TEST: Rúž Avon Ultra Indulgence

 

 

Avon má v ponuke najkvalitnejšie rúže, aké som kedy mala. Stále splnia to, čo výrobcovia sľubujú a inak to nebolo ani v prípade rúžu Ultra Indulgence

 

Testovala som konkrétne odtieň Plum Verbena, ktorý však na prvý pohľad pôsobí ako dosť tmavý.

Čo rúž sľubuje?

Unikátne, ľahké gélové zloženie bez ťažkých voskov poskytuje luxusnú hydratáciu a jednoduché nanášanie pre zamatovo hebký pocit. Pigmenty čistej farby v hydratačnom géle zanechávajú pery neuveriteľne šťavnaté, svieže a lesklé. Zloženie poskytuje ochranu pred slnečným žiarením.

avon rúž

Zdroj: Shutterstock®

Môj názor:

Rúž používam dosť dlho, takže už poznám všetky jeho kladné stránky a záporné stránky. Odtieň Plum Verbena vyzerá dosť tmavo, no po nanesení na pery je farba omnoho svetlejšia. Už prvá vrstva dodá perám jemný fialový nádych. Ak však chcete dosiahnuť sýtejšie farby, je potrebná minimálne ďalšia jedna vrstva.


Po nanesení na perách je rúž veľmi ľahký, to znamená, že pery zbytočne nezaťažuje. Čo sa týka hydratácie, musím byť opäť pozitívna. Rúž sa chopil hydratácie ozaj pevne a z mojej strany predbehol originál balzamy na hydratáciu pier.

avon

Zdroj: Shutterstock®

rúž avon

Zdroj: Shutterstock®

Rúž Ultra Indulgence na perách nezanecháva fľaky a to ani po odstránení rúžu z pier. Ak máte suché pery nebojte sa, rúž sa nedostane do suchých miest, v ktorých často zaschne.

 

Na perách mi vydržal najviac dve hodiny, čo ma dosť sklamalo. Ak by ste však nejedli a nepili, myslím si, že výdrž by bola lepšia. Taktiež sa mi nepáči, ako veľmi sa obtláča na poháre. Vôňa rúžu je veľmi príjemná a mne osobne pripomína vodný melón.
 

Páči sa Vám tento odtieň? Alebo by ste radšej vyskúšali iný?

avon

Zdroj: Shutterstock®

3 komentárov
Monika Šomšáková

Monika Šomšáková

26.03.2015 00:23

podľa farby rúža na prvej úvodnej fotke by som čakala niečo intenzívnejšie ...mám podobnú farbu od loreal. tieto odtiene boli pre mňa must have tuto zimu a mám pocit že využijem ich aj na jar ;)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.08.2015 09:26

tento je krásny tmavý očarujúci :)

Vaše meno:

Zuzana Behancová

Zuzana Behancová

22.06.2016 13:59

Mám iný odtieň, s rúžom som spokojná

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE