TEST: Bronzer Avon LUXE

Pre zdravý a žiarivý vzhľad pleti si niekedy môžeme dopomôcť menším trikom. V dnešnom testovaní si predstavíme šikovného pomocníka, ktorý dokáže takýto trik ľahko vyčariť. Je ním bronzer od Avon-u z jeho novej kolekcie Avon LUXE.

 

Čo o novej kolekcii LUXE hovorí výrobca?

 

,,Nová luxusná kolekcia dekoratívnej kozmetiky od AVON-u. Predstavujeme Vám novú kolekciu dekoratívnej kozmetiky Luxe s unikátnym zložením pre Váš očarujúci vzhľad. Kolekcia Luxe je vyrobená z drahocenných zložiek bieleho zafíru, čierneho diamantu, exotických orchideí a hodvábu, zabalená v úchvatnom zlatom obale. “

avon-bronzer-kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

Čo na bronzer hovorím ja?

 

Bronzer v odtieni Warm Glow som mala možnosť otestovať po prvýkrát, pretože v mojej súkromnej kozmetickej zbierke žiaden bronzer nemám. Najčastejšie používam ,,líčka“, respektíve matnú lícenku bez trblietok, ktorá pleť zvýrazní a dodá jej zdravý odtieň.

 

V teplom letnom období (ale i v zime, kedy je potrebné prepožičať pleti trochu farby), je vhodné lícne kosti a čelo jemne doplniť trblietavým bronzerom, ktorý pleť rozžiari. Taký je aj bronzer z novej kolekcie Avon LUXE. Môže sa pochváliť zaujímavým a naozaj luxusným zlatým balením s praktickým zrkadielkom vo vnútri. 

warm-glow-kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

Bronzer má nádhernú vôňu, ktorá je veľmi príjemná. Ako môžete vidieť na fotografiách, odtieň je taký tehlovo-hnedý s jemnými zlatými trblietkami. Pigmentácia je naozaj kvalitná a pokiaľ patríte medzi bledšie typy, opatrne s jeho dávkou na líčka. Hovorí sa, že menej je viac.

avon-luxe-kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

Ja si bronzer aplikujem najmä na lícne kosti, ktoré pekne zvýrazní, nezabúdam ani na oblasť čela a brady. Pleť nadobudne opálený a zdravý vzhľad, ktorý vydrží po celý deň.

 

Odporúčaná cena je 14,90 €.

 

 

OTÁZKA PRE VÁS:

Vyskúšali ste už výrobky z novej kolekcie Avon LUXE? Ktorý je váš najobľúbenejší?

3 komentárov
Alexandra Zlúkyová

Alexandra Zlúkyová

28.06.2014 17:19

určite vyskúšam :)

Vaše meno:

Dominika Sedliaková

Dominika Sedliaková

29.06.2014 18:18

Táto kolekcie je nádherná a luxusná :)

Vaše meno:

Katarína Šutvajová

Katarína Šutvajová

30.06.2014 17:27

dobrá vec,určite si ho zaobstarám

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE