TEST: GOSH – púdrová kontúrovacia paleta

Kontúrovacie palety sú veľkým hitom tohto roka. Zvýraznenie čŕt tváre bolo neustále predmetom zdokonaľovania a inovácií v oblasti kozmetiky.

 

Dnes máme na trhu druh kozmetického produktu, ktorý sa postará o vaše  tvárové kontúry veľmi ľahko a jednoducho. GOSH – púdrová kontúrovacia paleta je paleta štyroch odtieňov pre zvýraznenie tváre a dokonalý make-up.

GOSH paletka si zachovala klasický dizajn tejto kozmetickej značky v podobe čiernej farby s bielym písmom. Paleta je okrúhla, vpredu s priesvitným otváracím krytom, cez ktorý môžete vidieť štyri odtiene. Po bokoch máte napísané, ktorý na čo slúži. Vzadu je malý obrázok tváre, ako by to asi malo vyzerať po nanesení tieňov. Celá paleta má hmotnosť 15 g.

 

Testovali sme tiež: TEST: GOSH Overnight Primer Oil – olej

GOSH – púdrová kontúrovacia paleta

Zdroj: Shutterstock®

OFICIÁLNY POPIS

Exkluzívna paletka štvorice odtieňov – rozjasňovača, polomatnej lícenky a dvoch matných bronzingových púdrov pre kontúrovanie, rozjasňovanie a zvýrazňovanie čŕt tváre. Všetky 4 odtiene majú ľahkú, krémovú a vláčnu textúru, jednoducho sa aplikujú a roztierajú. Jemné púdre, ktoré obsahujú, im dodávajú bohatú farebnosť, ktorá zvýrazňuje tón pleti a vytvára bezchybný make-up na pohľad aj pocit.

 

Bude vás zaujímať: Novinky Gosh Copenhagen LUMIDROPS a LIQUID MATTE LIPS

GOSH – púdrová kontúrovacia paleta

Zdroj: Shutterstock®

MÔJ NÁZOR

Tieto kontúrovacie palety som vždy chcela vyskúšať a teraz som mala túto skvelú príležitosť. Bála som sa, že si to bude vyžadovať veľké umenie takto zladiť všetky odtiene, aby to vyzeralo bez chyby. Nebolo to nakoniec až také náročné. V dolnej časti sú dva tiene na kontúrovanie a v hornej časti naľavo je zosvetľovač a napravo lícenka. Ja som použila spodný pravý tieň pre zvýraznenie lícnych kostí, obrysov nosa, brady, sánky a čela. Tiene som aplikovala blenderom. Potom som naniesla zosvetľujúci tieň okolo kontúr lícnych kostí, na vyplnenie brady a T – zóny.

 

Testovali sme tiež: TEST: GOSH Lash Sculpting Fibre – maskara

GOSH – púdrová kontúrovacia paleta

Zdroj: Shutterstock®

Všetky tieto nanesené tiene som rozmazala blenderom a dopomohla som si štetcom, aby zosvetľovač a kontúrovací tieň spolu splynuli a vyzerali prirodzene. Nakoniec som štetcom aplikovala ružovú lícenku na lícne kosti. Spodné tiene sú matné a vrchné sú trblietavé. Dokopy to dávalo celkom pekný efekt a zvýraznilo to moje partie tváre, ktoré nie je až tak vidieť iba pri obyčajnom make-upe. Tiene sa rozmazávali ľahko a odličovanie išlo tiež bez problémov. Tiene vydržali na mojej tvári dosť dlho – od rána do neskorého poobedia, potom som sa už odlíčila.

 

Testovali sme tiež: TEST: Gosh Copenhagen Giant Pro Double linka na oči

GOSH – púdrová kontúrovacia paleta

Zdroj: Shutterstock®

Paletku odporúčam všetkým ženám, ktorým nevadí sa trochu pohrať pri líčení a ktoré chcú vyskúšať hit tohto roka. Kontúrovanie dodá vášmu make-upu ešte dokonalejší vzhľad v tých pravých odtieňoch. GOSH paletu si zakúpite momentálne za akciovú cenu – 13, 50 € v sieti FAnn parfumérií.

 

Testovali sme tiež: TEST: GOSH – Bronzový guľôčkový púder

GOSH – púdrová kontúrovacia paleta

Zdroj: Shutterstock®

FOTOGALÉRIA:

Galéria -

3 komentárov
Zlatuša Holubová

Zlatuša Holubová

14.06.2017 09:04

Gosh je jedna z najlepších značiek

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

28.08.2017 12:57

pekná paletka ale nie až tak výrazná

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

31.12.2017 17:03

ja to vravím stále, GOSH je jedička

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE