TEST: Missha M Signature Real Complete BB Cream SPF 25 PA++

Hneď v úvode pre mnohých už známych pre iných ešte stále moc nie pár známych informácií. BB krém je unikátny špeciálny  krém a make-up, ktorý kombinuje základné vlastnosti hydratačného krému s dobrými vlastnosťami make-upu. Obsahuje prírodné rastlinné výťažky, vitamíny, účinné látky proti vráskam, prírodné bieliace zložky, vysoký UVA a UVB ochranný faktor. Účinné zloženie starostlivo chráni pleť, podporuje hojenie rán a poskytuje úľavu podráždenej citlivej alebo problémovej pleti.

 

BB krém bol pôvodne vyvinutý dermatológmi v Nemecku, za účelom zahojiť a zakryť rôzne jazvy na tvári pacientov po laserových - plastických operáciách, s cieľom urýchliť ich liečenie a návrat ku každodennému životu. Odtiaľ sa dostal do Južnej Kórei, kde ho  vyvinuli do dnešnej podoby. Ja som si pred cca dvoma mesiacmi kúpila BB krém od značky Missha a dnes Vám teda o ňom poviem viac. :)

Missha M Signature Real Complete BB Cream SPF 25 PA++

Zdroj: Shutterstock®

Tento výrobok - BB krém značky Missha - obsahuje ECO-CERT organický komplex liečivých rastlín bez siedmych iritujúcich látok, aby sa zabránilo podráždeniu pokožky. 

 

Neobsahuje - tento bb krém je bez siedmych iritujúcich látok, akými sú: Parabény, Minerálne oleje, Benzophenon, Alkohol, GMO (geneticky modifikované organizmy), Triclosan a Chemikálie. Práve kvôli tomuto zloženiu ma upútal natoľko, že som sa preň nakoniec rozhodla. Celkovo si myslím, že zloženie je vďaka absencii toľkých "škodlivín" naozaj pre pleť prínosné.

Missha M Signature Real Complete BB Cream SPF 25 PA++

Zdroj: Shutterstock®


Naopak v zložení nájdete - komplex Peptidov regeneruje pokožku, upokojujúci a antioxidačný Ginko extrakt a 50 rastlinných ingrediencií pre správnu hydratáciu a výživu pokožky. Prírodné bieliace zložky ako Arbutin - Výťažok z rastliny Medvedice lekárskej účinne zabraňuje tvorbe melanínu (bieli pigmentové škvrny).


ECO-CERT certifikované organické látky:
* Extrakt z levandule (antibakteriálny, obnovujúci )
* Extrakt z Harmančeka  (antioxidant ,upokojujúci) 
* Olivem900 (emulgátor), 
* Oxid titánu (biely  prášok ochrana proti UV žiareniu), 
* Oxid železa (minerálne farbivo) 

Missha M Signature Real Complete BB Cream SPF 25 PA++

Zdroj: Shutterstock®

Odtieň 23 Natural Yellow Beige nie je moc svetlý a ani moc tmavý. BB krém má pomerne vysoké krytie, dá sa pekne vrstviť vďaka čomu dokážete zamaskovať aj veľké nedostatky tak, aby pleť nebola ako "vosková figurína" ale pôsobila pekne prirodzene. 

 

Jediné pre mňa mínus dávam tomuto bb krému preto, že musím po ňom použiť púder, alebo papierikmi odsať "lesk" z pleti (papieriky na zmatnenie lesknúcej sa pleti). Jednoducho ak si dám tento bb krém teraz na nejaký hydratačný krém (ktoré v tomto období používam pomerne dosť často) tak sa po ňom naozaj dosť lesknem. Avšak na druhú stranu keď si na pleť nenanesiem krém a dám si len tento bb krém, tak výsledok je priam dokonalý! 

 

Jednoducho povedané, niet nad kórejské bb krémy - zas sa mi potvrdilo, že sú úžasné a že investícia do nich sa vyplatí.! Medzi výhody okrem už spomínaného zloženia radím aj ochranný faktor, ktorý je prínosom v každom jednom ročnom období. Ešte čo sa týka celkovej výdrže tak tiež je na tom toto bb-čko dobre, pol dňa vydrží na pleti dokonalo, keď sa nalíčite ráno a prídete večer domov, tak stále je pleť zjednotená, avšak krytie a celkovo na pohľad je vidieť, že to nie to, čo ráno, no stále na pohlaď aj po celom dni vyzerá pleť dobre. Takže aj s výdržou som spokojná.

Missha M Signature Real Complete BB Cream SPF 25 PA++

Zdroj: Shutterstock®

Používate bb krémy? Vyskúšali ste už nejaký kórejský? Alebo Vám vyhovujú drogériové bb krémy? 

 

Zakúpiť sa aktuálne dá v LIMITOVANEJ AKCIOVEJ CENE -

21,20€ (pôvodná cena 31,20€) TU

5 komentárov
Monika Šomšáková

Monika Šomšáková

01.03.2015 14:47

Korejska kozmetika sa považuje za jednu z najlepších zatiaľ som sa neodhodlala na BB creams od missha kvôli tomu že BBcremas nemajú až také krytie ktoré by som prijala no ako pozerám po tomto teste je to dosť slušné krytie asi si ho prídám do wishlistu ;)

Vaše meno:

Dominika Kozová

Dominika Kozová

02.03.2015 13:08

Ja mam tiez rada znacku missha :) ma peknu vonu a dobre hydratuje plet

Vaše meno:

Katarína Kačuriková

Katarína Kačuriková

02.03.2015 20:05

Mňa zaujal krásny dizajn produktu. A kórejskú kozmetiku som zatiaľ neskúšala, ale čo nebolo môže byť :) A BB krémy používam väčšinou drogérkové aj to len v lete, na zimu potrebujem lepšie krytie :)

Vaše meno:

Lucia Vajsová

Lucia Vajsová

27.03.2015 11:52

Skúšala som viacero produktov od Missha. Hydratačná rada je úplne fantastická a produkty so slimačím sérom taktiež ulahodili mojej zmiešanej citlivej pokožke. Z BB creamov som mala iba vzorky, avšak žiadna z nich mi však nevyhovovala. Mali na mňa až príliš silné krytie a na pleti mi vytvorili masku a to som ich skúšala aj na krém aj na podkladovú bázu. Nuž, nevadí, nemôže každý výrobok vyhovovať všetkým ;)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.08.2015 10:03

chválim aplikátor ale nepríde mi že prekryje nedostatky.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE