TEST: Maskara Mary Kay Lash Love

Máloktorá z nás má dokonale husté a dlhé mihalnice bez prikrášlenia riasenkou. Vyskúšajte maskaru Mary Kay Lash Love, ktorá ich zároveň vyživuje.

Maskary patria hádam k najčastejšie používanej kozmetike.

 

Máloktorá z nás má dokonale husté a dlhé mihalnice bez prikrášlenia riasenkou.

 

A tak hľadáme a skúšame takmer každú novinku na trhu s cieľom dopriať svojim mihalniciam najlepšiu starostlivosť aj zvodný vzhľad.

 

 

Ja osobne rada maskary obmieňam a mám ich tak doma k použitiu hneď viacero. Vodeodolná, klasika, predlžujúca, vyživujúca... Do zbierky mi tentokrát pribudla aj maskara Mary Kay Lash Love. Hneď po jej príchode do mojej domácnosti som si povedala „wau, Mary Kay...“ A tento príjemný pocit z nej ma drží doteraz :)

 

Maskara Mary Kay Lash Love

 

Maskara má príjemný jednoduchý, ale za to elegantný dizajn. Očarila ma už len samotná krabička v čierno-ružovej kombinácii, a to nie som fanynkou ružovej :)

 

Riasenka má podľa popisu navrhnutý aplikátor tak, aby nezlepoval mihalnice. Nanášanie je veľmi pohodlné a neviem či je to tým aplikátorom, alebo konzistenciou maskary, ale k zlepovaniu nedošlo:)

 

Maskara Mary Kay Lash Love

 

Pri niektorých maskarách mi prekáža výrazná vôňa, ktorá udrie do čuchových receptorov hneď po otvorení. Veľmi preto oceňujem, že Mary Kay Lash Love takouto ostrou vôňou neoplýva.

 

Na bežné denné nosenie úplne postačuje jedna vrstva riasenky. Mihalnice pôsobia hustejšie, predĺžene, avšak prirodzene. Maskara neopadáva a svoj vzhľad si udržuje po celý deň až kým sa večer neodlíčite.

 

Apropo odličovanie ide tiež veľmi jednoducho, bez zbytočného rozmazávania, čo vám rozhodne ušetrí nejaký ten čas. Maskara nie je vodeodolná, avšak nejaké tie slzičky od smiechu, či smútku zaručene zvládne. Do vody na bláznenie alebo plávanie sa ale nehodí.

 

Maskara Mary Kay Lash Love

 

Ak sa chystáte na večernú párty a chcete okúzliť zvodným pohľadom, naneste si na mihalnice dve vrstvy tejto riasenky. Nemusíte sa báť zlepenia mihalníc. Aplikátor ich od seba šikovne oddeľuje.

 

Čo veľmi oceňujem je tiež zloženie maskary, koré obsahuje Panthenol-Pro Complex a vitamín E. Mihalnice sú tak chránené pred lámavosťou a zároveň pravidelne vyživované.

 

Maskara Mary Kay Lash Love

 

Mary Kay Lash Love získala aj titul odporúčania od Asociácie vizážistov a stylistov Českej republike, takže minimálne stojí za vyskúšanie :)

 

Jedinou nevýhodou tejto maskary môže byť pre niekoho cena. Odporúčaná cena je 16 Eur, čo v porovnaní s bežnými riasenkami nie je málo, avšak vzhľadom na fakt, že maskara vám aj pri pravidelnom užívaní vydrží niekoľko mesiacov, je to podľa mňa dobrá investícia.
 

Zdroj foto: www.beautycrazed.ca
5 komentárov
Blazena Sadovska

Blazena Sadovska

28.04.2013 18:54

Bolo by super mať takú kvalitu...

Vaše meno:

CAPKOVA VILMA

CAPKOVA VILMA

29.04.2013 05:44

paci sa mi

Vaše meno:

Danka

Danka

29.04.2013 20:00

Ja mám tiež doma "pár" riaseniek, aj táto vyzerá super, ale čo sa týka ceny, ja pre man študentku až moc vysoká, kebyže sa dá kúpiť v nejakej výraznejšej zľave bola by to bomba :)

Vaše meno:

Stanka Adamčíková

Stanka Adamčíková

24.05.2013 14:05

lash love som vyskúšala a moc ma neoslnila:/

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.09.2014 13:53

táto značka je naozaj dobrá investícia.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE