Make-up na horúce letné dni. Ako na to?

Veríte v akési pomyselné pravidlá, ktoré existujú pri nosení make-upu? My rozhodne nie, ale vieme, že udržať si čo najprirodzenejší make-up v horúcich letných mesiacoch, je poriadna fuška.

 

Roztekanie make-upu a jeho celková výdrž je ovplyvnená teplotou, aká vonku prevláda. Preto pri jeho úprave väčšinou volíme vrstvenie, ktoré upcháva póry a dusí pokožku.

 

Takže, ako získať krásny letný vzhľad, ktorý vydrží naozaj dlho? Základom v tomto období je používanie ľahších produktov, ktoré robia pleť prirodzenejšou. A viete, aké sú trendy tohto leta? Ako si nalíčiť pery, oči a tvár?

 

Odporúčame prečítať: Shattered Glass Eyes – žeby ďalší trend, ktorý je v kurze?

Letné trendy

Zdroj: Shutterstock®

Last Night´s Liner – áno, aj toto sa teraz nosí. Líčenie, ktoré jemne pripomína zvyšky líčenia po celej pretancovanej noci a následného neodlíčenia sa. Teda líčenie - „deň po party" je jemnou verziou dymového líčenia, ktoré mieša čiernu očnú linku so striebornými očnými tieňmi. Takéto líčenie očí vyzerá skvelo aj v horúcich letných dňoch.

 

The „Just Snogged" Lips – bojíte sa, že sa vám v lete na perách roztečie váš obľúbený rúž? Tak to vôbec nevadí, pretože je to tento rok v kurze. Zámerne rozmazané pery so škvrnami v okolí úst sú letným výstrelkom na módnych mólach. Na prvom mieste je dôležité vybrať si správny lesklý rúž/ lesk a trošku sa odviazať. Len či sa to stretne aj s pochopením u ostatných ľudí, to už také isté nie je.

 

Sunkissed Eyeshadow – občas sa aj nám, ženám, stáva, že sme jednoducho zábudlivé. Preto aj my občas v aute zabudneme svoj obľúbený rúž. Nemusíme vysvetľovať, čo sa s takýmto rúžom stane. A čo tak tieto roztopené rúže použiť namiesto očných tieňov? Zmiešajte oranžový a červený rúž, aplikujte na očné viečko a užívajte si letný look.

 

Odporúčame prečítať: Letné stravovanie - toto vám môže zhoršiť stav pleti!

 

Ako si vytvoriť letné líčenie podľa známych youtuberov?

Zdroj foto:

pinterest.com

4 komentárov
Daniela Bieliková

Daniela Bieliková

16.06.2017 08:54

Pekné, až na ten rozmazaný rúž...

Vaše meno:

Lucia Valková

Lucia Valková

16.06.2017 13:51

Niektore posobia velmi umelo...

Vaše meno:

Pavlína Vaksmundská

Pavlína Vaksmundská

17.06.2017 10:08

To druhé video Glowy je najkrajšie líčenie ..

Vaše meno:

Jana Uhrová

Jana Uhrová

17.06.2017 10:30

najlepšie na mňa pôsobí líčenie z prvého videa

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE