: Trendy, ktorým sa nedá odolať

Je nám jasné, že zásnubné prstene si nevyberajú dámy. Je to výsostná záležitosť mužov. Aj keď v niektorých kútoch sveta to býva úplne inak. Pokiaľ sa jedná o snubný prsteň, tak sa hovorí, že muž by mal naň minúť 3-násobok svojho mesačného platu. Jedine tak si vraj dokáže uctiť samotnú ženu, s ktorou sa chce oženiť a jedine takto jej vraj môže dokázať, ako veľmi ju miluje. Áno, uznávame, je to divný a hlavne finančne náročný zvyk, no vy sa ním vôbec nemusíte riadiť.

Zásnubné prstene by mali zaujímať najmä pánov. Ale občas menší náznak od žien pri výbere toho najvhodnejšieho tiež pomôže. A keďže môžeme celý rok považovať za akúsi zásnubnú sezónu, tak vám prinášame trendy v zásnubných prsteňoch na rok 2020. Či už máte svoj krúžok vybraný, alebo sa ešte len s partnerom začínate rozprávať o spoločnej budúcnosti, inšpirujte sa tými najkrajšími zásnubnými prsteňmi, ktoré v nasledujúcom roku budeme vídať vo všetkých klenotníctvach alebo aj na sociálnych sieťach.

Zásnubné prstene pre rok 2020

Rovnako ako trendy týkajúce sa svadobných šiat, oblekov, svadobnej výzdoby, kytice a doplnkov, tak aj trendy v zásnubných prsteňoch sa rok od roka menia. Pri výbere je dôležité poznať najmä vkus a štýl budúcej nevesty. Na základe tohto určite nebudete mať problém vybrať „krúžok“, ktorý bude zdobiť jej prstenník niekoľko desiatok rokov.

Samozrejme, aj svadobné obrúčky podliehajú trendu, ale tomu sa budeme venovať niekedy nabudúce. Poďte sa teda spolu s nami pozrieť na budúcoročné trendy týkajúce sa zásnubných prsteňov. Ktorý by ste si vybrali?

Galéria -

3 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

07.01.2020 05:58

Krásne trendy!

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

16.01.2020 12:53

Tak ja budem trendová iba v obrúčkach, nakoľko tie budeme mať zo žltého zlata, ale zásnubný prsteň mám z bieleho zlata :-D

Vaše meno:

Margaret Zimova

Margaret Zimova

14.09.2020 10:34

Krásne, každý je niečím zaujímavý. Konečne ponuka prsteňov, na ktoré sa dá pozerať dlhú dobu.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE