TEST: MAVALA - lak na nechty 262 Milky

Už viac ako 50 rokov, kdekoľvek na svete, je názov MAVALA synonymom kvality, a to najmä vďaka špecifickej a vysokej účinnosti svojich prípravkov.


Portfólio prípravkov MAVALA ponúka svojim zákazníkom nielen kompletnú radu ošetrujúcich nechtových výrobkov, ale i prípravky pre okolie očí, pleť a najnovší rad, ktorý je určený pre starostlivosť o chodidlá.

 

Dnes si môžete prečítať o laku na nechty a tešiť sa môžete ešte na dva testy, v ktorých sa dozviete viac o kréme na nohy a sére na mihalnice. smiley

Mavala lak na nechty

Zdroj: Shutterstock®

Mavala má v portfóliu svojich mini color lakov na nechty až 79, pričom 5 z nich tvorí základnú starostlivosť (podlak, nadlak,...) a 74 lakov je farebných. Z portfólia si určite vyberie každá jedna žena. Laky majú priehľadné, nepriehľadné, sýte, perleťové, kovové či trblietavé odtiene. 

 

262 MILKY oranžový mliečny lak na nechty

 

Na tomto laku sa mi páči z hľadiska obalu všetko - dizajn aj veľkosť. Mini 5 ml balenie je praktické, lak si môžete zo sebou zobrať aj na dovolenku. Fľaštička s vrchnákom pôsobí elegantne a reálne lak dokážete minúť. Klasický malý hustý štetček zabezpečí dokonalé nanesenie laku v priebehu 3-4 ťahov. 

Mavala lak na nechty

Zdroj: Shutterstock®

Lak má krémovú konzistenciu, ktorá sa pri lakovaní pekne na nechte "rozleje", a tak pri lakovaní nevznikajú pruhy. Dokonalé krytie laku zabezpečujú dve vrstvy. Prvá vrstva uschne veľmi rýchlo, približne do dvoch minút, pri druhej treba počkať o niečo dlhšie. 

 

Mnou testovaný lak 262 Milky má oranžovo-mliečnu farbu s vysokým leskom. Pri lakovaní som nepoužila ani podlak ani nadlak, len dve vrstvy laku Mavala. Z dokonalých nechtov som sa tešila 3 dni, potom sa mi začali olupovať špičky. Výdrž je teda úplne super, pretože niektoré laky mi nevydržia na nechtoch celé ani deň. 

 

Keďže som nepoužila podlak, trošku som sa bála zafarbenia nechtov. Moja obava však opadla po odlakovaní, pretože lak moje nechty nezafarbil. Ak teda hľadáte kvalitné laky na nechty - Mavala určite nesklame! smiley

Mavala lak na nechty

Zdroj: Shutterstock®

Mavala Mini color, laky na nechty sú k dostaniu v každej FAnn parfumérii.

2 komentárov
Erika Špacírová

Erika Špacírová

31.07.2015 09:17

pekný odtieň :) na leto super

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

17.08.2015 10:06

pekný na leto priam stvorený :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE