TEST: Sothys Paris - SÉRUM RECHARGE ÉNERGISANTE

Kozmetika značky Sothys Paris nie je žiadnym nováčikom na trhu. Jej pôsobenie na trhu sa datuje od roku 1946. Cieľom produktov je ponúknuť eleganciu, efektívnosť, riešenie všetkých kozmetických problémov, tradičné techniky a inovatívne zmýšľanie.... teda niečo viac, niečo iné.

 

História tejto značky sa na území Slovenskej republiky začala písať v roku 1997, kedy ste sa s ňou mohli stretnúť v kozmetických salónoch.

 

Pomenovanie „Sothys“ má podľa starých Egypťanov. Význam tohto slova predstavuje hviezdu oslňujúceho jasu, ktorá sa objavovala vždy za jasných egyptských nocí na oblohe pred očami obyvateľov krajiny a faraónov ako klenot medzi všetkými klenotmi. Bola to hviezda, ktorá svojou krásou a leskom očarila každého. 

Sothys Paris - SÉRUM RECHARGE ÉNERGISANTE

Zdroj: Shutterstock®

Táto značka, respektíve produkty, už na prvý pohľad pôsobí luxusným dojmom. Svojimi minimalistickými obalmi si získajú pohľad a obdiv. Tentoraz som mala možnosť otestovať SÉRUM RECHARGE ÉNERGISANTE – Energizujúce sérum/booster

 

Testovali sme tiež: Novinky SOTHYS - Očné tiene a lak na nechty

Sothys Paris - SÉRUM RECHARGE ÉNERGISANTE

Zdroj: Shutterstock®

Samotné sérum sa nachádza v sklenenej fľaštičke s veľmi praktickým dávkovačom vo forme kvapkadla. Samotná čierna fľaštička je doplnená o strieborné písmo, ktoré popisuje samotný produkt.

Sothys Paris - SÉRUM RECHARGE ÉNERGISANTE

Zdroj: Shutterstock®

Informácie o produkte:

Obsahuje anti-aging rozžiarujúci komplex na korekciu nedokonalosti pleti. Toto sérum s mimoriadne ľahkou textúrou zvyšuje energetický kapitál pleti a pomáha obnoviť jej žiarivosť. Výsledkom je viditeľne rozžiarená a zjednotená pleť. 

 

 

 Tajomstvo séra:

 

Obsahuje Anti-aging rozžiarujúci komplex pre globálny účinok na chromofory, extrakt zo Sibirského ženšena, výťažok z kvasníc, ryžové peptidy a kyselinu glykolovú.

Sothys Paris - SÉRUM RECHARGE ÉNERGISANTE

Zdroj: Shutterstock®

Na tomto sére oceňujem jeho praktické dávkovanie. Pomocou kvapkadla si aplikujete požadované množstvo séra. V poslednej dobe som si séra na pleť obľúbila a v súčasnosti im dávam väčšiu prednosť pred klasickými krémami. Séra sú veľmi ľahučké a rýchlo sa vstrebávajú do pleti. Rovnako aj toto od Sothys je príjemné a má takmer tekutú a vodnatú konzistenciu. Veľmi rýchlo sa absorbuje do pleti, preto nemusíte dlho čakať, až si aplikujete make-up. 

 

Testovali sme tiež: Sothys - Jemný dotyk Slnka

Sothys Paris - SÉRUM RECHARGE ÉNERGISANTE

Zdroj: Shutterstock®

Sérum je najideálnejšie používať ráno a večer, pre čo najlepšie výsledky. Tým, že je úplne ľahučké, tak ho môžete používať pod iné séra, krémy alebo pod make-up. Skvelé je, že sa veľmi rýchlo vpije do pleti, preto sa večer pred spaním nemusíte báť, že sa vám celé sérum votrie do vankúša.

Sothys Paris - SÉRUM RECHARGE ÉNERGISANTE

Zdroj: Shutterstock®

Ja som ho spočiatku aplikovala sporadicky, bez akejkoľvek pravidelnosti. Výsledky boli jemne viditeľné, no nebolo to ono. Preto som sa rozhodla používať ho pravidelne, tak ako sa používať má. A musím povedať, že pleť bola oveľa viac rozžiarenejšia, ako pri ľubovoľnom používaní.

 

Veľmi ma prekvapil v tom, že sa mi tvorilo oveľa menšie množstvo nedokonalostí na pleti, a to najmä v období ženských dní. Sérum pleti dodalo energiu a na pohľad ju rozžiarilo. 

 

Odporúčame prečítať: SOTHYS PARIS okysličujúca sezónna tvárová kúra

 

 

FOTOGALÉRIA:

1 komentár
Soňa Krátka

Soňa Krátka

30.05.2016 06:44

rada by som ho vyskusala

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE