TEST: Mary Kay Limitová edícia Light Reinvented

Značka Mary Kay si pre nás vždy pripraví nejakú krásnu "limitku" a ani tentoraz ma nesklamali. Mary Kay Limitová edícia Light Reinvented je plná krásnych žiarivých farieb ideálnych na jar a leto. V tejto edícii nájdete paletky očných tieňov, laky na nechty a olejové lesky na pery.

 

Otestovala som pre vás všetky tri produkty, tak poďme sa pozrieť na to, ako v testovaní obstáli. 

 

 

Paleta očných tieňov

Oficiálny popis znie: ,,Táto paleta očných tieňov je súčasťou limitovanej edície Light, Reinvented od Mary Kay. Každá paleta obsahuje prekvapivú kombináciu farieb štyroch žiarivých očných tieňov, ktoré môžete použiť samostatne alebo ich skombinovať pre dosiahnutie úchvatného ombré efektu. Tieto dlhotrvajúce očné tiene sú odolné proti rozmazaniu a sú tak skvelým riešením pre aktívne, zaneprázdnené krásky. Farby držia a neprášia sa. Sú ľahké a vhodné pre všetky typy pleti."

 

Balenie tieňov sa nachádza v plastovom obale, ktorý má len dočasnú funkciu. Tieň má spodnú časť magnetickú, môžete si ho vložiť do kozmetickej kazety. Krásne si môžete vyskladať ideálnu paletu pre vaše potreby. Tiene majú 3 g. 

 

Testovali sme aj: TEST: MARY KAY – lak na nechty a očné tiene

paleta očných tieňov

Zdroj: Shutterstock®

paleta očných tieňov Mary Kay

Zdroj: Shutterstock®

Nanášajú sa pomerne dobre, ale ja som využila aplikáciu modrého odtieňa namokro. Farba je intenzívnejšia. Ak by som šla poporiadku, tak tmavomodrý tieň je asi najviac pigmentovaný a má odlesk. Fialový je taktiež celkom dobre pigmentovaný, ale je matný. Svetlá "champagne" farba je metalická, trblietavá, ale veľmi opadáva. Doslova sa tvoria také vločky. Odtieň a intenzita krásna, ale veľmi opadáva. Posledný - svetlomodrý - je matný a vrstvením dosiahnete celkom dobú intenzitu. 

 

Výdrž majú skvelú a pracovalo sa mi s nimi veľmi dobre. Paletka je navrhnutá tiež super, akurát mi chýba prechodový odtieň. Ten som si v líčení musela vziať z inej paletky. Túto paletku skutočne odporúčam hlavne tým ženám, ktoré majú rady bláznivejšie líčenie. Jej názov je Glistening Horizon. Pre jemnejšie líčenie siahnite skôr po druhej paletke z tejto limitovanej edície, a to Sunlight. 

 

Testovali sme aj: TEST: Mary Kay toaletná voda - Eau So Cute™

Mary Kay Light Reinvented

Zdroj: Shutterstock®

Olejový lesk na pery

Oficiály popis znie: ,,Žiarivý lesk na pery z limitovanej edície Light, Reinvented nie je len úchvatný – je aj hydratačný! Náš inovatívny lesk na pery sa ľahko nanáša, nelepí sa a krásne žiari. Nečakajte a nechajte tento úchvatný lesk na pery upokojiť, vyhladiť a vyfarbiť vaše pery."

 

Testovali sme aj: TEST: Mary Kay Pure Dimensions - paletka očných tieňov

olejový lesk na pery

Zdroj: Shutterstock®

Nie som fanúšička leskov, kvôli ich miernej lepivosti. Mám rada skôr rúž, ktorý nenecháva transfer. Avšak tento lesk je na olejovej báze. Obsahuje hroznový olej. Aplikátor je penový a lesk sa s ním dobre nanáša. Počas dňa sa nerozteká do strán, no pitie alebo jedenie bohužiaľ nezvládne, je to predsa len lesk. Vôňa je príjemná, nie presladená. Farba krásna, intenzívna, šťavnatá a tie z vás, ktoré máte rady lesky, tak je to niečo pre vás. 

 

Testovali sme aj: TEST: MARY KAY dekoratívna kozmetika

lesk na pery

Zdroj: Shutterstock®

lesk na pery

Zdroj: Shutterstock®

Lak na nechty

Oficiálny popis znie: ,,Tento NOVÝ Lak na nechty je súčasťou limitovanej edície Light, Reinvented. Obľúbené jarné odtiene sú vylepšené v živých lakoch na nechty odolných proti poškriabaniu, ktoré sa ľahko nanášajú a po zaschnutí nechávajú nechty saténovo hladké. Kombinujte a zlaďte tieto žiarivé odtiene pre vytvorenie moderných vzhľadov nechtov. Každý úžasný odtieň dodá vašim nechtom živú farbu s odolnou štruktúrou. Farba nebledne a nechty vyzerajú zdravo aj po tom, ako lak odstránite."

 

Testovali sme aj: TEST: Mary Kay Runway Bold - Rosy Encore - Lak na nechty

mary kay lak na nechty

Zdroj: Shutterstock®

Farba je krásna, síce nie som zvyknutá na takéto odtiene, ale je leto, tak prečo nie? Nanášanie je super bez pruhov a kryje hneď v prvej vrstve. Nepoužila som nadlak, aby som zistila, ako dlho vydrží. Lak na mojich nechtoch bez olupovania vydržal 4 dni. Myslím si, že výdrž je skvelá. Niektoré laky mi nevydržia ani deň. Celkovo ho hodnotím veľmi dobre, záleží len od vás, aké odtiene preferujete.

 

Testovali sme aj: TEST: MARY KAY - Runway Bold - Duo gélové očné linky

lak na nechty

Zdroj: Shutterstock®

FOTOGALÉRIA:

4 komentárov
Zuzana Úradníková

Zuzana Úradníková

17.06.2017 13:05

Zboznujem mary kay super kozmetika :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

28.08.2017 11:58

krásne farby aj laku aj paletky

Vaše meno:

Ivana Šurániová

Ivana Šurániová

02.10.2017 21:49

krasne farby

Vaše meno:

Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

21.02.2020 17:16

pekná paletka

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE