TEST: Oriflame Power Shine Juicy Lip Gloss

Trblietavé lesky sviežych letných farieb s ovocnou príchuťou sú hitom tohto leta. Lesky na pery Power Shine Juicy podľa Oriflamu majú šťavnaté farby, perleťový lesk a množstvo trblietok

Dnes je tu test lesku na pery - Power Shine Juicy Lip Gloss od Oriflame.

 

Toto leto sú hitom trblietavé lesky sviežich farieb a Oriflame ich má v ponuke taktiež.

 

Lesky na pery Power Shine Juicy podľa Oriflamu majú šťavnaté farby, perleťový lesk a množstvo trblietok, preto ten názov Power Shine. Juicy preto, lebo obsahujú prírodné ovocné výťažky plné vitamínov, vďaka čomu budú naše pery po každej aplikácii krajšie. Intenzívna ovocná príchuť ako príjemný svieži  bonus pre slnečné leto.

 

Oriflame Power Shine Juicy Lip Gloss

Tento lesk na pery je balený v malom štíhlom 5 ml balení. Testovala som odtieň Delicious Strawberry. Je to ružový odtieň so striebornými trblietkami. Zaujal ma aplikátor, ktorý nie je penový, ako som zvyknutá pri leskoch, ale plochý ohybný a na konci zúžený, aby sa lesk dal nanášať pohodlne aj v kútikoch a okolo kontúr. Nanášanie lesku je naozaj pohodlné aj s týmto aplikátorom.

 

Oriflame Power Shine Juicy Lip Gloss

Lesk je naozaj perleťovo-ružový vďaka strieborným trblietkam. Nelepí, čo by som rada vyzdvihla a tým pádom máte na perách príjemný pocit. Lesk zvyknem nanášať cez deň priamo na pery, aby mali pery svieži look. Večer či pri iných príležitostiach zvyknem lesk nanášať na rúž, aby boli pery plnšie a pôsobili výraznejšie.

 

Oriflame Power Shine Juicy Lip Gloss

Čo ma najviac dostalo je jeho skvelá ovocná chuť. Je intenzívna ale veľmi príjemná. Dodáva to lesku niečo naviac, nie je len na vzhľad pútavý ale sa aj príjemne nosí vďaka ovocnej príchuti. To sa nedá opísať, to musíte vyskúšať a zažiť. :)

 

Oriflame Power Shine Juicy Lip Gloss

Výdrž je ako to už u leskov býva kratšia ako pri rúžoch, aj v tomto prípade sa postupne lesk zmazáva, ale nie je to také rýchle, takže nemáte potrebu stále siahať po lesku a aplikovať ho znova a znova.

 

Oriflame Power Shine Juicy Lip Gloss

Ak patríte k tým, čo lesky milujú a používajú, tak Power Shine Juicy Lip Gloss od Oriflame nesmie chýbať vo vašej zbierke. Ale odporúčam ho určite každej z vás, ktorá uvažujete o kúpe lesku na pery. Je príjemným spestrením vášho letného looku. Skvele sa hodí k opálenej pokožke a Power Shine Juicy je na perách veľmi príjemný, jemný, ovocný, šťavnatý a budete mať pocit hodvábnych pier.

Vybrať si môžete z 5 odtieňov a jeho cena je aktuálne 2,90 eur.

 

 

 

6 komentárov
Leonnie

Leonnie

24.07.2013 09:30

pekne fotky, inak suhlasim, ze je mnaaaam :) a naozaj velmi prijemny na perach, odporucam

Vaše meno:

Zuzana Stanko

Zuzana Stanko

25.07.2013 19:14

Vyzerá pekne, ale s takýmito aplikátormi sa nekamarátim, škoda :(

Vaše meno:

dominika4848

dominika4848

25.07.2013 20:18

od oriflame vyrobky moc nepouzivam ale tento vyzera dobre

Vaše meno:

Danka

Danka

26.07.2013 17:13

takýto lesk z Oriflame som ešte nemala, ale musím uznať že vyzerá pekne na perách :)

Vaše meno:

Kristína Rusinková

Kristína Rusinková

02.03.2014 12:23

lesky nezvyknem používať keďže niektoré fakt hrozne lepia ale táto recenzia ma presvedčila ... tento veľmi rada vyskúšam :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.09.2014 10:50

veľmi pekný lesk...

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE