TEST: Revlon - krémový hydratačný lesk na pery

Okúzľujúci úsmev patrí k tým najsilnejším zbraniam každej ženy. Súhlasíte so mnou?

 

Aby boli pery skutočnou ozdobou tváre, potrebujú zvýrazniť. Na výber je niekoľko spôsobov - či už použijete rúž alebo lesk, je to len a len na vás. Dnes sa však bližšie pozrieme na krémový lesk na pery od značky Revlon.

 

Pokiaľ zvolíte nejaké ľahké prirodzené líčenie očí a použijete sýty červený lesk, budú vaše pery priťahovať pozornosť doslova ako magnet. Alebo naopak, zvoľte výraznejšie očné tiene a pery zľahka pretrite leskom v telovej farbe - napr. leskom, o ktorom si dnes prečítate. Dokonalo a rafinovane nalíčené pery budú perfektnou ,,bodkou" celého líčenia. Tak poďme na to smiley.

 

 

Odporúčame prečítať: TEST: Revlon Colorstay 16 Hour Eye Shadow odtieň Moonlit

Revlon - krémový hydratačný lesk na pery

Zdroj: Shutterstock®

Vďaka lesku budú aj úzke pery vyzerať plnšie. Lesk odráža svetlo, pery zvýrazňuje a robí ich opticky väčšími. Vyskúšajte preto aj vy lesk na pery od značky Revlon - Colorstay moisture stain. Tento lesk získal ocenenie v roku 2014 od Allure magazine: The Beauty Expert - v časti Best of beauty, takže ide o skutočne parádny produkt, ktorý by v žiadnej kozmetickej taštičke nemal chýbať.

 

 

Odporúčame prečítať: REVLON: DEKORATÍVKA, KTORÁ MÁ ŠTÝL

Revlon - krémový hydratačný lesk na pery

Zdroj: Shutterstock®

Hydratačný lesk na pery je v zložení obohatený o vitamín E a aloe vera. Ak máte suchšie pery, tak sčasti lesk poslúži aj ako náhrada balzamu, pretože pery nevysušuje, ale pekne ich zvláčni. Jemnosť a výživa pier zostane aj vtedy, keď sa z pier vytratí. Vytvára na perách ľahký pocit, rovnomerne pery farbí a má tú najlepšiu nelepivú textúru. Zafarbenie pier je presne také, aký je lesk (nie je to transparentný lesk na pery) - aplikáciu na celú plochu pier zabezpečuje penový aplikátor. 

 

Je jednoducho ideálny pre ženy, ktoré túžia po krásnych perách bez pocitu ťažkosti a lepivosti - pre niekoľkohodinový lesk a komfort pier. Zabudnite na lesky, ktoré sa stratia do pol hodiny či hodiny. Tento od značky Revlon bude držať aj po dvoch či troch hodinách. Pri pití sa síce na pohár otlačí, ale z pier nezmizne. Mňa si tento lesk získal a radím ho medzi tie najlepšie produkty, aké som doteraz mohla vyskúšať.

 

 

Odporúčame prečítať: TEST: REVLON - Colorstay Make Up a Ultra HD Rúž

Revlon - krémový hydratačný lesk na pery

Zdroj: Shutterstock®

Mnou testovaný odtieň bol 050 London Posh. Balenie obsahuje až 8ml produktu. Lesky na pery od značky Revlon nájdete v parfumériách FAnn. Na výber je až 7 druhov, takže si vyberie skutočne každá jedna. smiley 

 

 

FOTO GALÉRIA: 

7 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

26.02.2016 07:34

zasa nieco pekne

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

26.02.2016 14:35

vyzerá dobre :)

Vaše meno:

Tomas Agocs

Tomas Agocs

26.02.2016 19:08

priatelka pochvaluje

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

27.02.2016 11:16

farba je pekná myslela som si že bude omnoho výraznejšia, ale super

Vaše meno:

Marta Mihoková

Marta Mihoková

27.02.2016 17:07

tak tento lesk som ešte nemala

Vaše meno:

Mária Zámečníková

Mária Zámečníková

01.03.2016 15:12

Používam značku Revlon a som vždy spokojná, určite sa pôjdem aj na tento lesk pozrieť :)

Vaše meno:

Katarína

Katarína

02.03.2016 04:37

Je super rada ho používam

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE