TEST: Love Fearlessly™ parfumová voda od Mary Kay

Trúfnem si povedať, že parfumy alebo parfumované vody, prípadne toaletné vody používame úplne všetci. Niektorí možno preto, aby zakryli svoju prirodzenú vôňu, iní zase preto, aby sa zapáčili druhému pohlaviu a niektorí len preto, aby sa cítili príjemne a komfortne počas celého dňa. Jednoducho môžeme povedať, že parfumy patria medzi najobľúbenejšie produkty, ktoré používame s radosťou každý deň.

Dokonca, správne zvolená vôňa vám môže pomôcť zlepšiť sebavedomie a prekonať stres. Vedeli ste o tom? Ba čo je zaujímavejšie, tak mnohí pripisujú parfumom ďalšie vlastnosti a výhody ich používania, ako napríklad fakt, že dokážu vyliečiť nespavosť, zmierniť bolesť hlavy či navodiť príjemnú atmosféru. Dôležité je vybrať si správnu vôňu, ktorá vás urobí atraktívnejším človekom a zároveň prenesie na príjemné miesto. Čo myslíte, dokáže to aj parfumovaná voda Love Fearlessly od Mary Kay?

Testovali sme: Mary Kay kolekcia Satin Body s bambuckým maslom

dámska parfumovaná voda

Zdroj: Shutterstock®

Love Fearlessly™ parfumová voda

Táto kvetinová, napriek tomu však rafinovaná vôňa je oslavou mnohých tvárí, ktoré majú moderné a odvážne ženy. 

  • Vrchné tóny: ružové korenie (Baie Rose), kardamóm, mandarínka.
  • Stredné tóny: arabský jazmín, vôňa ružovej pivonky Trek®, kvet slivky.
  • Spodné tóny: indonézske pačuli, austrálske santalové drevo, pižmo.
parfumovaná voda Mary Kay

Zdroj: Shutterstock®

Čo robí vôňu vôňou? Okrem samotného zloženia ukrývajúceho sa v hlave, srdci a základe vône, je to práve flakón, čo robí vôňu očarujúcou. Love Fearlessly je ako diamant vytvorený z dyhovaného skla, ktorý v sebe ukrýva poklad. Poklad v podobe orientálno-kvetinovej vône, do ktorej sa jednoducho musíte zamilovať. Ide o rafinovanú vôňu obsahujúcu sladké a zemité tóny pre moderné ženy, ktoré sa neboja odhaliť svoju identitu.

Napriek tomu, že ide „len“ o parfumovanú vodu, tak jej intenzita je niečo, čo vás môže zaskočiť. Preto ju stačí na pokožku aplikovať v malom množstve. Postačí vám jemný strek na pulzné body (na zápästie, na krk a do záhybov rúk) a razom vaše zmysly ovanie príjemná avšak intenzívna vôňa. Vraví sa, že menej je niekedy viac a v tomto prípade to rozhodne platí.

dámska orientálna vôňa

Zdroj: Shutterstock®

Ak ste milovníčkami orientálnych aj kvetinových vôní a dávate si na výbere rozhodne záležať, tak určite vsaďte na kvalitu, ktorú vám ponúka aj táto vôňa Love Fearlessly od Mary Kay. Ja som sa do nej zamilovala hneď pri prvom použití – je to proste „môj šálok kávy" a presne zapadla medzi moje vône, ktoré používam najradšej. Dokonca, aj flakón sa krásne vyníma na poličke s ostatnými vôňami či produktami. Za mňa môžem jednoznačne odporučiť.

Galéria -

5 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

06.01.2019 06:31

Správne zvolená vôňa vám môže naozaj pomôcť zlepšiť sebavedomie. Love Fearlessly™ je krásna vôňa, môžem iba odporučiť!

Vaše meno:

Elena Švachová

Elena Švachová

06.01.2019 23:01

Spojenie pekného flakónu a orientálno-kvetinovej vône,to by bolo niečo pre mňa.

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

07.01.2019 22:46

Tak to je niečo pre mňa teraz na zimu

Vaše meno:

Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

08.01.2019 18:57

pekný flakon aj vôňa

Vaše meno:

Marta Mihoková

Marta Mihoková

01.04.2019 13:05

Krásny flakon,užastná vôna to je pre mna

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE