TEST: Bioderma Sébium Global

Akné. Väčšina z nás má s ním dočinenia a sami uznáte, že niekedy nám vie poriadne znepríjemniť život. Najmä vtedy, keď o to stojíme najmenej.

 

 

Akné. Väčšina z nás má s ním dočinenia a sami uznáte, že niekedy nám vie poriadne znepríjemniť život. Najmä vtedy, keď o to stojíme najmenej. Títo malí ,,nepriatelia“ milujú stresové obdobia a hormonálne zmeny, ktoré iba prispievajú k ich zvýšenému výskytu na našej pleti.

 


Tomu je však teraz už koniec, pretože dermatologická spoločnosť Bioderma myslí aj na nás, ktoré takéto problémy trápia. Krém od Biodermy Sébium Global je ako stvorený pre typy pleti, ktoré neustále bojujú s nepríjemnou akneóznou pokožkou. Prvým veľkým pozitívom je fakt, že sa dá výborne kombinovať s ďalšou novinkou od Biodermy- Sébiom Al korektorom, určeným na prekrytie nedostatkov. Krém Sébium Global je vďaka patentovanému komplexu Bakuchiol + brevet Fluidactiv® vynikajúcim pomocníkom k odstráneniu vyrážok a čiernych bodiek, ale i k predchádzaniu vzniku začervenania pokožky a zápalovým procesom.

 

Bioderma Sébium Global

 

 

Na začiatku testovania ma krémik prekvapil veľmi príjemnou vôňou, ktorá mi pri nanášaní priam vylepší náladu. Samotná textúra krému je gélovobiela, ľahko roztierateľná na pokožke a taktiež sa rýchlo vstrebáva. Mne osobne príde krém aj príjemne chladivý.

 

 

Bioderma Sébium Global

 

 

Musím sa priznať, že už naozaj dlhú dobu hľadám vhodný krém na moju pleť, ktorý by spĺňal nasledujúce kritériá:

 

1.  Nebude pleť vysušovať.

2.  Bude hydratovaná.

3.  Nebude po nanesení napnutá ako struna.

 

 

Bioderma Sébium Global

 

 

Teraz mám pocit, že som takýto krém konečne našla! Keďže výrobca odporúča aplikáciu Sébia Global jeden až dvakrát denne na očistenú pleť, nanášala som ho každé ráno i večer. Neverím na zázraky, no už pri prvom nanesení krému bola moja pleť neuveriteľne hladká a príjemná na dotyk. Také niečo som nezažila doposiaľ pri žiadnom kréme. Druhým pozitívnym faktorom bolo, že pleť som nemala ani napnutú. Tretím a myslím že aj najlepším faktorom je fakt, že tento krémik je vhodný i pri následnom nanášaní make-upu. Pre mňa je to teda i príjemný podkladový krém, ktorý mi pleť lieči po celý deň aj napriek tomu, že som nalíčená.

 

 

Bioderma Sébium Global

 

 

Veľkou výhodou, ako som už spomínala je aj možná kombinácia s ďalšou novinkou z Biodermy- Sébium Al korektorom. Ráno si na vyčistenú pleť nanesiem krém Sébium Global, ktorý urobí službu i ako podkladový krém, potom si pomocou zeleného korektora, ktorý je obsiahnutý v Sébiu Al korektore, prekryjem začervenané miesta, vyrážky a nakoniec pleť zafixujem druhou súčasťou korektora, tónovaným krémom. Takýmto spôsobom je moja pleť chránená voči vzniku ďalších malých ,,nepriateľov“ a zároveň je i liečená.
 

7 komentárov
Lienka Brindáková

Lienka Brindáková

25.04.2013 22:23

Perfektná recenzia tohto krémiku :) Ja som ho vyskúšala z malej vzorky, a taktiež som ostala milo prekvapená, že krémik nevysušoval, pekne mi pleť hydratoval, nenapínal pleť ako niektoré krémy zvyknú.. A naozaj ma potešilo , že je fakt super aj ako podkladový krém pod make up... :) Takže Bioderma sa u mňa znova osvedčila a môžem tento krémik Sébium Global doporučiť každému, kto chce mať jemnú, hydratovanú, nemastnú a nenapnutú pleť bez akné ;))

Vaše meno:

Danka

Danka

27.04.2013 06:01

Naozaj super spravená recenzia. Stotožnujem sa s tebou úplne vo všetkom!! Ja som ho skúšala v dvoch malých vzorkách, ráno aj večer po dobu týždňa a pol a bola som prekvapená. Zaujala ma hlavne jeho vôňa, keďže ostatné krémy z rady Sébium majú úplne inú (táto je taká akoby naozaj ovocná). A to že pleť nevysušuje, tak to je skrátka super, však skoro každý krém na akné pleť vysuší a spraví šupinky. Musím uznať tento sa Bioderme neuveriteľne podaril! :)

Vaše meno:

Blazena Sadovska

Blazena Sadovska

29.04.2013 06:44

Veru by sa zišiel, podľa popisu je to kvalitný výrobok:))

Vaše meno:

Veronika Jakubičková

Veronika Jakubičková

21.05.2013 18:21

ja som tiez skusala vzorky, krem ma milo prekvapil...a hned som si zaobstarala aj vacsie balenie

Vaše meno:

Martula

Martula

23.05.2013 15:29

Perfektný výrobok a recenzia, nemám čo dodať, treba iba skúsiť. Ja ho používam necelý mesiac a som nadmieru spokojná.

Vaše meno:

Mirka

Mirka

31.05.2013 20:55

Mala som možnosť vyskúšať vzorku z tohto krémiku a páči sa mi. Nie je potrebné aplikovať väčšie množstvo, stačí naozaj len máličko, rýchlo sa vstrebe. Rozmýšľam o zakúpení väčšieho balenia.

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

29.09.2015 15:29

tento produkt mi na poličke ešte chýba

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE