TEST: Maybelline - Baby Lips Electro

Balzam na pery je mojou srdcovkou, je to taká stálica, ktorá ma snáď asi ani nikdy neomrzí.

 

Vždy mám minimálne dva pri sebe v bočných vačkoch po kabelkách a podobne.

 

Viem, že keď rukou šáhnem na tajné miesto balzam raz - dva našmátram a dodám svojim suchým perám jedným ťahom hydrátáciu, vláčny pocit, či dokonca ochranu pred slnečným žiarením.

 

Ak balzam navyše krásne vonia, čiže je parfumovaný, tak to som už v siedmom nebi a viem, ktorý miláčik padne za vlasť ako prvý :)

maybelline - baby lips electro

Zdroj: Shutterstock®

Balzam Maybelline Baby Lips Electro poskytuje perám hĺbkovú hydratáciu a ochranu. Obsahuje ochranný faktor SPF 20, ktorý chráni pery pred škodlivým slnečným žiarením. Jemná textúra sa ľahko nanáša a nezanecháva mastný pocit. Výsledkom sú jemné a hydratované pery s originálnou farebným nádychom až po dobu 8 hodín.

maybelline - baby lips electro

Zdroj: Shutterstock®

Balzamy Baby Lips Electro sa ukrývajú v krásnom kontrastnom balení čiernej a crazy farebnej kombinácie. Oproti klasickým pastelovým baleniam Baby Lips je toto prevedenie tak viac šokujúce, respektíve pútajúce pozornosť :)

Popisy jednotlivých odtieňov sa pekne vynímajú na čiernom podklade a každý z balzamov je tak originálny a svojský a dáva tak vyniknúť svojmu odtieňu!

maybelline - baby lips electro

Zdroj: Shutterstock®

Baby Lips Electro vám dnes bližšie predstavím v dvoch odtieňoch a to :

* v žltom prevedení - Fierce N Tangy, ktorý je tónovací len veľmi mierne, na perách takmer nebolo vidieť náznaky sfarbenia, až pri opakovanom nanesení, kvôli fotke sa nejaké to sfarbenie ukázalo. 

* vo fialovom prevedení - Berry Bomb, tento balzam je tónovací už trošičku viacej, veľmi krásne zvýrazní pery a dodá im jemne fialovo-ružový nádych. Na perách pôsobí veľmi prirodzene.

maybelline - baby lips electro

Zdroj: Shutterstock®

Zo spomínaných dvoch balzamov ma viac zaujala príchuť Berry Bomb, ktorá mi viac vonia akoby po lesných plodoch, kdežto Fierce N Tangy zo svojim citrusovým podtónom mi až tak nevoňala, respektíve bola cítiť oveľa menej. Podobne to bolo aj s výsledným efektom kedy som mala pery krásne sfarbené za pomoci balzamu Berry Bomb a pri odtieni Fierce N Tangy som takmer nevidela na perách, že by som použila tónovaciu tyčinku na pery. Pri opakovanom nanesení som mala dojem, že sú pery až tak nezdravo sfarbené. Ale to všetko závisí od prirodzeného sfarbenia vašich pier! Čo sa týka hydratácie pier som nadmieru spokojná, pery sú krásne hydratované, na pocit jemné a vláčne, pocit trvá a trvá, ale určite nie až 8 hodín, to je prehnané tvrdenie :) 

7 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

07.05.2015 13:51

určite sa oplatia vyskúšať , môžu byť fajn a ja veru balzamov miniem veľmi veľa :-)

Vaše meno:

Monika Šomšáková

Monika Šomšáková

07.05.2015 21:15

Tá žltá je dosť zvláštna

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

08.05.2015 17:13

ten fialový sa mi páči :)

Vaše meno:

Marcela Šagátová

Marcela Šagátová

13.05.2015 11:51

Keď som ich videla v obchode bála som sa si jeden kúpiť kvôli farbe ale ako vidím sú v pohode. Tak budúci nákup asi neodolám :)

Vaše meno:

Marcela Vybrancova

Marcela Vybrancova

14.05.2015 09:37

a čo stoja?

Vaše meno:

Simona Derzsiová

Simona Derzsiová

14.05.2015 16:45

žltý mám doma :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

20.08.2015 11:58

neobľubujem tonovacie balzamy

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE