TEST: CRESPI MILANO difuzér - BLACK POMEGRANATE

 

Tiež Vám slovné spojenie CRESPI MILANO nič nehovorí? Priznávam, ja som tiež netušila, čo to je zač, no teraz už viem, že túto značku dodáva rovnaký distribútor ako sviečky YANKEE CANDLE. Preto keď som sa dozvedela, čo budem tentokrát testovať, bola som plná očakávaní, čo ma vlastne čaká a neminie :)

 

 

CRESPI MILANO zahŕňa difuzéry, osviežovače vzduchu a katalytické lampy. Ja som testovala difuzér s vôňou BLACK POMEGRANATE. To, čo teraz napíšem sa asi bude do Vianoc opakovať často :D Ale ak už naozaj neviete, čím obdarovať svojich blízkych a priateľov, odporúčam Vám túto voľbu, pretože takýto darček, verím, že nikoho neurazí no naopak ho nadchne!

 

crespi-milano

Zdroj: Shutterstock®

Difuzér je zabalený v bielej škatuľke s farebným motýlikom. Samotný difuzér, ako vidíte na fotke vyššie obsahuje ochranný kryt, ktorý je potrebné odstrániť, potom už len nasadiť "vrchnáčik" a vložiť paličky, ktoré sa odporúča otáčať približne každé 2-3 dni pre dokonalé šírenie vône. Pri takomto postupe náplň vydrží cca 2 týždne. Ja som ho umiestnila na toaletu, a napriek tomu, že paličky otáčam možno tak raz za týždeň, vonia stále rovnako pekne a intenzívne, a každá návšteva ho chváli :))

yankee-candle-difuzer

Zdroj: Shutterstock®

Dneska sú to presne tri týždne čo ho mám, a samy vidíte, že tam taká slabá tretinka stále je... Takže nejaký ten týždeň dva mi ešte bude spríjemňovať chvíle :)) Predáva sa v rôznych veľkostiach - 50ml, 100ml a 250ml. Ja mám ten 50ml a kúpiť si ho môžete za 13€. Plus sa k nemu predávajú aj náplne - 150ml, 500ml a 1000ml. A čo sa vôní týka, tých je na výber tiež hojne, spolu 18, takže si je z čoho vyberať!

crespi-milano-difuzer

Zdroj: Shutterstock®

"Srdce jablka, slivky, hrušky a broskyne predchádzajú známe sladké a iskrivé tóny bergamotu (citrus), mandarínky, magnólie a ruže. Mierne pretrvávajúci tón bieleho pižma a pomarančového kvetu. Granátové jablko má schopnosť čistiť vzduch, relaxovať a regenerovať náladu."

difuzer

Zdroj: Shutterstock®

V prvé dni som ho mala v obývačke, no vo veľkých otvorených priestoroch sa vôňa dosť vytrácala, takže preto som ho nakoniec umiestnila na toaletu, kde sa vôňa perfektne drží a plní svoju funkciu.


Celú ponuku si môžete pozrieť na www.yankeesviecky.sk.

yankee-difuzer

Zdroj: Shutterstock®

1 komentár
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

04.02.2015 16:00

zatiaľ nevlastním žiaden difúzer, ale trebalo by vyskúšať.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE