TEST: Artistry Signature Color™ Trblietavý púder na oči

Slnečné jarné a letné počasie, ktoré k nám konečne zavítalo si žiada výraznejšie a teplejšie farby. Samozrejme nesmú chýbať ani trblietky, ktoré v spojení so slnečnými lúčmi vytvárajú nádhernú lesklú symfóniu. V tomto prípade nemyslím trblietky na oblečení, ale skôr tie v líčení.

 

Aby ste si takéto trblietavé líčenie vytvorili v priebehu niekoľkých minút, nepotrebujete veľké množstvo produktov a ani nemusíte byť vizážistkami. Skúste si vytvoriť líčenie s produktmi Artistry Signature Color aktuálne v limitovanej edícii MODERN ICON. Kolekcia obsahuje sadu na úpravu obočia, lesk na pery, rozsvetľujúci krém a tiež trblietavý púder na oči.

 

Testovali sme tiež: Štartovacia súprava Immunity Drink NUTRILITE™ Phyto2GO - pre zákruty a obrátky života

Artistry Signature Color™ Trblietavý púder na oči

Zdroj: Shutterstock®

Trblietavý očný púder je dostupný v dvoch farebných prevedeniach a každé balenie obsahuje 2 trblietavé púdre, ktoré so sebou náramne ladia. Preto na vytvorenie zaujímavého líčenia si s nimi úplne  vystačíte. Ja som testovala trblietavý púder v odtieni Subtle Chic. Balenie obsahuje zlatý Gold a broskyňový Peach trblietavý očný púder.

 

Testovali sme tiež: ARTISTRY Signature Color – lesk na pery

Artistry Signature Color™ Trblietavý púder na oči

Zdroj: Shutterstock®

Oficiálny popis:

Dajte svojim očiam okamžite lesk a trblet pomocou ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ Trblietavých púdrov na oči. Exkluzívna zmes drvených perál rozjasňuje pigmenty a prináša bezchybné krytie. Ľahko nanášateľné a úplne neodolateľné, ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ Trblietavé púdre na oči vytvoria úplne dokonalý najmódnejší vzhľad sezóny.

 

Testovali sme tiež: ARTISTRY – sada na úpravu obočia

Artistry Signature Color™ Trblietavý púder na oči

Zdroj: Shutterstock®

Balenie týchto pigmentov sa nesie v minimalistickom štýle. Priesvitné balenie, vďaka ktorému viete, koľko pigmentu vám ešte ostáva, je doplnené o zlaté logo spoločnosti a čierny vrchnák. Možno zvonku nezaujímavé balenie vo vnútri ukrýva štetec (aplikátor). Samotný štetec je umiestnený vo vrchnáku a musím povedať, že som z neho bola milo prekvapená, pretože je úplne jemný, vôbec neškriabe a dá sa s ním vytvoriť kúzelné líčenie.

 

Testovali sme tiež: Artistry - Lesk na pery Signature Color

Artistry Signature Color™ Trblietavý púder na oči

Zdroj: Shutterstock®

Tieto pigmenty sú dosť univerzálnymi pomocníkmi. Okrem toho, že ich môžete použiť na oči, tak sa môžete trošku "rozšantiť" a použiť ich napríklad aj namiesto rozjasňovača či bronzeru. Jednoducho ich aplikujte na lícne kosti, na ktoré upriamite pozornosť, pod obočie, do vnútorného kútika oka, nad hornú peru, do stredu nosu, či na celé očné viečko. Fantázii, respektíve aplikácii v tomto prípade, sa medze nekladú.

 

Testovali sme tiež: Očné tiene ARTISTRY™ Luxe Metallic Trio

Artistry Signature Color™ Trblietavý púder na oči

Zdroj: Shutterstock®

Nakoľko je to pigment, tak by ste mohli očakávať opadávanie pod oči. Avšak, vďaka premyslenému systému vám štetec z balenia naberie len malé množstvo, ktoré si vklepete na očné viečko. Zlatý odtieň alebo skôr by som povedala, že bielo-béžový odtieň sa hodí práve do vnútorného kútika oka na rozjasnenie. Broskyňový odtieň, ktorý je v skutočnosti skôr broskyňovo-hnedý sa hodí na celé pohyblivé viečko. Oba tiene sa ľahučko rozotierajú dostratena.

 

Testovali sme tiež: ARTISTRY - SIGNATURE COLOR - Paleta očných tieňov

Artistry Signature Color™ Trblietavý púder na oči

Zdroj: Shutterstock®

Prekvapenie pre mňa nastalo v momente, keď som testovala ich výdrž. Obávala som sa, že bude nič moc. No mýlila som sa, a to poriadne. Tieto púdre mi na očných viečkach vydržali takmer celý deň. Prečo prekvapenie? Nakoľko mám mastnú pleť a mastné očné viečka, tak používam podkladovú bázu, a aj napriek tomu mi očné tiene dlho nevydržia. Tieto si však zakladajú na kvalite a tú kvalitu aj preukázali svojou výdržou.  

 

Testovali sme tiež: Artistry Signature Color – Dlhtrvajúca ceruzka na oči

 

 

FOTOGALÉRIA:

Galéria -

1 komentár
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

30.08.2017 13:02

ten tmavší dokáže zvýrazniť pleť

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE