TEST: Dermacol - rad ACNECOVER

Mnohé máme problematickú pleť, ktorá nám "sťažuje" či už ľahšie či ťažšie život... 

 

 

Dekoratívna kozmetika od Dermacolu - Acnecover, má nám zákazníčkam s problematickou pleťou pomôcť.

 

V rade acnecover nájdete make-up s korektorom v jednom a matujúci púder. Dnes to teda bude o týchto dvoch výrobkoch -  čo myslíte - je dobré do nich investovať?

 

Oficiálny popis ACNECOVER MAKE-UP & CORRECTOR:

Tónovací make-up s korektorom vyvinutý špeciálne pre potreby problematickej pleti. Upokojujúci tónovací make-up účinne stará o pleť po celý deň, zmatňuje ju, neupcháva póry a potláča tvorbu akné. Olej z austrálskeho čajovníka s antibakteriálnymi a antiseptickými vlastnosťami podporuje regeneráciu pleti. Zincidone ® znižuje nadmernú tvorbu kožného mazu.

Dermacol rad ACNECOVER

Zdroj: Shutterstock®

Môj názor:

 

Tak tento výrobok je super. Balenie je klasické tubové, ako má množstvo make-upov, avšak vo vrchnej  uzavieracej časti sa nachádza korektor a v tube samotný make-up. Zakúpiť sa dá v 4 odtieňoch, od toho naj-svetlejšieho pre úplné bledulky až po krásne hnedastú pleť - (odtiene majú čísla: 01, 02, 03, 04). Ja všade píšem, že sa radím medzi bledule, teraz ma už samozrejme opálilo a tak vyzerám lepšie - heh. Tento make-up mám v odtieni 03, teda predposledný v škále odtieňov. Korektor aj make-up majú jednotný odtieň, parádne sa dopĺňajú.

 

Korektor má poriadne tuhú konzistenciu - má 3g. Make-up má tiež konzistenciu tuhšiu a má 30ml. Oba produkty (hoci je to jeden produkt) sú cítiť po tea tree - nie je to však až tak čistá vôňa. Krytie je stredné, avšak vďaka parádnemu korektoru si táto dvojka poradí aj s väčšími ťažkosťami. Odporúčam korektor aj make-up nanášať štetcami - podstatne to uľahčí prácu - hlavne čo sa týka rozotrenia a stratenia.

 

S výdržou som tiež spokojná, na pleti drží dlho - 8 a aj viac hodín bezchybne potom sa už pomaly vytráca. Aby nebolo všetko ideálne tak tento make-up má aj mínusy.  Mne osobne prekáža vôňa, ktorá mi nevonia...a hoci výrobca píše že pleť po nanesení bude zmatnená, tak to sa u mňa nekonalo - na fotke to nie je vidieť, ale celá pleť sa mi dosť leskla. A preto asi aj bol k tomuto make-upu vyrobený aj púder - čítajte nižšie...

Dermacol rad ACNECOVER

Zdroj: Shutterstock®

Oficiálny popis ACNECOVER MATTIFYING POWDER:

Kompaktný zmatňujúci púder na problematickú pleť obsahuje výťažok z austrálskeho čajovníka. Vylepšuje vzhľad akné, zabraňuje tvorbe nových vyrážok, vstrebáva nadbytočný kožný maz a neupcháva póry. Zmatňuje pleť a zjemňuje jej štruktúru. Jednoduchá aplikácia pomocou hubkového aplikátora.

Dermacol rad ACNECOVER

Zdroj: Shutterstock®

Môj názor:

 

Z púdru som o niečo menej nadšená, ale nie je to na zahodenie. Podľa mňa má parádne balenie, ktoré poriadne drží a teda nehrozí nechcené otvorenie. Súčasťou púdru je hubka - podľa mňa je nanič, nevedela som si s ňou púder pekne rovnomerne naniesť.... Skôr by ma potešilo keby súčasťou púdru bolo zrkadielko, ktoré nie je.

 

Púder nemá nejakú špecifickú parfumáciu, ale je z neho niečo cítiť - žeby ten čajovník? - no neviem. U mňa má rozhodne plus, že sa mi pri nanášaní z neho nepráši. Naopak mínus mu dávam za hlavnú funkciu a to zmatnenie pleti. Pleť dobre zmatní, pri make-upe Acnecover to nejaký problém nie je - tam drží na pleti a nelesknem sa niekoľko hodín, ale keď použijem nejaký iný make-up čo mám doma, tak po prepúdrovaní už niekedy aj po hodine sa znovu až moc lesknem.

 

• Najlepší púder od Dermacolu je jednoznačne Invisible Fixing Powder.

Dermacol rad ACNECOVER

Zdroj: Shutterstock®

Ukážka toho čo tieto výrobky dokážu:

Dermacol rad ACNECOVER

Zdroj: Shutterstock®

Cena:

 

ACNECOVER MAKE-UP CORRECTOR - 6,49€

ACNECOVER MATTIFYING POWDER - 5,73€

 

oba výrobky nájdete na e-shope: www.dermacol.sk

Dermacol rad ACNECOVER

Zdroj: Shutterstock®

Používate teraz v lete make-up alebo bb krém / cc krém / či nejaký ľahký tónovací krém, ... ?

10 komentárov
Alexandra Zlúkyová

Alexandra Zlúkyová

06.07.2014 11:32

tak toto si jednoznačne musím kúpiť ! .. ďakujem za recenzie :)

Vaše meno:

Kristína Rusinková

Kristína Rusinková

07.07.2014 12:06

Ďakujem za recenziu, pomohla ... najbližšie vyskúšam tieto výrobky :)

Vaše meno:

Denisa Slobodová

Denisa Slobodová

09.07.2014 11:56

Toto ma veľmi zaujalo, mám akné a aj škvrny po nicha a j v lete ich musím zakrývať

Vaše meno:

Marta Hollá

Marta Hollá

09.07.2014 17:12

Tento make-up som dostala ako darček, a musím súhlasiť, že je fakt dobrý. Zaujal ma ten korektor, je to také dva v jednom:) Jediné čo mi tak trocha vadí je tá vôňa čajovníka

Vaše meno:

Zuzana Tomanová

Zuzana Tomanová

09.07.2014 17:30

Púder som používala....spokojnosť.

Vaše meno:

stanka adamčíková

stanka adamčíková

09.07.2014 17:33

puder aj mna zaujal, teraz na leto zhánam tak vyskusam

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

31.07.2014 09:22

podľa priložených fotiek vyzerá naozaj super ...

Vaše meno:

Ema Fabinyová

Ema Fabinyová

06.08.2014 14:36

Tento korektor mám. A používam ho veľmi často. Nosím ho so sebou stále. Vždy ak potrebujem dám si kúsok na kritickú časť a pleť je ako bez poškodenia. takisto aj lieči vyrážky pretože je v ňom tea-tree. :) určite odporúčam každému!

Vaše meno:

Michaela Prostredná

Michaela Prostredná

15.10.2014 08:42

Make-up som používala dlhšiu dobu,ale uvedomila som si ,že vlastne vôbec nespľňa to,čo sľubuje.Pleť je mastná,dokonca sa vytvorí aj viac pupienkov .Určite na mastnú pleť je mnoho iných lepšich make-upov.

Vaše meno:

Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

15.10.2014 10:03

Určite vyskúšam, super recenzia:))

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE