TEST: BRONX COLORS – Skinny maskara

Špirály, riasenky alebo maskary sú asi najzákladnejšou a najpoužívanejšou dekoráciou každej ženy.

 

Všetky sme zvyknuté na klasické maskary, ktoré nám prinesú objem, oddelenie rias či ich predĺženie. Mnohokrát má však každá z nás problém pri líčení spodných mihalníc. Vždy sa trápime, aby sme si nepichli s kefkou do oka alebo neurobili čierne machule pod očami. Možno sa konečne na tento problém našlo riešenie v podobe Skinny maskary, ktorú vám prináša kozmetika BRONX COLORS.

U značky BRONX COLORS prevažuje čierna a biela farba obalu a inak tomu nie je ani v prípade tejto maskary. V porovnaní s ostatnými je celkom maličká, má objem 4 ml. Jej kefka je úplne iná ako majú klasické maskary, ktoré poznáte. Má tvar doslovnej špirály, čiže žiadne štetinky alebo hrebienok. Je to hlavne pre praktickosť použitia na spodné maličké riasy.

 

Testovali sme tiež: TEST: BRONX COLORS - vodeodolný make-up a trvácny rúž

TEST: BRONX COLORS – skinny maskara

Zdroj: Shutterstock®

OFICIÁLNY POPIS

 

Maskara na citlivé oči.

 

Pre intenzívne okamihy. Bohatá a precízna aplikácia farby nikdy nebola jednoduchšia. Vďaka mikrokefke sa nanáša jednotne a nevytvára hrudky. Inovačné zloženie farby obalí riasy od korienkov po končeky a zaručuje ich hlboký čierny vzhľad ideálny pre neodolateľný pohľad. Táto maskara je obzvlášť vhodná pre ženy s citlivými očami a kontaktnými šošovkami.

 

Možno vás bude zaujímať: Kozmetický katalóg produktov značky BRONX COLORS - I. časť

TEST: BRONX COLORS – skinny maskara

Zdroj: Shutterstock®

Ja som sa na testovanie tejto špirály nesmierne tešila. Hneď ako som videla zaujímavý tvar jej mini kefky som si povedala, že to bude niečo špeciálne. Na prvý pohľad je hneď vidno, že s kefkou sa bude skvele pracovať.

 

Pri nanášaní na spodné riasy sa môžete s kefkou vyhrať, pretože dokáže precízne obaliť jednu riasu za druhou. Tým zabezpečí, že vaše riasy budú oddelené a konzistentne namaľované. S touto maskarou máte zabezpečený aj dokonalý prístup k úplne najmenším mihalniciam pri kútikoch oka.

 

Testovali sme tiež: TEST: BRONX COLORS – Angel Dust – paleta očných tieňov

TEST: BRONX COLORS – skinny maskara

Zdroj: Shutterstock®

Pri tejto maskare si však treba dávať pozor, aby sa nedostala aj tam, kam nechcete, kvôli miniatúrnej kefke. Maličké mínus jej musím predsa len dať. Ja stále od maskár očakávam, že po ich použití budú moje riasy nielen oddelené, ale aj konzistentne vytočené. Tu, ako môžete vidieť na poslednej fotke, sú niektoré končeky rias rôzne postáčané, čo nevyzerá najlepšie. Ale samozrejme závisí aj od vašej kvality mihlaníc, aký bude výsledný efekt maskary. U mňa sú tie riasy veľmi jemné, a preto sa tento problém často v mojom prípade vyskytuje.

 

Možno vás bude zaujímať: Kozmetický katalóg produktov značky BRONX COLORS - II. časť

TEST: BRONX COLORS – skinny maskara

Zdroj: Shutterstock®

Maskara je taktiež vodeodolná, čiže naozaj som ju vedela dať dole iba s kvalitným odličovačom. Nedrolí sa ani neotláča, čo je určite plus. Konečne sme sa dočkali kozmetického vynálezu, ktorý je presne určený na spodné riasy a zbaví nás starostí a nedostatkov, ktoré majú klasické maskary s veľkými kefkami. Ženy, ktoré majú citlivé oči alebo nosia kontaktné šošovky si ju obzvlášť obľúbia. Skúste vyskúšať a porovnať samy.

 

Možno vás bude zaujímať: Tipy pre líčenie veľkých očí

TEST: BRONX COLORS – skinny maskara

Zdroj: Shutterstock®

FOTOGALÉRIA:

4 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

01.12.2016 22:39

...dobré vedieť

Vaše meno:

Ivana Čekanová

Ivana Čekanová

01.12.2016 22:44

neviem si predstaviť ako by som sa s tou kefkou namaľovala :)

Vaše meno:

Ivana Šurániová

Ivana Šurániová

05.12.2016 11:36

no nic moc

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

03.09.2017 09:40

taká mini maskara

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE