TEST: Pravý slnečný púder - Marionnaud

Prirodzená krása nikdy nevyjde z módy. Zatiaľ čo výrazné líčenie je vhodné na večernú príležitosť, „nahým“ líčením môžeme oslňovať kedykoľvek a kdekoľvek behom dňa. Ide o to podtrhnúť prirodzenú krásu tváre, zvýrazniť oči, dodať líčkam zdravý nádych, prípadne zahladiť drobné nedokonalosti. 

 

K prirodzene krásnemu vzhľadu si môžeme pomôcť aj novou dekoratívnou kozmetikou Marionnaud, ktorá vo svojej letnej kolekcii predstavuje šikovných pomocníkov k vyzdvihnutiu ženského pôvabu.

 

Dnes Vám predstavím pravý slnečný púder dekoratívnej kolekcie Marionnaud jar/leto 2014.

Marionnaud-slnečný púder

Zdroj: Shutterstock®

Oficiálny popis:

Tento bronzer dokonale obnoví pokožku a dodá jej žiaru prvých lúčov sezóny na slnku. Dotyk slnečného žiarenia pre krásnu pleť! Perfektne drží na pleti a vytvára dojem prirodzene opálenej pleti. Zjednocuje farbu a má veľmi príjemnú letnú vôňu. Ľahké trblietavé odlesky dodajú pleti sviežosť a iskru.

Marionnaud-slnečný púder

Zdroj: Shutterstock®

Marionnaud nesklamal ani tento raz! Hneď ako sa mi do rúk dostala krabička tohto púdru, nevedela som čo si o tom mám myslieť. Po otvorení som ostala skutočne milo prekvapená. "Usmial sa na mňa" nádherný obrovský púder.

 

Balenie je veľmi jednoduché a pritom elegantné. Na matnom povrchu je opäť tak ako aj pri inej dekoratívnej kozmetike značka - písmeno M - ako Marionnaud. Aby ste si vedeli predstaviť aký je tento púder veľký, tak jeho priemer je 10cm. Ja som ešte takýto veľký púder nikde nevidela a iné púdre čo mám doma majú tak 5-6cm v priemere. 

 

Púder má 16g a predáva sa v dvoch odtieňoch - ja ho mám v odtieni 01 solei doré - je to svetlejšia varianta.  Druhý tmavší odtieň nesie názov 02 solei ambréTento púder zdobí krásny hrubý reléfny vzor - keďže je hrubší, tak počas používania sa len tak rýchlo nevytratí. 

Marionnaud-slnečný púder

Zdroj: Shutterstock®

Medzi ďalšie pozitíva radím aj jeho vôňu - krásna, jemná, sladká. Púder sa nepráši. Obsahuje trblietky, avšak len veľmi málo a tak sa nemusíte báť veľkého trblietavého efektu, len takého decentného. Mne odtieň sadol a nejak odfotiť pleť pred a po sa mi dobre nepodarilo, preto som ho naniesla čo najtuhšie na ruku z ktorej je aspoň čiastočne vidieť jeho odtieň.

 

Pleť krásne zmatní, a zároveň aj rozžiari, výdrž má tiež dobrú. Jednoducho som s ním spokojná a je to taký môj najnovší "miláčik". :) Len pre doplnenie spomeniem, že púder obsahuje až 80% minerálnych práškov a agranový olej.

 

Cena: 15,90€

Marionnaud-slnečný púder

Zdroj: Shutterstock®

Vyskúšali ste už nejakú dekoratívnu kozmetiku Marionnaud?

8 komentárov
Júlia

Júlia

03.07.2014 19:03

Ja som verná dermacolu, ale tento má nadhernú mozaiku! :D

Vaše meno:

Mariana Kontrová

Mariana Kontrová

03.07.2014 21:06

strašne sa mi páči ten povrch..aj ked dlho nevydrží :-)

Vaše meno:

Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

04.07.2014 13:55

Kozmetiku Marionnaud som ešte neskúšala, ale bez púdru sa z domu nepohnem a tento ma naozaj zaujal, tak najvyšší čas vyskúšať aj túto kozmetiku - akurát tá cena je trošku vyššia ako som zvyknutá zaplatiť za púder

Vaše meno:

Martina Styková

Martina Styková

04.07.2014 14:11

Mám rada púdre pretože zakryjú moje nedostatky a dosť dlho vydrží, len treba dobre odhadnúť odtieň.

Vaše meno:

Jana Šurkovská

Jana Šurkovská

04.07.2014 20:21

super pomocník:)

Vaše meno:

Andrea Kostková

Andrea Kostková

09.07.2014 06:45

Tento púder vyzerá skvostne a určite by mi pomohol zakryť nedostatky pleti, oceňujem dotyk slnka na pleti a jeho vôňu.

Vaše meno:

Denisa Slobodová

Denisa Slobodová

09.07.2014 11:58

Túto kozmetiku som ešte naskúšala nakoľko nieje nikde v mojom okolí, ale má veľmi pekný vzor na povrchu

Vaše meno:

Katarína Šutvajová

Katarína Šutvajová

09.07.2014 16:42

Práve sa mi minul púder a hľadám niečo nové,ďakujem za super tip, vyskúšam

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE