TEST: Beauty Friends - uhorková maska

Uhorková maska obsahuje extrakt z uhoriek, čistí a sťahuje póry. Krásne zregeneruje suchú popraskanú pokožku. Zároveň pleť zvlhčuje. Pomáha pri opuchoch pod očami.

 

 

Nájsť si dobrú pleťovú masku je niekedy veľmi ťažké a tak dnes vám prinášam ďalšie testovanie zo série pleťových masiek.

 


Dnes si môžete prečítať test na jednorazovú gázovú pleťovú masku od Beauty Friends.

Beauty Friends - uhorková maska
Beauty Friends - uhorková maska

Testovala som uhorkovú masku. Ako by mala pôsobiť a čo obsahuje?

Uhorková maska obsahuje extrakt z uhoriek, čistí a sťahuje póry. Krásne zregeneruje suchú popraskanú pokožku. Zároveň pleť zvlhčuje. Pomáha pri opuchoch pod očami. Odstraňuje tmavé kruhy. Zbavte sa prvých príznakov starnutia s uhorkovou maskou!

 

 

Ako sa táto maska používa?
Nechajte pôsobiť 20-30 minút. Snažte sa dodržať uvedenú dobu pôsobenia, zbytočne ju nepredlžujte ale ani neskracujte.
 

Beauty Friends - uhorková maska
Beauty Friends - uhorková maska

 

Keďže ide o jedno-rázovú masku, tak je balená v samostatnom obale. Keď som masku vybrala z obalu bola nasiaknutá takou jemne parfumovanou gélovou vodou. Maska má otvor na ústa, oči a nos – tak som ju naniesla na tvár (mne bola maska trosku väčšia, takže sa nemusíte báť že by Vám nepokryla celú tvár). Maska pleť príjemne chladila. Po dobe, ktorú výrobca odporúča som masku dala dole a nechala ešte povsiakovať do pokožky vodičku ktorá na pleti ostala.

 

Musím uznať, že moju suchú pokožku pekne zregenerovala a zvlčila, avšak stiahnutie pórov som nezaznamenala. Aby ste videli väčšiu účinnosť masky, tak by ste ju mali použiť viackrát.
 

Beauty Friends - uhorková maska
 


Cena takejto masky je 1,80 € za kus. V našom e-shope nájdete rôzne druhy týchto masiek, ktoré sú zamerané na rôzne problémy či typ pleti – pozrite sa na ne TU.
 

 

2 komentárov
zuzana Olexyová

zuzana Olexyová

07.01.2014 11:05

táto maska by sa mi hodila :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

19.09.2014 14:17

mne sa tieto gázové masky na 1 použitie veľmi páčia... ale nezaujala ma tma tá uhorka.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE