TEST: YANKEE CANDLE VANILLA BOURBON

Vôňa VANILLA BOURBON je určená milovníkom sladkých vôní, ktoré nám vedia spríjemniť zimný večer. Pripomína horúci hrnček nápoja, ktorý je prikrytý hustým vanilkovým krémom a oživený trochou silného borbounu.

 

Táto Yankee sviečka, ako vám je už určite všetkým známe, nie je ani zďaleka mojou prvou, takže balenie už opisovať ani nebudem. To ste si už odomňa mohli niekoľkokrát prečítať...

 

V lete, priznávam, sviečky veľmi nezapaľujem, skôr iba príležitostne. Mám totiž radšej, keď je vonku už chladnejšie a tma, ako aj teraz v tomto období. Vtedy si dokážem vôňu sviečky ,a v podstate sviečku ako takú, užiť ešte viac, keďže oheň v tej tme poriadne vidno a dotvára pohodu domova. :)

 

Testovala som: YANKEE CANDLE Lavender Vanilla CAR JAR vôňa do auta

yankee-candle-vanilla-bourbon

Zdroj: Shutterstock®

Po prvom privoňaní k tejto novinke som mala pocit, že vôňa je totožná s vôňou sviečky Cappuccino Truffle. No hneď, ako som ovoňala aj tú, spozorovala som rozdiel. :) Cappuccino Truffle je oveľa intenzívnejšia a výraznejšia vôňa oproti Vanilla Bourbon. Tá je možno práve kvôli vanilke jemnejšia. Samozrejme, je rovnako krásna a výnimočná ako každá Yankee sviečka.

 

Testovala som: YANKEE CANDLE Cappuccino Truffle

yankee-sviecka-vanilla-bourbon

Zdroj: Shutterstock®

Dnes som si ju dokonca so sebou vzala do práce, keďže tam trávim väčšinu dňa a sviečka je práve tá ,,vec", ktorá ma dokáže akoby upokojiť, takže nie som taká nervózna či nahnevaná. :)) A keby ste videli, aký mala úspech... Každý, kto vkročil do miestnosti hneď zisťoval, čo to tam krásne vonia, takže som porozdávala aj niekoľkým z nich webovú adresu na e-shop týchto úžasných sviečok. Sama sa ich neviem nabažiť, a ani si vybrať jednu tú NAJ. Všetky sú totiž jedinečné, niečím výnimočné...

 

Testovala som: YANKEE CANDLE novinky Aloe Water a Moroccan Argan Oil

yankee-candle-vanilla-bourbon

Zdroj: Shutterstock®

Možno si poviete, že je ešte veľmi skoro, no ja aktuálne pri písaní tohto testu počúvam vianočné pesničky, a to nie je ešte ani koniec októbra. :))) Pomaličky a isto sa už pripravujem na VIANOCE, ktoré tak veľmi milujem. Tiež už mám kúpených zopár darčekov a táto sviečka by mohla byť tým vhodným darčekom i pre vás. Respektíve darčekom, ktorý by ste mohli podarovať niekomu blízkemu.

 

Dokáže totiž prevoňať aj veľké priestory. Možno po čase ju už vy sami až tak necítite, no keď niekto vojde dnu do takto prevoňanej miestnosti, ,,ovalí" ho sladký závan sviečky.
 

Testovala som: YANKEE CANDLE samplers sviečky, vosky a osviežovače vzduchu

yankee-candle-company

Zdroj: Shutterstock®

yankee-candle-vanilla-bourbon

Zdroj: Shutterstock®

5 komentárov
Marianna Rajniaková

Marianna Rajniaková

27.10.2015 16:13

yankee sú najlepšie..

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

10.11.2015 16:46

tak táto vôňa musí byť priam dokonalá

Vaše meno:

Adriana Galandova

Adriana Galandova

06.12.2015 13:15

milujem tie sviecky prave mi hori clean cotona le som sa rozhodla ze vyskusam co najviac tych sviecok hopci su neskutocne drahe ale stoja za to

Vaše meno:

Martina Vaganeková

Martina Vaganeková

13.12.2015 17:06

aaa tutooo chceeem!

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

22.01.2016 16:10

krásne mám v obľube podobné voňavé sviečky

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE