TEST: Trblietavá očná linka Very Me od Oriflame

Chcete dodať svojmu líčeniu nový šmrnc? Je tu jar, celkom nová sezóna a s ňou aj trendy, ktoré ju charakterizujú.

 

Skúste ísť v šľapajach módnych prehliadok a môžete si na tvári vyčarovať look, aký rozžiaril svetové móla. Samozrejme, s jarnou módou. Všetky dobre vieme, že denné líčenie sa od toho večerného výrazne líši.

 

Nepoužíva také hrubé nánosy a výrazné farby, je skôr o jemnosti, prirodzenosti a sviežej kráse. Ani napriek týmto atribútom sa však nemusíte stratiť v dave prirodzeného líčenia. Odlíšte sa jedným šikovným ťahom a podčiarknite svoju dennú krásu napríklad výraznou očnou linkou. 

 

Testovali sme aj: TEST: Viacúčelová špirála Giordani Gold Iconic

TEST: Trblietavá očná linka Very Me od Oriflame

Zdroj: Shutterstock®

Trblietavá očná linka Very Me

 

Predveďte svoje oči v dramatických trblietavých farbách! Úžasná krémová tekutá očná linka sa ľahko nanáša pomocou jemného štetca. Pre výraznejší štýl líčenia si vytvorte linku s jednou alebo viacerými farbami.

 

K dostaniu v odtieňoch:

  • Black - klasická čierna
  • Navy Blue - námornícka modrá
  • Turquoise - mnou testovaná, sýta zelená farba miešaná s modrou
  • Green Forest - sivo-zelená farba

 

Testovali sme tiež: TEST: TENDER CARE Hojivý zázrak so škoricovým olejom

TEST: Trblietavá očná linka Very Me od Oriflame

Zdroj: Shutterstock®

Moje hodnotenie: 

 

Nádherná sýta zelená farba rozžiari každé oči. Vo svetle reflektorov, ale aj lúčov slnka sa nádherne trbliece. Ak ju skombinujete s denným jemným make-upom, nič tým nepokazíte. Ba práve naopak. Necháte svoju tvár naozaj nádherne rozžiariť. Najčastejšie keď sa vyberiem na párty, moje oči musia žiariť. A tak je to aj v prípade tejto tekutej očnej linky Oriflame. Takže či už chcete zažiariť cez deň či cez noc, s touto linkou to dokážete hravo. 

 

Očná linka má tenký štetec, ktorým krásne jedným ťahom nanesiete linku, ktorá sa nerozmazáva. Avšak nie jediným pohybom si vytvoríte linku, akú chcete. Pre krásnu linku je nutné naniesť ju vo viacerých vrstvách. Ja som naniesla až štyri vrstvy. Hoc je linka vodová a trblietky majú tendenciu sa spojiť a naniesť sa na viečko v nánose, tak pomerne rýchlo schne a neotláča sa na viečku. Nemusíte dlho čakať, pokým zaschne, aby ste si nepokazili celý make-up. 

 

Odporúčame aj: TEST: Oriflame - Giordani Gold Iconic Matte matný rúž na pery

TEST: Trblietavá očná linka Very Me od Oriflame

Zdroj: Shutterstock®

Rýchla, nekomplikovaná a príťažlivá. Taká je trblietavá očná linka Very Me od Oriflame. Linku dostať v 4 atraktívnych farbách za skvelú cenu. Pokiaľ vám neprekáža jej jediná nevýhoda v podobe vrstvenia, vrelo ju odporúčam. Linka je krásna a na jarné líčenie úplne ideálna. 

 

 

FOTOGALÉRIA:

1 komentár
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

30.08.2017 13:05

skôr pre mladé slečny

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE