TEST: DERMACOL nové očné tiene

Za posledné mesiace pribudlo do sortimentu hneď niekoľko noviniek očných tieňov - MONO, DUO a aj QUATTRO. Ja som ich už otestovala, preto je pravý čas na napísanie recenzie pre Vás, aby ste vedeli, či za to stoja alebo nie.

Začala by som paletkou štyroch očných tieňov, ktorú nájdeme spolu v 4 farebných kombináciách, a to práve podľa farby očí, teda pre modré, hnedé, zelené a orieškové oči. Ja som testovala kombináciu stvorenú presne pre mňa, a podľa fotiek Vám bude jasné, ktorá to je :)) Paletka dokonca obsahuje i zrkadielko, ktoré sa iste hodí na upravovanie počas dňa!

dermacol-tiene

Zdroj: Shutterstock®

"Štyri rafinovane zladené farby pre podčiarknutie a zvýraznenie prirodzenej farby očí. Saténovo jemná, púdrová textúra dokonale priľne k povrchu viečka a zvláčni ho. Svetlo odrážajúca perleť okamžite rozjasní pohľad. Intenzívne farby môžu byť nanášané na viečko samostatne alebo v kombináciách, jednoducho sa tieňujú. Praktický obal s obojstranným aplikátorom a zrkadielkom. Atraktívny dizajn s kvietkami."

dermacol-quattro-tiene

Zdroj: Shutterstock®

Paletka určená pre hnedé oči obsahuje bledoružový, tmavohnedý, žlto-zelený a zelený očný tieň. Dajú sa rôzne nakombinovať, takže je len na Vás, ako sa rozhodnete... Tiene obsahujú miniatúrnu perleť, ktorú vidím len ak sa pozriem na tiene úplne zblízka, avšak už po nanesení na viečko hrajú so svetlom a oči pekne rozžiaria.

 

dermacol-quattro

Zdroj: Shutterstock®

Už dávnejšie som čítala, že k hnedým očiam vraj veľmi pasuje žltá, tak som bola zvedavá, či to platí aj na mňa, i keď toto nie je taká tá klasická žlto-žltá, musím uznať, že na očiach krásne vynikne. Zelenú a hnedú používam bežne, no tá žltá tomu dodala tú pravú šťavu, súhlasíte? S výdržou som spokojná, no pigmentácia mohla byť o kúsoček intenzívnejšia.

dermacol-novinka

Zdroj: Shutterstock®

Ďalším v poradí je MONO tieň v odtieni č.05, čo je tmavšia šedá farba, ktorú v podstate skoro nepoužívam, resp. iba príležitostne. No na nejaké večerné líčenie si ho viem predstaviť dokonca aj na sebe :) Takéto tmavšie tiene nezvyknem často používať, ale cítila som sa v ňom fajn, a najmä to bola ďalšia nová skúsenosť. Konzistencia je rovnaká ako pri predošlej paletke, a tiež by som aj v tomto prípade očakávala hlbšiu intenzitu.

dermacol-mono-tien

Zdroj: Shutterstock®

"Púdrová, veľmi ľahučká textúra vytvára na očných viečkach saténovo jemný film, hebký na dotyk. Ľahko a rovnomerne sa roztierajú a tieňujú, sú perfektne priľnavé. Prepožičiavajú očným viečkam plnú, intenzívnu farbu. Praktický obal s obojstranným aplikátorom, atraktívny dizajn s kvietkami. 6 klasických variácií - perleťové a matné odtiene."

dermacol-mono-eyeshadow

Zdroj: Shutterstock®

dermacol-mono-05

Zdroj: Shutterstock®

A nie nadarmo sa vraví - to najlepšie na koniec - DUO paletka očných tieňov, a rovno v dvoch farebných kombináciách(č.01 a č.04). S týmito som skutočne spokojná, a všetkým ich vrelo odporúčam. Konzistenciu majú inú ako predošlé tiene, a presne takáto mi vyhovuje. Perfektne sa tieňujú, intenzita je na jedničku, nezhlukujú sa, neopadávajú a držia po celý deň!

 

dermacol-duo

Zdroj: Shutterstock®

"Dve výborne zladené kombinácie nádherne vytieňujú oči. Jemná púdrová textúra je skvele priľnavá a dokonale krycia. Dlhotrvajúce – líčenie zostane počas celého dňa dokonalé. Ľahko a jednoducho sa nanášajú. Praktický obal s obojstranným aplikátorom.

Saténový očný tieň: jemný, svetlý odtieň pre prejasnenie
Minerálny očný tieň: rozžiari oči mesačným trblietaním a pohľadu dodá hĺbku. Rôznofarebné pigmenty a jemné trblietavé čiastočky vytvoria tie najtrblietavejšie odlesky."

 

dermacol-duo-paletky

Zdroj: Shutterstock®

dermacol-duo-ocne-tiene

Zdroj: Shutterstock®

5 komentárov
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

09.02.2015 12:05

krásne tmavé paletky

Vaše meno:

Katarína Kačuriková

Katarína Kačuriková

09.02.2015 18:00

Krása :)

Vaše meno:

Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

09.02.2015 19:19

duo paletky vyzerajú skvele

Vaše meno:

Veronika Jakubičková

Veronika Jakubičková

09.02.2015 19:44

veľmi pekné odtiene

Vaše meno:

Monika Šomšáková

Monika Šomšáková

21.02.2015 16:02

prídu mi slabo pigmentované ak to porovnám s Loreal Color Infaillible.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE