TEST: Maybelline SuperStay 24h Ultimate Red

Jeseň - to správne obdobie byť inou, vystúpiť z davu, byť výnimočnou a jedinečnou. Toto je práve to obdobie, kedy sa netreba báť farieb. 

 

Tak, ako má jeseň svoje čaro, prezlieka sa do iného šatu a hýri rôznymi farbami, tak aj ženy by sa nemali báť výraznejších farieb a skúsiť niečo neobvyklé na svojich perách. Byť jednoducho zvodné nielen pre seba, ale aj pre svoje okolie. 

Ja osobne som bola vždy konzervatívna a bála som sa používať výraznejšie farby. No odkedy som prišla na chuť výraznejším farbám, odvtedy sa cítim byť výnimočnou, pretože človek takto vynikne v dave množstva ľudí. Okrem toho, okolie si vás začne oveľa viac všímať. Preto by som vám dnes rada predstavila jedného skvelého pomocníka, vďaka ktorému môžete byť výnimočné i vy. 

 

Dnes vám bližšie predstavím Maybelline SuperStay 24h Ultime Red, v odtieni 475 Hot Coral

 

Testovali sme tiež:  Satin Master Ink od Maybelline New York

SuperStay 24h

Zdroj: Shutterstock®

Máte radi sýte farby pier, ale nedokážete nájsť rúž, ktorý by nespôsoboval pnutie a ťažké vrstvy na perách? Maybelline New York predstavuje unikátne dlhotrvajúce rúže 14+24h, ktoré vďaka inovatívnemu zloženiu na perách vôbec neucítite a naviac s nimi zvládnete každú dennú situáciu - či už pôjde o pracovný obed alebo bozky.

 

Testovali sme tiež:  Maybelline - All Access NY Top Coat

SuperStay 24h

Zdroj: Shutterstock®

Po x-hodinových zázrakoch na pery tú máme ďalší. Dvoj-krokový tekutý rúž na pery, ktorý má zaistiť 24-hodinovú výdrž na perách. Najprv som bola celkom skeptická ohľadom tej výdrže. Veď rúž na perách vydrží tak maximálne 4 hodiny, s jedlom a pitím sa to hneď všetko zmaže. 

SuperStay 24h

Zdroj: Shutterstock®

Tento tekutý rúž je iný. Má 2 kroky aplikácie:

1. krok, ktorým na pery nanesiete krásnu výraznú farbu  

 

2. krok, ktorým nanesiete lesk (hydratačný balzam). Medzi jednotlivými krokmi je potrebné chvíľku počkať (asi 2 minúty), aby farba poriadne zaschla a nerozmazala sa.

SuperStay 24h

Zdroj: Shutterstock®

Najväčšou výzvou pri testovaní tohto produktu bolo otestovanie výdrže. Samozrejme, netestovala som ho 24 hodín, pretože sa mi nenaskytla príležitosť, kedy by som bola bez spánku. Avšak testovala som ju približne 12 hodín počas jedného dňa v škole, kedy mám vyučovanie od rána do večera. Musím povedať, že na konci dňa som mala čo robiť, aby som tento rúž z pier odlíčila.

 

Jedinou pomôckou bol odličovač na olejovej báze. Farba držala poriadne aj počas jedenia a pitia, kedy sa vôbec z pier nijako nevytratila. Jediné, čo sa vytratilo, bol lesk. Avšak, chcela by som vás vystríhať pred konzumovaním príliš mastných jedál. Olej vám totiž tento rúž z pier zmaže.  

 

Testovali sme tiež:  MAYBELLINE Lash Sensational Waterproof

4 komentárov
Erika Špacírová

Erika Špacírová

22.10.2015 08:57

krásny, na perách vyzerá úžasne

Vaše meno:

Veronika Jakubičková

Veronika Jakubičková

23.10.2015 17:37

na perách vyzerá veľmi dobre

Vaše meno:

Simona Derzsiová

Simona Derzsiová

20.11.2015 13:55

Je to krásný odtieň.

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

22.01.2016 16:31

veľmi pekné..... toto ma zaujalo :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE