TEST: Gosh BB Skin Perfecting Kit

V novom roku si dávame rôzne predsavzatia, ktoré sa snažíme dodržiavať aspoň týždeň. Čo tak začať starostlivosťou o pleť?  Ak jej budete venovať patričnú pozornosť, odmení sa vám svojou krásou a napokon sa aj vy budete cítiť skvelo.

 

Avšak sú dni, kedy má naša pleť rôzne výkyvy (hlavne počas našich dní). Preto, aby sme prekryli rôzne nedostatky ako sú tmavé kruhy pod očami – napríklad aj po búrlivej party, jazvičky po akné, poprípade samotné akné, používame rôzne korektory, ktoré si s tým všetkým hravo poradia. Dnes vám rada predstavím BB Skin Perfecting Kit - Paletku rozjasňovača a korektorov pre skrášlenie pleti od spoločnosti Gosh Copenhagen.

 

Tento Kit obsahuje 2 korektory – najsvetlejší slúži na prekrytie tmavých kruhov pod očami a tmavší zas na prekrytie ostatných nedokonalostí pleti. V paletke nájdete tiež rozjasňovač, ktorý sa hodí na rozjasnenie lícnych kostí, rozjasnenie oblasti pod obočím alebo nad hornou perou. Produkt hneď na viacero použití. No je určite taký multifunkčný?

 

Testovali sme tiež: TEST: GOSH - Catchy Eyes - Maskara

Gosh BB Skin Perfecting Kit

Zdroj: Shutterstock®

Oficiálny popis:

 

BB Skin Perfecting Kit obsahuje 2 korektory s jemnou konzistenciou, ktorú si ľahko nanesiete končekmi prstov a zakryjete tak drobné chybičky krásy, tmavé kruhy, či nejednotné miesta pleti. Obsahuje tiež rozjasňovač pre zachovanie sviežej pleti so žiarivým jasom na správnych miestach.

 

Testovali sme tiež: GOSH - Velvet Touch foundation primer - podkladová báza

Gosh BB Skin Perfecting Kit

Zdroj: Shutterstock®

Tento kit je dostupný v sieti FAnn parfumérii v 2 farebných verziách. Ja som testovala odtieň Light, ktorý je určený pre svetlejšie typy pleti, avšak prispôsobí sa aj tmavšej pleti – hlavne tmavší korektor. Korektory sú krémové a skôr mastnejšie, preto je ľahšie nanášať ich prstom ako štetcom.

 

Svetlejší korektor je určený na prekrytie tmavých kruhov pod očami. Avšak v tomto prípade by som to neodporúčala. Korektor sa totižto zlieva a zalieza do vrások a navyše očné okolie dosť vysúša, a to aj napriek svojej mastnejšej konzistencii. 

 

Testovali sme tiež: GOSH – Mineral Powder – minerálny púder

Gosh BB Skin Perfecting Kit

Zdroj: Shutterstock®

Tmavší korektor je zas skvelý na prekrytie všetkých nedokonalostí. Hravo si poradí aj s fliačikmi po akné či samotným akné. Korektor by sa mal správne nanášať až na make-up. No v tomto prípade to je úplne jedno, či si ho aplikujete pred make-upom. Nedokonalosti prekryje v každom prípade.

 

Rozjasňovač, ktorý obsahuje paletka, sa hodí na každú príležitosť a dokonca aj na každý deň. Má bielo-striebornú farbu a malinké trblietky, ktoré rozjasnia každú tvár. Ja si ho dávam pod korektor na tmavé kruhy pod očami. Očné okolie tak krásne rozjasní, a to aj napriek tomu, že ho prekryjete korektorom.

 

Testovali sme tiež: Gél na úpravu obočia od GOSH

Gosh BB Skin Perfecting Kit

Zdroj: Shutterstock®

Korektory ako aj rozjasňovač krásne držia aj na mastnej pleti. Vydržia takmer celý deň, preto som si ho celkom obľúbila. Kit je praktický a hodí sa do každej kabelky. Navyše jeho súčasťou je zrkadielko, preto ho môžete použiť kdekoľvek a kedykoľvek. 

 

Testovali sme tiež: GOSH - Overnight Primer olej

 

 

FOTOGALÉRIA:

Galéria -

7 komentárov
tofica

tofica

13.01.2017 18:45

Krásna paletka.. Toto potrebujem , zakryť kruhy pod očami.. Značku Gosh mám rada, a najmä rúže..

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

13.01.2017 18:46

vyzerá výborne :)

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

13.01.2017 19:14

šikovná vecička do kabelky

Vaše meno:

Aneta Schwarzová

Aneta Schwarzová

14.01.2017 23:52

Gosh je jedna z najlepsich znaciek kozmetiky. Mam tuto paletku a som nadmieru spokojna!! :-)

Vaše meno:

Zlatuša Holubová

Zlatuša Holubová

17.01.2017 09:46

Gosh je veľmi dobrá kozmetika, už som mala aj lak aj rúž. Odporúčam

Vaše meno:

Mia Lock

Mia Lock

22.01.2017 13:29

Super pomocník aj na cesty :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

02.09.2017 12:42

super pomocník 3 v 1

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE