TEST: Oriflame - paletka očných tieňov Very Me

 

Líčenie očí ma vždy fascinovalo. Aj keď som skôr milovníčkou nude, zemitých, prírodných odtieňov, určite viete o akých odtieňoch hovorím.

 

Dnes vám predstavím jednu skvelú paletku očných tieňov z kolekcie Very me od švédskej kozmetiky Oriflame.

 

 

 

 

S touto paletkou, ktorá obsahuje až 8 príbuzných odtieňov si raz - dva namixujete krásne jemné dymové líčenie. Môžete sa skvelo vyšantiť a zakaždým použiť inú farebnú variáciu. Tiene vás skrátka len tak ľahko neomrzia. 

 

Testovali sme tiež:  Oriflame – Activelle Extreme Protection

oriflame very me

Zdroj: Shutterstock®

Paletka Very Me od Oriflame je určená na dymové líčenie očí. Obsahuje 8 príbuzných odtieňov, ktoré  sa dajú krásne nakombinovať a zakaždým tak líčenie očí môže vyzerať úplne inak! Súčasťou balenia je aj obojstranný aplikátor. Nájde sa v nej každý, kto má rád jemné, nenápadne nahé líčenie. Medzi milovníčky a vyznávačky takéhoto štýlu patrím aj ja. Vždy som inklinovala k prírodným odtieňom, no sem tam som išla aj do výraznejších zemitých tónov, cez bronzovú, šedo-tmavú. Akákoľvek kombinácia hnedých odtieňov, to je moje :) Paletka to všetko v sebe skrýva a ponúka. 

 

Testovali sme tiež:  Oriflame - Balzam na pery Love Nature

oriflame very me

Zdroj: Shutterstock®

Tiene majú skvelú super konzistenciu a vynikajúcu pigmentáciu a aj bez použitia bázy pod očné tiene, vydržia veľmi veľa.  S tieňmi sa dá veľmi skvele vyhrať. Pre mňa, viac-menej začiatočníčku, je líčenie s nimi naozaj ľahko dosiahnuteľné. Tiene sa veľmi dobre zmiešavajú a tieňujú navzájom, krásne spolu ladia, no tomu sa ani čudovať nedá, keď sú tak krásne príbuzné a pritom rozdielne.:)

 

Testovali sme tiež:  ORIFLAME The ONE WonderLash 5v1 riasenka 

oriflame very me

Zdroj: Shutterstock®

Paletka je vhodná ako na denné, tak aj výraznejšie večerné líčenie. Nič s ňou nepokazíte, ja osobne som sa v nej veľmi našla, pretože takéto prírodne a zemité odtiene najviac vystihujú moju povahu a charakter a cítim sa veľmi prirodzene, keď som s paletkou nalíčená.

4 komentárov
Simona Derzsiová

Simona Derzsiová

15.08.2015 00:41

v katalógu sa mi zdali farby o niečo tmavšie, ale aj tak vyzerá fajn na denné líčenie :)

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

16.08.2015 13:19

pekné neutrálne farby

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

18.08.2015 09:22

krásne tmavé odtiene, veľmi elegantné :)

Vaše meno:

Zuzana Behancová

Zuzana Behancová

22.06.2016 13:26

Parádne tiene....sice trocha drahšie, ale stoja za to.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE