TEST: Dermacol - Vodeodolná riasenka pre super objem rias s panoramatickým efektom

Vodeodolná riasenka pre super objem rias s panoramatickým efektom je ďalšou novinkou od značky Dermacol. Od Dermacolu som mala už viacero riaseniek, niektorým nemám čo vytknúť, iné by som už vidieť znovu nechcela. 

 

Novinka MEGA LASHES WATERPROOF MASCARA dodá riasam super objem a plnosť s panoramatickým efektom, pričom ich nádherne vykreslí a rozčeše. Extra vodoodolná a dlhotrvajúca krémová textúra obalí riasu po riase, perfektne priľne a je vysoko odolná voči vode, vlhkosti a slzám. Dodáva im hustotu a fixuje ich na dlhé hodiny. Intenzívne čierne pigmenty dodávajú riasam výraznú farbu. Nezlepuje riasy a nevytvára žmolky.

 

To čo sľubuje výrobca je naozaj super, avšak... aká je realita?

Vodeodolná riasenka pre super objem rias s panoramatickým efektom

Zdroj: Shutterstock®

Riasenka má pekný zaujímavý zlato-modrý obal. Hlavička riasenky nie je flexibilná a ku vrcholu sa štetiny zužujú, takže by mali štetinky rovnomerne od korienku až ku končekom naniesť farbu. Keď som riasenku začala používať zo začiatku, tak sa mi zdala až príliš mokrá. Vtedy som s ňou nebola až tak spokojná pretože mihalnice mi naozaj dosť zlepovala. Avšak, ako som ju používala častejšie, myslím si, že pomerne dosť rýchlo ,,vyschla". Nie je to však na škodu, pretože v mojom prípade sa mi teraz s ňou omnoho lepšie manipuluje.


Po nanesení riasy pekne obalí farbou - nie príliš, pekne ich prečeše a len veľmi málo zlepí. Na fotkách uvidíte, že naozaj pekne dodá dĺžku, no o nejakom objeme by som nehovorila. Výhodou je, že po nanesení sa neotláča na viečko a farba mi rýchlo na mihalniciach zaschne. Také menšie mínus je, že mi sem-tam tvorí žmolky, avšak to len minimálne. Po celom dni však vyzerá ako práve nanesená, nejak sa nedrobí. 


Nieje vodeodolná! Pozor si treba ešte dať, ak si pretriete oči a dostane sa vám náhodou do očí. Rovnako i pri nanášaní, kedy ma začali dosť rezať oči. Z tohto hľadiska, tie z vás, ktoré máte citlivé oči, radšej siahnite po nejakej inej riasenke. Veľmi ľahko ju odlíčite odličovacími vodami. Celkovo som s ňou spokojná, pretože dokáže to, čo dokáže - viď fotka nižšie. smiley

 

 

Odporúčame prečítať: Veľký test rúžov - s jarou prichádza krásna paleta farieb

Vodeodolná riasenka pre super objem rias s panoramatickým efektom

Zdroj: Shutterstock®

Cena: 9,59 €

2 komentárov
Erika Špacírová

Erika Špacírová

16.08.2015 13:19

ešte som neskúšala žiadnu riasenku od Dermacolu, no táto vyzerá dosť dobre

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

17.08.2015 09:58

podľa fotky je vidieť želaný efekt :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE