TEST: MAYBELLINE súboj dvoch riaseniek

Dnes si porovnáme dve riasenky značky Maybelline. Konkrétne pôjde o Volum' Express The RocketVolum' Express Colossal Waterproof. Ako už ich názvy napovedajú, obe sú určené pre dodanie objemu. Tá druhá je navyše i vodeodolná.

 

Celkovo mám riasenky tejto značky veľmi rada, no na plnej čiare u mňa vedie Lash Sensational. Tá je pre mňa doposiaľ nenahraditeľná a kupujem si ju stále dookola :))

 

Začala by som ich oficiálnymi popismi:

 

Volum' Express The Rocket - riasenka pre 8x väčší objem rias raketovou rýchlosťou! Explozívny objem v raketovom čase! 8x väčší objem. Hladší, rovnomernejší výsledok. Bez hrudiek!


Volum' Express Colossal Waterproof - 9-násobný objem vašich rias. Kolagénové zloženie vo vodeodolnej verzii + mega kefka. Prepychové zloženie obohatené o kolagén a mega kefku pre okamžité dodanie až 9-násobného objemu Vašim riasam bez hrudiek. Vhodné i pri nosení kontaktných šošoviek, testované očným lekárom. Vodeodolná verzia. Dostupné aj v klasickej forme.

maybelline-the-rocket

Zdroj: Shutterstock®

Obe riasenky majú suchšiu konzistenciu na akú som zvyknutá, takže sa mi s nimi líčilo trošku ťažšie...

 

Vrchné mihalnice sa mi lepšie maľujú s vodeodolnou verziou a spodné zase s riasenkou v modrom balení :) Takže ideálne je ak ich nakombinujem.

maybelline-waterproof

Zdroj: Shutterstock®

No ak by som sa mala rozhodnúť, ktorá z týchto dvoch mi sedí lepšie bola by to tá "Rocket", nakoľko vodeodolné nezvyknem používať. Dôvodom toho je, že sa veľmi ťažko odličujú, aj napriek vhodnému odličovaciemu prípravku.

 

Na druhú stranu, je toto prvá vodeodolná riasenka, s ktorej efektom som bola spokojná. Všetky predošlé ktoré som doteraz mala mi totiž nedokázali spraviť želaný efekt, a väčšinou mi len riasy nepekne pozliepali...

maybelline-volume-express

Zdroj: Shutterstock®

maybelline-riasenka

Zdroj: Shutterstock®

Čo sa kefiek týka, tie by som hodnotila pozitívne obidve. Majú také akurátne tvary, ktorými sa dobre dajú riasy vytočiť, a samozrejme pekne pridajú aj na ich objeme.

 

Pre mňa to sú určite jedny z "tých lepších", avšak stojím si za svojím a mojom jedinou a aktuálnou láskou je momentálne Lash Sensational, ktorú treba isto vyskúšať! :)

maybelline-riasenky

Zdroj: Shutterstock®

3 komentárov
Erika Špacírová

Erika Špacírová

10.04.2016 20:55

používam žltú ale s tou jednoduchšou kefkou :)

Vaše meno:

Zuzana Behancová

Zuzana Behancová

22.06.2016 13:28

Mala som obidve...za mňa modrá...a celkovo riasenky Maybelline sú pre mňa naj.....žltá je vodeodolná a také riasenky sa mi nepáčia.

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

30.12.2020 15:53

MAYBELLINE riasenky sú jediné, ktoré mi vôbec nevyhovujú. Dosť ma z nich štípu oči.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE