TEST: Mary Kay - lacquered lip shine - tekutý rúž s leskom

Mary Kay je známa značka nielen medzi bežnými uživateľkami, ale aj medzi profesionálmi. Pre mňa sa osobne stáva stále viac a viac obľúbenejšou značkou dekoratívnej kozmetiky. 

 

Je naozaj kvalitná a doteraz som bola s každým produktom nadmieru spokojná. Tentoraz som dostala možnosť otestovať tekutý rúž s leskom - Mary Kay Lacquered lip shine, odtieň Exotic Orchid.

 

 

Testovali sme tiež:  Mary Kay - veľké testovanie dekoratívnej kozmetiky

 

Mary Kay - lacquered lip shine -tekutý rùž s leskom

Zdroj: Shutterstock®

Tento tekutý rúž je súčasťou kolekcie Paradise Calling, ktorá sa zamerala na exotické kúzlo letnej sezóny. Farby, ktoré nájdete v tejto kolekcií sú niekedy odvážnejšie, ale leto je o výrazných šťavnatých odtieňoch. Určite sa sýtych farieb netreba báť...veď toto leto majú predsa zelenú! wink

 

Testovali sme tiež:  Mary Kay - transparentný rúž True Dimensions

Mary Kay - lacquered lip shine -tekutý rùž s leskom

Zdroj: Shutterstock®

Krabička, v ktorej mi produkt prišiel, je krásna a použili na nej pekné letné a najmä tropické farby. Balenie je klasické, ale kvalitné. Vrchnák je čierny a plastové balenie priehľadné. Tento tekutý rúž je dokonca hydratačný, čo určite ocení každá žena. Nie je príjemné mať na perách rúž, ktorý vám ich vysušuje.

 

Odtieň, ktorý som testovala má názov Exotic Orchid a je to sýta fuchsiová farba. Som z nej nadšená, pretože oživí každý look. Tento rúž odporúčam nosiť ako dominantnú farbu v líčení a nie je vhodné kombinovať ju s výrazným očným make-upom. 

 

Testovali sme tiež: MARY KAY tekuté očné linky

Mary Kay - lacquered lip shine -tekutý rùž s leskom

Zdroj: Shutterstock®

Balenie má 6 gramov a myslím si, že ho určite tak rýchlo nevypotrebujete, pretože spotreba po otvorení je 18 mesiacov. Prejdime ku jeho konzistencii. Ja nie som veľký fanúšik leskov, ale keďže je to rúž, ktorý hydratuje a vytvára len efekt lesku, som s ním spokojná. Aj konzistencia je odlišná od klasického lesku, čo ma príjemne prekvapilo.

 

Lesk sa nelepí a krytie je bezkonkurečné! Farba je sýta a na perách vydrží veľmi dlho. Skúšala som s ním piť aj jesť a vydržal to bez problémov. Na perách síce nebolo také isté množstvo rúžu, ako na začiatku, ale obstál veľmi dobre. wink

 

Testovali sme tiež: Mary Kay - podkladové bázy

Mary Kay - lacquered lip shine -tekutý rùž s leskom

Zdroj: Shutterstock®

Aplikátor je odlišný od tých, na aké sme zvyknuté. Má tvar takej malej lopatky alebo mandle. V strede je malá priehlbinka, do ktorej sa zmestí viac rúžu, a tým sa pekne, ľahko a rovnomerne rozotrie na perách. Tento aplikátor mi príde naozaj dobrý a vyslovene funkčný.

 

Keďže leto ešte neskončilo, určite po ňom siahnite a využite tieto krásne letné odtiene. Ak ste sa rozhodli byť tou odvážnejšou, môžete začať práve týmto tekutým rúžom od Mary Kay. Ja ho radím medzi produkty, ktoré toto leto nesmú chýbať v mojej kozmetickej taštičke.

 

Testovali sme tiež:  Mary Kay – Fixačný gél pod make-up s SPF 15

1 komentár
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

17.08.2015 09:56

pre mladé kočky ideálny :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE