TEST: AVON Extra Lasting rúž na pery

So značkou AVON som v podstate začínala svoje prvé líčenia. Vtedy ešte ako 15 ročná AVON LADY ma lákal každučký produkt, a tak som stále skúšala niečo nové, či sa už jednalo o telovú kozmetiku, no rovnako aj o dekoratívku. V tých časoch som však rúže používala minimálne, vlastne si ani nepamätám či som nejaký mala, skôr som bola na rôzne farebné, trblietavé lesky.
Rúže som začala používať oveľa neskôr, a jednalo sa o menej výrazné odtiene ružovej či marhuľovej, sem-tam nejaký dohneda. Výrazné rúže sa mi začali na sebe páčiť až nedávno, avšak skôr to sú odtiene ružovej či fialovej, k červenej som si žiaľ dodnes žiadny bližší vzťah nevytvorila. Prosto si myslím, že ku mne červená nejde...

avon-ruz

Zdroj: Shutterstock®

A dnes si práve predstavíme jeden z mnohých červených odtieňov, ktoré si môžete objednať z AVON katalógu. Odtieň nesie názov FIERY RED, a s jeho bratom ETERNAL FLAME má moja mamina dlhoročné skúsenosti, pretože ho objednáva jeden za druhým. Svojim odtieňom jej najviac vyhovuje z celej ponuky, a to, že si ho objednáva stále dookola už o niečom svedčiť musí :)

avon-fiery-red

Zdroj: Shutterstock®

Rada by som začala balením, ktoré sa mi veľmi páči, nakoľko kombinácia červenej s čiernou je moja obľúbená, a tá strieborná tomu dodáva ešte oveľa väčší šmrnc! Navyše nápis je tam vrytý, takže nehrozí žiadne opotrebovanie a zmiznutie názvu! Dokonca som bola zopárkrát taká šikovná, že mi spadol na zem, no našťastie to vždy prežil :)

avon-cerveny-ruz

Zdroj: Shutterstock®

"Rúž sľubuje dlhotrvácnu farbu až na 8 hodín! Zloženie odolné voči otlačeniu a rozmazaniu pery hydratuje a poskytuje im pohodlie vďaka vitamínu E a pšeničnému proteínu. Vitamín E pomáha bojovať proti voľným radikálom a tým udržuje pokožku pier vláčnu a dodáva jej zdravý vzhľad. Pšeničný proteín jemne vyživuje, pomáha hydratovať pery a chrániť ich pred vysúšaním. Chráni pomocou OF15."

avon-ruz-na-pery

Zdroj: Shutterstock®

Niektoré rúže mi nevyhovujú najmä preto, lebo majú akési suché zloženie alebo ako to nazvať... Jednoducho mám rada, keď sa rúž po perách kĺže aj bez toho, aby predtým bolo nutné naniesť si balzam. A to tento rúž spĺňa, takže nie je čo vytknúť - pery perfektne hydratuje. Rovnako som spokojná aj s krytím, ktoré je plné a dôsledné - a tak si to predstavujem pri všetkých rúžoch, žiaľ niektoré také kvalitné nie sú...

 

ruz-fiery-red

Zdroj: Shutterstock®

Celkovo som so všetkými vlastnosťami rúžu spokojná, ale u mňa sa 8-hodinová výdrž neosvedčila. Rúž som skúšala nanášať aj tak, že som prebytočné množstvo obtrela do obrúsku, no na pohár sa otláčal stále. Nie však nejako extrémne, pretože na perách po pití nebolo vidno žiadny rozdiel resp. úbytok rúžu, len pohár zostali otlačky. Som však toho názoru, že za cenu 3-4€, keď sa dá objednať v akcii, je to veľmi dobrý a kvalitný produkt. Vyberať si môžete spolu z 10 rôznych odtieňov!

 

12 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

19.01.2015 14:24

červený rúž - to nie je nič pre mňa

Vaše meno:

Katarína Kačuriková

Katarína Kačuriková

20.01.2015 09:28

avon má v poslednej dobre super rúže a najmä novinky a tento vyzerá super :)

Vaše meno:

Dominika Kozová

Dominika Kozová

20.01.2015 14:21

vyzera dobre :) ale ja mam radsej jemno fialove odtiene

Vaše meno:

Veronika Jakubičková

Veronika Jakubičková

20.01.2015 17:42

mam rada červené rúže len akosi neviem trafiť ten správny odtieň :-)

Vaše meno:

Ivana Goliašová

Ivana Goliašová

20.01.2015 20:52

červený rúž je základ líčenia

Vaše meno:

Jana Fuchsová

Jana Fuchsová

21.01.2015 09:36

červená nič pre mňa, ale ...

Vaše meno:

Zuzana Tomanová

Zuzana Tomanová

29.01.2015 13:09

Červené rúže sa mi páčia, ale mne nepasujú čiže mám smolu :-(

Vaše meno:

Natália Martinková

Natália Martinková

02.02.2015 15:17

Jedna z veľa vecí, na ktoré sa môžem spoľahnúť z avonu! Ich rúže sú super! :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

02.02.2015 16:01

na mňa až príliš červený

Vaše meno:

Simona Derzsiová

Simona Derzsiová

10.02.2015 16:26

tento červený je krásny :)

Vaše meno:

Monika Šomšáková

Monika Šomšáková

21.02.2015 15:50

vyzerá byť použiteľný :)

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

14.05.2015 17:23

Mam rada tmavo hnedé a aj mám momentálne z avonu

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE