TEST: ARTISTRY riasenka na zväčšenie objemu a zrkadlo

Na riasenky mám veľké nároky a už som sa poučila, že vysoká cena sa nie vždy rovná dokonalému efektu. Samozrejme, každá máme iný typ rias, preto to, čo mne nesedí neznamená, že nebude sedieť vám - a naopak. Je to veľmi individuálne. Riasenka od značky ARTISTRY má pomerne klasickú kefku, ktorú som už dlhšie nemala, a tak sa mi s ňou nepodarilo vytvoriť žiadny WAU-efekt. Na bežné denné nosenie mi však vyhovuje, no ak si chcem dopriať niečo výraznejšie, siahnem po inej.

 

"Prvá maskara značky ARTISTRY, ktorá intenzívne zväčšuje objem rias. ARTISTRY SIGNATURE EYES Maskara na zväčšenie objemu dokáže až 600% znásobiť riasy, ktoré pôsobia hustejšie a nápadnejšie. Dostupná v čiernom odtieni."

 

Testovali sme: TEST: Pacific Lights ARTISTRY™ SVIETIACI LESK NA PERY

artistry-signature

Zdroj: Shutterstock®

Vzhľadovo riasenka pôsobí veľmi jednoducho, no budem sa opakovať - podstatný nie je obal, ale obsah. Darmo je produkt zvonka vyšperkovaný do posledného detailu, keď účinkami nespĺňa predstavy spotrebiteľa.

 

Testovali sme: TEST: ARTISTRY EXACT FIT™ Podkladová báza pod make-up

artistry-signature-riasenka

Zdroj: Shutterstock®

Ako som už spomenula, kefka je "stará dobrá" klasika, ktorou podľa mňa nie je čo skaziť. Avšak osobne uprednostňujem skôr silikónové kefky, ktoré sú rôzne tvarované. Na tieto klasické si moje mihalnice akoby zvykli a neviem s nimi docieliť žiadny efekt, ktorý by dokázal ohúriť.

 

Testovali sme: TEST: Artistry – Signature Eyes Length & Definition Mascara

artistryr-riasenka-na-objem

Zdroj: Shutterstock®

Vlastnosťami ale spĺňa štandard, preto verím, že by počas jej používania žiadna z vás nemohla byť vyslovene sklamaná. S tým, že objem rias dokáže až o 600% zväčšiť absolútne nesúhlasím, no rozdiel tam každopádne vidno.
 

Veľkým plusom najmä teraz v lete je, že sa neroztápa na očiach, čo mi zvyknú niektoré riasenky v horúčavách robiť. Som ten typ, čo sa líči i k vode, no vodeodolné riasenky mi nesedia. Preto je táto vlastnosť u mňa veľmi podstatná.

 

Testovali sme: TEST: Artistry – Signature Color – ceruzka na oči

artistry-signature-eyes

Zdroj: Shutterstock®

Ďalšími pozitívami je určite aj to, že sa riasenka nedrolí a neopadáva pod oči, čo je teraz v lete hotový masaker. Človek sa potí a potom sa to kadejako porozmazáva po tvári. Nie je to žiadna sranda, hlavne keď sa nechcete každú chvíľu kontrolovať v zrkadle.

 

V podstate k riasenke nemám žiadnu výtku, avšak nedokázala som si ňou vytvoriť taký efekt, aký od riaseniek očakávam...

 

Testovali sme: TEST: Artistry - Signature Color - Paletka očných tieňov – Natural Glow

artistry-spirala

Zdroj: Shutterstock®

Na záver už iba v krátkosti spomeniem pomôcku, bez ktorej by jediné líčenie či akákoľvek starostlivosť o pleť neboli dokonalé, a tým je predsa zrkadlo. Toto je dokonca obojstranné, i keď sa priznávam, že tú zadnú stranu so 7-násobným zväčšením nevyužívam vôbec.

 

Podľa mňa je úplne jednoduché a pekné zároveň. Je z pevného materiálu a napriek tomu, že mi už zopárkrát spadlo, stále drží ako keď bolo nové. Veľmi sa mi páči a osobne si bez neho neviem predstaviť už ani jedno jediné líčenie.

artistry-zrkadlo

Zdroj: Shutterstock®

FOTOGALÉRIA:

4 komentárov
Lucia Kobíková

Lucia Kobíková

24.07.2016 12:35

Celok vyzerá dobre, iba škoda že nieje fotka pred a po namaľovaní...

Vaše meno:

Mária F

Mária F

25.07.2016 07:02

odskúšané, nie je ničím výnimočná od ostatných špirál...priemer

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

26.07.2016 20:03

vďaka za recenziu

Vaše meno:

Katarína Janošcová

Katarína Janošcová

26.02.2017 17:20

600% to sa mi vidí prehnané

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE