TEST: GOSH Foundation Drops Make-up

Minulý týždeň som vám od značky GOSH predstavila nové matné rúže a dnes to bude nový make-up, ktorý nesie názov Foundation Drops. Čo teda znamená, že make-up obsahuje pipetu, a tak si make-up dávkujem kvapkami. :) Celkom zaujímavý nápad, ktorým vzniklo niečo úplne nové. Aspoň ja osobne som sa doteraz s ničím podobným nestretla...

 

Tento make-up má unikátnu, výnimočne ľahkú konzistenciu bez obsahu vody. Pre nový, nahý a prirodzene bezchybný vzhľad - bez efektu masky.

 

Foundation Drops sľubuje stredné krytie. Mne osobne sa osvedčilo nanášanie prstami, no inak som zvyknutá make-up vždy aplikovať štetcom. No je to individuálne, každej z nás môže vyhovovať niečo iné...

 

Testovali sme: GOSH Velvet Touch Lipstick Matt
 

gosh-make-up

Zdroj: Shutterstock®

Obsahuje účinné látky, akými sú argánový olej a zložka Antiderm, poskytujúca pleti upokojenie, hydratáciu, ochranu aj protizápalový efekt. Make-up je potrebné pred každým použitím poriadne pretrepať, aby sa tieto zložky pekne spojili.

 

Na testovanie som obdržala tri odtiene - 002 IVORY, 004 NATURAL a 008 HONEY. Spolu je v ponuke 5 odtieňov. Aktuálne mi najviac sedí ten najsvetlejší, maminke som zase posunula ten najtmavší a sestre ten stredný.

 

Testovali sme: GOSH intenzívna linka na oči

gosh-foundation-drops-make-up

Zdroj: Shutterstock®

Balenie je typické pre túto značku. Presne podľa môjho vkusu. Má objem 30ml, čo je klasická veľkosť pre make-upy. Dávkovanie s pipetou je pomerne jednoduché, pekne sa dá kvapkať po jednej kvapke. Štruktúra je vcelku redšia, preto si myslím, že make-up v zime určite nesklame, no na leto je podľa mňa ešte vhodnejší, keďže je takýto ľahučký...

 

Ľahko sa rozotiera do stratena, nepôsobí na pleti ťažko a nezanecháva ,,mapky"... Mamina so sestrou nemajú s pleťou problémy, takže im krytie bohate postačuje, ja však musím v tomto prípade použiť i korektor, nech to je o niečo lepšie. :)

 

Odporúčame prečítať: 6 tipov ako bojovať proti akné a lupinám s Tea tree olejom

foundationdrops-002-natural

Zdroj: Shutterstock®

Ukážkovo sa na pleti drží počas dňa, no ja, majiteľka mastnej T-zóny, aj tak potrebujem aspoň raz za deň prepúdrovať. Inak je však na pleti veľmi príjemný - akoby som ho ani nemala.

 

Maminka je z neho úplne unesená, pretože ona je práve fanynkou takýchto ,,nahých" make-upov. Potrebuje totiž iba skôr zjednotiť tón pleti, prekryť nejaké tie pigmentové škvrny...

 

Odporúčame prečítať: Ako zabezpečiť dlhotrvajúci make-up aj na mastnej pleti

gosh-008-honey-makeup

Zdroj: Shutterstock®

Ak hľadáte v tomto smere niečo nové, čo by ste rady skúsili, odporúčam vám tento ,,kvapkový" make-up, ktorý by nemal sklamať žiadnu z vás. 
 

Ja som s ním taktiež veľmi spokojná, akurát by som prijala, keby kryl o čosi viac. Ale to sa dá dokorigovať korektorom, takže je všetko tak, ako má byť. :)

 

Odporúčame prečítať: Čo kúpiť pod vianočný stromček pre svoju nežnejšiu polovičku?

gosh-008-honey-makeup

Zdroj: Shutterstock®

4 komentárov
Lucia Vajsová

Lucia Vajsová

25.12.2015 11:24

Čítam o ňom samé chvály...asi je načase ho vyskúšať na vlastnej koži ;)

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

25.12.2015 19:34

veľmi dobrý je :)

Vaše meno:

Monika Strbova

Monika Strbova

25.12.2015 21:46

to krytie mohlo byť väčšie, na moje akné by nedostačoval :(

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

29.12.2015 15:04

nepoužívam make up.-

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE