TEST: Avon - vonný sprej na vankúš

Aromaterapia je jeden z najúčinnejších spôsobov zlepšenia nálady a dodania pocitu celkovej pohody. Pomáha vám uvoľniť sa, a zabudnúť na hektický život. 

 

Určite poznáte vonné vrecúška, ktoré sú naplnené bylinkami a krásne voňajú. Takéto vrecúška si zvyknem dávať aj k posteli aby sa mi večer vždy lepšie/ľahšie zaspávalo. Avšak počuli ste už o vonnom spreji na vankúš? Ak nie tak mám tu pre Vás tip na takýto výrobok.  

Avon-vonný sprej na vankúš

Zdroj: Shutterstock®

Konkrétne spoločnosť Avon prišla na trh s upokojujúcim vonným sprejom na vankúš. Sprej som testovala poctivo každý jeden večer a tak Vám prinášam môj teraz môj názor naň.

 

Sprej funguje na klasický rozprašovač, jedno balenie má 100ml. Zaraďuje sa do radu planet spa. Keďže  ja celkom dobre poznám výrobky od Avonu tak si dovolím tvrdiť že rad planet spa je tej najlepší aký Avon ponúka. A teda aj tento sprej považujem za naozaj dobrý výrobok. 

Avon-vonný sprej na vankúš

Zdroj: Shutterstock®

Vonia po harmančeku a levanduli – vôňa je veľmi jemná, spočiatku ju moc necítiť pri jednom streku, ale keď si streknete pred spánkom na vankúš tri – štyri streky tak je ho už pekne cítiť. Môžete ho nastriekať aj len tak do vzduchu alebo na telo. Mne sa s ním lepšie zaspáva a dokonca má veľmi dobrý účinok ak Vás bolieva hlava, vtedy je to taká aroma terapia. Vôňa na vankúši do ďalšieho dňa moc nevydrží  a tak je nutné opakovať streknutie každý večer.

Avon-vonný sprej na vankúš

Zdroj: Shutterstock®

O cene sa informujte u svojej Avon lady, ale mala by sa pohybovať okolo 4-5eur, avšak Avon má rôzne akcie takže cena môže byť aj omnoho menšia. 

4 komentárov
Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

07.01.2014 19:54

ja mám vrecúško s levanduľou, ale rada by som vyskúšala aj tento produkt, niekedy mám problém zaspať...

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

24.02.2014 21:35

o vonnom spreji na vankúš som ešte nepočula občas si z avonu niečo obiednám toto som si nevšimla zaujalo ma to mám problém zo spaním

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

19.09.2014 14:06

tak toto by chcela ako darček... to by ma veľmi potešilo.

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

30.12.2020 08:07

Tento vonný sprej na vankúš je skvelý, príjemná vôňa levandule mi vždy pomôže rýchlo zaspať :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE