TEST: MAYBELLINE Colorama Top Coat RITA ORA

Tak sa mi zdá, že som dávno nepísala o žiadnom laku, preto to dneska napravíme. Rada by som vám predstavila Top Coat od Maybelline z kolekcie Rita Ora

 

V podstate ide o číry základ, ktorý je doplnený množstvom bodiek a kosoštvorcov v zelenom odtieni. 

 

Zelená sa mi páči, ale na ostatných, nie na mne... Viem si ju však predstaviť ešte v jemnej vrstve na bielom podklade. Ja však ten pravý už nejakú hodnú chvíľu hľadám... Preto som pre lepšiu predstavu nafotila lak na nechtoch v dvoch vrstách.

maybelline-rita-ora

Zdroj: Shutterstock®

Nenašla som jedinú zmienku o tejto kolekcii nikde na internete, tak ak o nej niečo viete, hoďte sem pod článok, prosím, linky. Budem vám veľmi vďačná. :) Rada by som totiž vedela, aké iné odtiene sú dostupné...

 

Čo sa balenia týka, je to taká klasika od Maybelline. Páči sa mi však, že na štetček sa naberá pomerne veľké množstvo "trblietok" v porovnaní s inými top-coat lakmi.

maybelline-all-access-ny

Zdroj: Shutterstock®

Typy takýchto top-coat lakov sú super v tom, že ak aj vám náhodou nejaký ten "ornament" odpadne, nie je to také badateľné, pretože je ich na tom-ktorom nechte ešte slušná kôpka.

 

Mne osobne sa viac páči, ak sú na nejakom laku, ktorý k nim pasuje. Nemám totiž rada, keď spod nich presvitajú špičky nechtov tak, ako vidíte u mňa na fotografiách. Ja som, žiaľ, nemala nijaký vhodný podklad.

maybelline-425-topcoat

Zdroj: Shutterstock®

Schnutie musím tiež vydvihnúť, pretože maximálne do 3-4 minút boli dve vrstvy úplne suché, čo oceňujem najmä takto v lete. Nerada totiž trávim čas čakaním na uschnutie nechtov, keď je vonku tak krásne. :)

 

Dúfam, že neskôr o tejto kolekcii nájdem viac informácií, prípadne, budem mať to šťastie naraziť na tieto laky v drogérii. :)

maybelline-nadlak-rita-ora

Zdroj: Shutterstock®

3 komentárov
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

24.08.2015 19:37

nezaujali ma :)

Vaše meno:

Juliana Lukačovičová

Juliana Lukačovičová

03.09.2015 09:33

ja som na ne minule pozerala ale myslela som si, že budú také ako všetky trbietavé laky, že nebudú moc naberat trblietky ale asi sa budem musieť na ne pozrieť ešte raz :)

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

11.12.2015 19:57

mám taký podobný od inej značky a s červeným a bielym lakom mám krásnu vianočnú manikúru :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE