TEST: Dettol - antibakteriálne obrúsky na povrchy

Mám rada testovanie kozmetických produktov a noviniek dekoratívnych značiek, avšak, zmena nikdy nie je na škodu a testovanie nekozmetického produktu ma príjemne prekvapilo.

 

Ide o produkt, ktorý nie je ani pomocníkom ku krajšiemu ja, ale robí naše prostredie krajším a hlavne čistejším.

 

 

Dnes vám s radosťou predstavím antibakteriálne obrúsky na povrchy od značky Dettol. Testovať produkt takéhoto charakteru bola pre mňa príjemná zmena a navyše bolo upratovanie pre mňa o niečo zábavnejšie, ako len nutná povinnosť.

 

Testovali sme tiež: TEST: Dettol antibakteriálny sprej na povrchy

dettol antibakterialne obrusky na povrchy

Zdroj: Shutterstock®

Dettol - Antibakteriálne obrúsky na povrchy preukázateľne zabíjajú 99,9% baktérií a vírusov.

 

Dettol Antibakteriálne obrúsky na povrchy zabíjajú 99,9% baktérií, vrátane E. coli, salmonely, MRSA a chrípkového vírusu. Obrúsky nebielia, nepoškvrňujú a sú vhodné pre použitie okolo detského vybavenia a miest na prípravu potravín. Pohodlné a jednoduché na použitie, sú ideálne pre rýchle a hygienické čistenie. Vhodné pre: dosky na krájanie, detské stoličky, chladničky, koše, kuchynské drezy, vane a batérie, záchodové dosky.

 

Mohlo by vás zaujať: Ako na správnu hygienu?

dettol antibakterialne obrusky na povrchy

Zdroj: Shutterstock®

Balenie produktu je typické asi snáď pre všetky typy vlhčených obrúskov. Uzatvárateľná nálepka zaručí, že obrúsky nevyschnú, avšak, pre dôkladnejšie uskladnenie produktu odporúčam produkt skladovať nálepkou nadol.

 

Použitie je veľmi jednoduché: vytiahnete obrúsok, utriete, respektíve očistíte želaný povrch, a použitý obrúsok následne odhodíte do koša. 

 

Testovali sme aj: TEST: DETTOL bezdotykový dávkovač mydla

dettol antibakterialne obrusky na povrchy

Zdroj: Shutterstock®

Vlhčené obrúsky som s obľubou používala na rôzne práce v domácnosti, avšak, nikdy som nemala nejaký ten kvalitný produkt. Vždy to boli len detské obrúsky, s ktorými rada pracne utieram jednu žalúziu za druhou. Síce obrúsky splnili funkciu, ktorú som im určila, ale bez nejakého bonusu navyše, ktorým je odstránenie baktérií a rôznych infekcií. Milo ma prekvapila skúsenosť s antibakteriálnymi obrúskami od značky Dettol. Nielenže dobre sajú a prichytia rôzne nečistoty, ale zanechajú povrch čistý a bez baktérií. 

 

Testovali sme tiež: TEST: DETTOL bezdotykový dávkovač mydla 

dettol antibakterialne obrusky na povrchy

Zdroj: Shutterstock®

Antibakteriálne obrúsky na povrchy môžem len vrelo odporučiť, zanechajú povrchy krásne čisté a lesklé, navyše, aj príjemne prevoňané. Osvedčili sa mi v rôznych prípadoch, napríklad pri mojom typickom rozliatí kávy, zotieraní prachu z rôznych rámikov a svietnikov, kedy postačí naozaj len jemne navlhčený obrúsok. 

Balenie obsahuje 36 obrúskov, čo je vcelku dosť slušný počet, zídu sa vám kedykoľvek a navyše sú veľmi praktické a uskladniteľné, preto si zaslúžia miesto v každej domácnosti.

FOTOGALÉRIA: 

2 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

06.05.2016 07:35

mam len antibakterialny gel a obrusky na ruky, cistiace utierky do kuchyne este nie, dokupim...

Vaše meno:

Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

06.05.2016 07:41

v kabelke nesmú chýbať... aspoň obrúsky, keď nie gel.... ale tieto ešte nepoznám..

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE