TEST: Oriflame – Activelle Extreme Protection

S potením bojujeme všetci. Niekto menej, iní viac. Najmä teraz počas leta je potrebné zabezpečiť si kvalitnú ochranu voči poteniu, ktorá si s ním účinne poradí. Podľa mňa nie je totiž nič horšie, než vidieť krásnu, upravenú a elegantnú ženu, ktorá má jednu chybičku krásy, a to potenie, ktoré nemá pod kontrolou. Veľmi nepríjemné je to práve vtedy, keď si to všimne aj okolie. 

 

 

Prírodné výrobky mám veľmi rada a sama ich často používam, no v tomto prípade si myslím, že chémia je predsa účinnejšia a s potením si dokáže poradiť lepšie. Trh dnes ponúka množstvo výrobkov a je len na vás, ktorý z nich sa vám osvedčí. Dnes si dvoch takých pomocníkov od Oriflame otestujeme – Antiperspiračný sprejový dezodorant Activelle Extreme Protection a Guľôčkový antiperspiračný dezodorant Activelle Extreme Protection.

 

Odporúčame prečítať: Oriflame - Balzam na pery Love Nature

activelle

Zdroj: Shutterstock®

Samozrejme, ani ja nie som dokonalá a s potením bojujem počas celého roka, nielen v lete. Za tie roky som už vyskúšala množstvo prípravkov. Niektoré sa mi osvedčili, iné nie, avšak stále hľadám nové a nové. Teraz som mala možnosť vyskúšať tieto od Oriflamu.

 

Poďme si ich najskôr predstaviť výrobcom: Antiperspiračný sprejový dezodorant Activelle Extreme Protection - ,,Antiperspiračný sprejový dezodorant, ktorého receptúra vás udrží sviežu a sebaistú po celých 48 hodín. Obsahuje ochranný komplex Mineral Protect a technológiu DRYcontrol. Je účinný aj v náročných podmienkach.“

 

 

Odporúčame prečítať: Oriflame - Dekoratívna kozmetika The One

sprej

Zdroj: Shutterstock®

Guľôčkový antiperspiračný dezodorant Activelle Extreme Protection - ,,Guľôčkový antiperspiračný dezodorant s ochranným komplexom Mineral Protect a technológiou DRYcontrol. Spoľahlivo udrží sviežosť po celých 48 hodín, čo potvrdili klinické testy. Je perfektný pri problémoch s nadmerným potením a pri intenzívnej fyzickej aktivite.“

 

 

Čo na výrobky hovorím ja?

 

Ako som už písala, vyskúšala som množstvo prípravkov proti poteniu. Čo sa týka dezodorantov, používam ako tuhé, tak aj tekuté. Rada ich striedam. Guľôčkový dezodorant Activelle má 50 ml a klasické balenie s purpurovým vrchnákom. Konzistencia dezodorantu je tekutá, bezfarebná a s jemnou vôňou. Na mne však, bohužiaľ, dlho nevydrží – zhruba dve až tri hodiny (takže o 48 hodinách hovoriť nemôžeme), potom už pociťujem, že zlyháva. U každého je však miera potenia iná. 

 

 

Odporúčame prečítať: Toaletná voda Oriflame – Lucia Starlight

deo

Zdroj: Shutterstock®

Čo sa týka sprejového dezodorantu, ten má rovnako, ako v prvom prípade, purpurový vrchnák. Ide o klasický sprej s jemnou, povedala by som až púdrovou vôňou. Rada ho používam ako doplnkový produkt ku guľôčkovému dezodorantu v prípade potreby, alebo vo chvíľach, kedy nepoužijem parfum a prestriekam sa iba takýmto sprejovým dezodorantom.

 

V prípade, že hľadáte vhodný dezodorant či ten sprejový alebo klasický, vyskúšajte Activelle Extreme Protection od Oriflame. Možno už viac nebudete musieť hľadať iný. :-)

 

 

Odporúčame prečítať: Oriflame – Sprchovací krém Diamonds&Pearls

 

 

 

OTÁZKA PRE VÁS:

 

Máte problémy s potením?

 

Aké prípravky zaberajú vám?

2 komentárov
Erika Špacírová

Erika Špacírová

01.07.2015 19:05

moje obľúbené značky deodorantov sú Garnier a Nivea, majú veľkú škálu skvelých výrobkov

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

20.08.2015 11:34

ja používam antiperspirant od nivei

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE