TEST: Mary Kay - Kolekcia očných tieňov z limitovanej edície

Líčenie očí nie je až taká veľká veda, ako by sa mohlo zdať. Stačí vám na to len: Kolekcia očných tieňov Mary Kay a vedieť, ako svoje oči krásne nalíčiť. 

 

Už roky vo svete existuje jedno pomerne jednoduché pravidlo, že si ženy volia tiene v rovnakej farbe ako majú oči. K hnedým hnedé alebo k modrým modré - z časti na tom kus pravdy je. 

 

Ale čo keby ste do svojho líčenia skúsili pridať aj trochu kontrastu? Predsa len líčenie ide tiež s módou a držať sa tohto starého pravidla je už trochu „out“, nemyslíte? "Out" líčenie vám nehrozí, pokiaľ budete mať po ruke úžasnú paletku očných tieňov Shades Of Jade z limitovanej edície od Mary Kay. 

 

Testovali sme aj: Mary Kay toaletná voda - Eau So Cute™

 

Kolekcia očných tieňov Shades Of Jade

Shades of Jade Mary Kay

Zdroj: Shutterstock®

Každá žena sa odteraz môže s radosťou hrať s farbami vďaka novým kolekciám očných tieňov. Odtiene sú profesionálne zladené a tiene sa ľahko aplikujú. Každá súprava dokonale sedí do kozmetickej kazety Mary Kay® a obsahuje štyri dopĺňajúce sa farby očných tieňov, ktoré sú trendom tohoročného leta.

 

Použite jeden z odtieňov alebo všetky štyri – možnosti sú neobmedzené. Od dymového líčenia na večer k menej nápadnému dennému líčeniu – vytvorte vždy iný vzhľad podľa konkrétnej príležitosti. Tiene zahŕňajú škálu sýtych farieb od matných po vysoko lesklé, jednoducho sa s nimi vytvárajú prechodové efekty a vrstvia sa, takže ich môžete ľahko zintenzívniť alebo utlmiť. 

 

Pozri aj: Letné novinky Mary Kay, ktoré podtrhnú vašu prirodzenú krásu

Mary Kay očné tiene

Zdroj: Shutterstock®

Mary Kay dekoratívna kozmetika

Zdroj: Shutterstock®

Skúsenosť s dekoratívnou kozmetikou od Mary Kay už mám. Vyskúšala som toho veľa a prevažne som vždy bola veľmi spokojná s kvalitou daných produktov. Očné tiene som mala tiež, bola to trio paletka a nevedela som si ju vynachváliť. Táto paletka obsahuje štyri očné tieniky, ktoré sú trblietavé. 

 

Tiene majú úžasnú jemnú textúru, nie sú prašné, sú extrémne pigmentované. Na viečkach držia ako pribité, jediné mínus je, že po pár hodinách je vidieť, že sa zhlukujú do záhybu viečka. Avšak nakoľko je leto a moje viečka sú mastnejšie, tak to ja sama ani za mínus nepokladám. S výdržou som naozaj spokojná. Vyskúšala som pri nich použiť aj bázu pod očné tiene, či sa niečo zmení, avšak podľa môjho názoru jej použitie nie je potrebné.

 

Tiene sú vhodnejšie skôr na večerné líčenie ako na bežné denné nosenie. Na mňa sú príliš výrazné a cez deň by som ich nosila len vtedy, ak by som mala ísť na nejakú oslavu. Pravdou však je, že sa ľahko kombinujú a sú naozaj krásne sýte. Túto limitku určite odporúčam!

 

Testovali sme tiež: Mary Kay Clear Proof - kompletná pleťová starostlivosť

Mary Kay líčenie

Zdroj: Shutterstock®

FOTOGALÉRIA:

Galéria -

5 komentárov
Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

11.08.2017 07:49

ako vždy značka Mary Kay nesklamala...... nádherné trblietavé odtiene od najbledšej po najtmavšiu škálu..... je na výber.... už si len vybrať k pleti a očiam správny odtien...

Vaše meno:

Zlatuša Holubová

Zlatuša Holubová

14.08.2017 12:25

tieto perleťové tiene sú krásne, určite aj na viečkach to musí byť wau

Vaše meno:

Ivana Šurániová

Ivana Šurániová

24.08.2017 14:37

krasne farby

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

26.08.2017 13:41

mne sa veľmi páčia

Vaše meno:

Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

20.02.2020 17:19

pekné tiene

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE