TEST: Dermacol - One Coat lak na nechty

Letné farebné vysoko krycie laky na nechty od Dermacolu vás nesklamú. Laky sľubujú inovatívne zloženie a jedinečný plochý štetček, čo zaručí jednoduchú a rovnomernú aplikáciu

 

Leto je v plnom prúde a preto dnes máme pre vás ďalší test lakov na nechty.

 

Tentokrát ide o laky One Coat - Extrémne krycí lak na nechty od Dermacolu.

 

 

 

 

 

 

 

Laky sľubujú inovatívne zloženie a jedinečný plochý štetček, čo zaručí jednoduchú a rovnomernú aplikáciu. Vďaka vysokej koncentrácii pigmentov stačí len 1 vrstva laku. Dobre k nechtom priľne a behom 120 sekúnd zaschne. Lak vytvorí hladký veľmi lesklý povrch.

 

Toto všetko znie úžasne, tak hor sa na testovanie.

 

Testovala som dva odtiene - číslo 130 a 131. Dve krásne farby, letná sýta ružová a metalická lesklá ružovo-fialová.

 

Dermacol - One Coat lak na nechty

 

Balenie laku sa mi páči, štíhly dizajn s veľmi dobrým uzáverom a štetček je naozaj ako sľubujú veľmi šikovný. Nalakované nechty som mala behom chvíle.

 

Lak je hustej konzistencie, čoho som sa najprv bála. Predsa len tekutejšie formy laku sú na nanášanie lepšie. Keďže tento má byť vysoko krycí, hustejšia konzistencia sa dala očakávať. Je preto nutné necht nalakovať rýchlo, no s týmto štetčekom to naozaj nie je ťažké. Na jedno namočenie som si nalakovala celý necht. Takže celé lakovanie trvalo naozaj len chvíľu.

 

Lak som naniesla len v jednej vrstve u oboch odtieňov a bola som spokojná.

Krytie bolo naozaj skvelé. Nebolo treba nič dolakovať.

 

Čo sa týka schnutia, môžem potvrdiť, že behom dvoch minút boli nechty zaschnuté.

 

Dermacol - One Coat lak na nechty

 

S výsledkom som bola spokojná. Nechty boli nalakované a zaschnuté rýchlo, farby krásne lesklé, obzvlášť ružová pôsobí veľmi sviežo, letne a in.

 

Lak na nechtoch na nohách mi vydržal bez oderkov 4 dni, na rukách som mala oderky hneď, po 3 dňoch sa začal na koncoch olupovať. Takže výdrž laku priemerná. Nabudúce použijem určite vrchný ochranný lak kvôli oderkom, aj keď lak vytvoril naozaj príjemný hladký a lesklý povrch.

 

Oceňujem taktiež žiadne hrudky, bodky ale jednoliaty povrch s vysokým leskom.

 

Môžem vám ho len odporučiť. Predáva sa v 33 odtieňoch sviežich letných farieb, takže ten svoj si určite vyberiete. Balenie 10 ml za odporúčanú cenu 2,99 eur.

 

 

3 komentárov
Danka

Danka

30.06.2013 21:12

Aj keď mám rada ružovú na nechtoch, z týcho dvoch sa mi páči skôr ten druhý, vyzerá krásne a nechty majú pekný akoby kovový nádych :) + krásne nechty na rukách Ingrid :)

Vaše meno:

Dominika Sedliaková

Dominika Sedliaková

02.02.2014 11:21

Ja mám z tejto kolekcie taký modrý :))

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.09.2014 12:01

wau na výber až 33 variant

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE