TEST: AVON multiaktívny nočný krém s obnovovacím účinkom

V poslednej dobe sa veľa produktov ujde aj mojej mamine, a ani tentokrát tomu nebolo inak, keďže tento krém je určený od 35 rokov, ja by som naň ešte dlho čakala, teda bolo hneď jasné, že ho posuniem jej.

V AVON-e bude táto nová rada krémov Nutraeffects dostupná až od kampane 6, z ktorej sa bude dať objednať o necelé tri týždne, dokonca aj u nás na webe si môžete v sekcii súťaže o tieto krémiky zasúťažiť, takže hor sa do toho! :)) Držím palce!

Nejde však až o také úplne novinky, ako skôr renováciu balenia i zloženia krémov Solution, ktoré boli v AVON-e dlhé roky - aspoň pokiaľ si moja pamäť dobre pamätá :))

avon-krem

Zdroj: Shutterstock®

Luxusný nočný krém účinkuje počas spánku a zjemňuje a spevňuje pleť. Zjemňuje vzhľad jemných línií a vrások a Vy sa tak prebudíte s pevnejšou a úplne hydratovanou pleťou. Jedinečné zloženie s komplexom Active Seed a semienkami granátového jablka, známymi vďaka svojim antioxidačným účinkom, je navrhnuté aby zvyšovalo tvorbu elastínu a kolagénu pre posilnenie vnútornej štruktúry pleti. 

active-seed

Zdroj: Shutterstock®

Balenie krémov v podstate zostalo svojim tvarom podobné ich prechodcom. Sklenné dno a plastový vrchnáčik - osobne, ako už určite tušíte - obľubujem viac pumpičku, ale mamina si v tomto nejako nepreberá :))

avon-nutraeffects

Zdroj: Shutterstock®

Krém vonia pekne jemne, nevtieravo. Po aplikácii však vôňa do pár minútiek zmizne a tak nič necítiť. Je výborným podkladom pod make-up, pretože sa s ním nijako nebije, make-up nedrolí a dobre na kréme drží.

Pleť zanecháva jemnú, vyživenú a hydratovanú. Čo sa týka spevnenia je ťažko posúdiť, to chce podľa mňa dlhodobejšie používanie, a zase povedzme si pravdu, pleť po 50-tke už dávno nie je taká ako po 35-tke, takže to chce aj možno iné zloženie, ako má napr. ten krém pre pleť 50+, aby to malo lepšie účinky. Zjemnenie a hydratáciu si však plní na 100 percent! :)

avon-novinka

Zdroj: Shutterstock®

Štruktúra krému je povedala by som redšia. Ľahko a rýchlo sa rozotiera a aj do pleti sa vraj v celku rýchlo vsiakne. Mamina si počas testovania na nič nesťažovala, a krém aj naďalej používa. Len má trošku mišung v tom, ktorý je denný a ktorý nočný, takže sa niekedy stane, že ich použije aj opačne :D

avon-nocny-krem

Zdroj: Shutterstock®

Krémy sú veľmi často v akcii, takže ich možno zakúpiť za cca 5€, čo vôbec nie je veľa za takýto dobrý krém. A aj čo viem z môjho okolia, doteraz boli krémy Solutions veľmi obľúbené, takže verím, že aj tieto sa budú tešiť čoskoro veľkej obľube :)) Mamina si tiež po minutí tohto plánuje objednať ten, ktorý je určený pre ešte zrelšiu pleť, myslím, že tam bude nejaký pre 50+ :)

4 komentárov
Monika Šomšáková

Monika Šomšáková

31.03.2015 19:37

Neverím že je to nejaký obrovský zázrak no ako dobrý krém určite poslúži

Vaše meno:

Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

01.04.2015 20:15

tento by sa mi zišiel :-)

Vaše meno:

Zuzana Čechvalová

Zuzana Čechvalová

18.05.2015 22:06

Mala som vzorky a bola som spokojná, úžasne fotky :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

20.08.2015 20:06

z tejto rady mám doma modrý krém ale ešte som ho neskúšala.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE