TEST: REVLON dekoratívna kozmetika

So značkou dekoratívnej kozmetiky REVLON som nemala doposiaľ ani tú najmenšiu skúsenosť, preto som sa na testovanie tešila o to viac. Ako prvé produkty som vyskúšala riasenku, rúž a lesk na pery.

 

Na úvod musím prezradiť, že som bola kvalitou produktov milo prekvapená a už teraz sa teším na chvíľu, kedy vyskúšam niečo ďalšie. :)

 

 

Revlon Photoready 3D Volume

 

Dodá riasam objem a nekonečnú dĺžku. Ľahko sa nanáša a dokáže natočiť i tie najkratšie riasy. Na riasenky som ja osobne dosť háklivá, a len s máloktorou som spokojná. Preto som bola veľmi zvedavá, ako si s mojimi riasami poradí práve táto. Kefka je klasického tvaru, tvorená množstvom dlhších a kratších štetiniek. Konzistencia je akurátna –nemám totiž rada ani príliš suché riasenky, no naopak ani tie, ktoré sú zase priveľmi ,,mokré". Pri tých suchších je ten efekt potom pre mňa neuspokojivý a pri mokrejších zase treba nejaký čas riasenku rozpoužívať, aby to bolo podľa mojich predstáv...

 

Testovali sme: TEST: REVLON - Colorburst Matte Balm - balzam na pery

revlon-riasenka

Zdroj: Shutterstock®

Málokedy sa mi stane, že som s riasenkou spokojná od prvého použitia, no tentoraz som, veru, bola veľmi prekvapená. :) Riasy mi robila krásne dlhé, povedala by som, vynikajúco oddelené a aj naoko hustejšie, ako bez použitia riasenky. Čo ma taktiež potešilo je to, že sa vôbec nedrolí a neopadáva behom dňa pod oči, čo sa mi v poslednom čase stáva dosť často pri iných riasenkách. Nemám jej absolútne čo vytknúť a teraz, už keď som dopoužívala skoro celé balenie, môžem s pokojným svedomím napísať, že si určite zaobstarám ďalšie, pretože ma svojou kvalitou presvedčila na ďalšiu kúpu. :)

 

Testovali sme: TEST: Revlon Nail Enamel - lak na nechty v odtieni 901 Fuchsia Fever

revlon-mascara

Zdroj: Shutterstock®

REVLON ULTRA HD LIPSTICK RÚŽ - 815 SWEET PEA

 

Rovnako spokojná ako s riasenkou som aj s týmto úžasným rúžikom, ktorého sa neviem stále nabažiť a siaham po ňom pomerne často. To znamená väčšiu polovicu týždňa. :))) Odtieň je úplne podľa mojich predstáv.

revlon-ruz

Zdroj: Shutterstock®

Čo však najviac obdivujem na rúžoch je to, že sú ako balzamy, a teda už nie je potrebné pod neho nič nanášať. Šetrí to čas, no najmä ten efekt je neporovnateľný s tým, ak si dám nejaký konzistentne suchší rúž a zabudnem na balzam. Vtedy mi vidno aj tie šupinky, ktoré v podstate ani na perách nemám...

 

Tento rúžik nie je dlhotrvácny, takže večnosť nevydrží, no na druhú stranu zase z pier ani nezmizne po krátkom čase. Ja som s výdržou spokojná. Ale samozrejme záleží aj od toho, či pijem, jem alebo ako veľa rozprávam... Krytie je vynikajúce, a stačí raz prejsť po perách, a potom už len doladiť okraje pier a je to. :)

 

Testovali sme: REVLON - Colorstay - Korektor

revlon-hd-ruz

Zdroj: Shutterstock®

Oficiálny popis - Luxusný rúž s hladkou gélovou textúrou.

 

Farebný rúž na gélovej báze bez obsahu voskov. HD gélová technológia. Očarujúca intenzívna farba, ktorá objíme pery a vyvolá ,,wow" efekt. Nová generácia rúžu s vyššou koncentráciou farby, ľahšej textúry, v porovnaní s tradičnými rúžmi. Využíva patentovanú technológiu Revlon HD bez obsahu voskov. Okamžite intenzívna farba s pocitom ľahkosti vhodná pre sofistikované ženy, ktoré majú rady luxus a kvalitu.

 

Testovali sme: TEST: REVLON Colorstay make-up for combination oily skin

 

 

 

REVLON COLORSTAY MOISTURE STAIN LESK NA PERY -

odtieň 025 CANNES CRUSH

 

S posledným z testovaných produktov nie som až tak spokojná, no verím, že je to len odtieňom. Ten mi na mojich perách pripadá až veľmi divoko. Ako sa hovorí, ,,nepadol mi do oka". :)

revlon-lesk-na-pery

Zdroj: Shutterstock®

Výrazné rúže mám rada, no vždy ide skôr o ružové či fialové odtiene... A ako ste si možno všimli z mojich predošlých recenzií, skôr uprednostňujem rúž ako lesk. Celkovo po leskoch už siaham zriedkavo.

 

Kladne však hodnotím to, že lesk nezanecháva na perách lepkavý pocit. Aplikuje sa plynule, teda krytie je aj v jeho prípade bezproblémové. Po čase sa zvykne lesk z pier vytratiť, no farba ešte nejakú tú pol hodinku - hodinku zvládne.

 

Testovali sme: TEST: REVLON - Brow Fantasy - ceruzka a gél na obočie

revlon-lesk

Zdroj: Shutterstock®

Oficiálny popis – Krémový hydratačný lesk s vitamínom E a aloe vera pre žiarivú farbu. Zloženie s extra príjemným pôsobením vytvára na perách ľahký pocit. Nelepivá textúra. Ideálny pre ženy, ktoré túžia po krásnych perách, bez pocitu ťažkosti a lepivosti.

 

Testovali sme: TEST: REVLON - Volume and Lenght Magnified maskara

FOTOGALÉRIA:

5 komentárov
Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

23.05.2016 07:39

ASI BY BOLO už načase vyskúšať dekoratívnu kozmetiku REVLON

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

23.05.2016 07:58

pekne farbicky

Vaše meno:

Anna Kristova

Anna Kristova

23.05.2016 13:22

chcela by som otestovať Revlon

Vaše meno:

Lucia Kobíková

Lucia Kobíková

23.05.2016 17:25

Kde sa to da kupit ?

Vaše meno:

Lenka Lapuniková

Lenka Lapuniková

06.10.2016 11:29

Rúž má peknú farbu.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE