TEST: Collistar - Gloss Nail Lacquer Gel Effect, lak na nechty

Talianska značka Collistar už minulý rok prišla na trh s novou kolekciou farebných lakov Gloss Nail Lacquer Gel Effect, s jedinečným gélovým efektom v intenzívnych, trendových odtieňoch a navyše, praktickom 6 ml balení.


Podľa popisu, nové zloženie lakov na nechty zaručuje extra žiarivosť, živé farby, mimoriadnu trvácnosť a pokrokový 3-D objem.


Podmanivé odtiene nám umožnia zvýrazniť náš vzhľad, outfit, či náladu. Brilantný lesk a intenzita farieb podľa výrobcu vyznie v každej podobe – či už si svoje nechty nalakujete jednotne, alebo použijete súčasne viaceré odtiene. Výrazné farby vytvoria príťažlivý kontrast s naším celkovým vzhľadom a umožnia nám vytvoriť si vlastný štýl. 

collistar-lak-na-nechty

Zdroj: Shutterstock®

Lak má tekutejšiu konzistenciu. Odtieň 511 Rosa Romantica nie je krycí - na nechtoch mám až 3 vrstvy, aby som dosiahla aké-také krytie. Ja osobne nemám rada laky v jemných béžových, ružových, marhuľových odtieňoch, ktoré nekryjú. Zastávam názor, že lak má kryť v prvej či druhej vrstve a toto Collistar s týmto odtieňom nespĺňa. Hoci by som si sama tento odtieň nekúpila, musím uznať, že kvalitou vyniká.

collistar-lak-na-nechty

Zdroj: Shutterstock®

Lak Collistar má veľmi dlhý štetček s pomerne nahusto danými štetinami. Lakovanie išlo veľmi dobre, v dvoch-troch ťahoch som lak naniesla bez pruhovania a iných problémov.  Schne do vysokého lesku a celkovo navodzuje dojem umelých nechtov (predsa len, je to lak, ktorý má vytvoriť gel efekt). Lak pôsobí žiarivo, nechty sú hladké a na pohľad akoby pevnejšie. 

 

 

Testovali sme tiež:  Collistar - Twist Gloss Ultrabrillante

lak-na-nechty-collistar

Zdroj: Shutterstock®

Kvalitou vyniká aj z hľadiska výdrže - mne vydržal bez poškodenia necelé 4 dni, takže výdrž je nadpriemerná. Samozrejme výdrž laku je u každej z nás iná, avšak máloktorý lak vydrží bez odretia špičiek toľko, ako tento. Celkovo lak určite odporúčam, jediné, čo sa mne nepáči je fakt, že tento lak nie je krycí. Svojou jemnosťou sa hodí na každú jednu príležitosť.

 

Rôzne druhy a odtiene lakov Collistar nájdete vo FAnn parfumériách. smiley

lak-s-gelovym-efektom

Zdroj: Shutterstock®

Testovali sme tiež:  COLLISTAR lak na nechty s gélovým efektom

 

 

 

OTÁZKA PRE VÁS:

 

 

Používate kozmetiku Collistar?

 

Vyskúšali ste už laky na nechty od Collistar?

 

3 komentárov
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.09.2015 09:08

nepoužívam túto kozmetiku je z radu trošku drahšich ale tento lak ma zaujal svojou jemnou nenútenou farbou ktorá ihned by udrela do očí :)

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

21.09.2015 20:12

neskúšala som ešte nič od tejto značky, tento lak ma moc nezaujal ani farbou ani tým, že je gélový

Vaše meno:

Martina Krajčová

Martina Krajčová

22.12.2015 15:54

prímená jemná farba :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE