TEST: L´Oréal Paris - lesk na pery Infallible Gloss

Jedinečný lesk na pery s revolučným aplikátorom. Práve takto by sa dal charakterizovať lesk na pery od L`oréal Paris - Infallible Gloss, ktorý vám dnes bližšie predstavím.

 

Lesk na pery mi prišiel na zrecenzovanie v krásnom vínovo- červenom odtieni v matnom prevedení.

 

 

 

Trošku extravagancie pre mňa, ale zase nie som z tých, čo sa ľahko vzdávajú a dala som tomuto lesku na pery šancu. V nasledujúcich riadkoch vám teda predstavím samotný lesk na pery a prezradím vám, ako na mňa zapôsobil.

 

l`orealparis - infallible gloss

Zdroj: Shutterstock®

Lesk od L`oréalu Paris sa ukrýva v hranatej fľaštičke, ktorá ,,padne" skvelo do rúk. Vrchnáčik, ako aj hrdlo lesku na pery, sa hrdia čiernym prevedením. Fľaštička lesku je inak priehľadná a dáva tak vyniknúť lesku, ktorý sa ukrýva vo vnútri. Lesk na pery, Infallible Gloss, má unikátny aplikátor, ktorý sa perfektne prispôsobí tvaru vašich pier a vytvorí dlhotrvajúci efekt maximálneho lesku, bez nutnosti opätovného nanášania. Vďaka svojmu zloženiu naviac zabráni pocitu zlepených pier. Odtieň lesku na pery zdobí hornú časť vrchnáka - ako môžete vidieť, ja som testovala odtieň 407 Smoke me up.

l`orealparis - infallible gloss

Zdroj: Shutterstock®

Spojenie jedinečného lesku a výnimočného aplikátora - lesk má neobyčajne presný aplikátor, ktorý perfektne obkreslí a vyplní vaše pery tak, že budú jednoducho dokonalé. Infallible Gloss je naviac obohatený o kyselinu hyalurónovú, antioxidanty, vitamíny a hlavne vysoko sa lesknúce farebné pigmenty. Práve vďaka tomuto zloženiu vydržia pery tak dlho krásne farebné a hydratované.

l`orealparis - infallible gloss

Zdroj: Shutterstock®

Renata Zelinková, L´Oréal Paris make-up artist, radí, ako Infallible Gloss najlepšie aplikovať:

* Naneste lesk na aplikátor. Aplikátor je dokonale presný, naberie teda ten správny obsah lesku.

* Naneste lesk najskôr na dolnú peru, od stredu ku kútikom, rovnaký postup opakujte u pery hornej. Vďaka tomuto spôsobu aplikácie dosiahnete hutnejšiu a lesklejšiu vrstvu v strede pier.

* Pre ešte lepší efekt neváhajte dodať viac farby do úplného stredu pier, viac na hornú peru.

l`orealparis - infallible gloss

Zdroj: Shutterstock®

Ako som už v úvode spomínala, lesk na pery ma trošku zaskočil svojim sýtym odtieňom, no v ponuke sú ešte ďalšie iné, takže si istotne každá prídete na svoje. Odtieň je krásny, pekne vynikne na perách, dodá im zmyselnú plnosť a intenzívnu farbu. Špeciálne tvarovaný aplikátor perfektne obkreslí líniu pier, a to bez toho, že by ste vybočili z ich prirodzenej línie. Prečo to sem píšem? Neskutočne som sa totiž bála, že s týmto leskom na pery budem vyzerať ako ,,Cuky a Luky", no opak bol však pravdou. :) Lesk na pery je naozaj intenzívny, pery nevysúša, vydrží dlho. Samozrejme, výdrž sa jedlom a pitím skracuje. 

3 komentárov
Erika Špacírová

Erika Špacírová

20.09.2015 16:06

ten odtieň je nádherný a celkovo lesk vyzerá tiež super

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.09.2015 09:13

vyzerá kvalitne ale farba lesku je pre mňa až príliš :)

Vaše meno:

Simona Derzsiová

Simona Derzsiová

06.10.2015 23:14

krásna intenzívna malinová farba :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE