TEST: DECLARE Soft Cleansing púder na odličovanie

Dovoľte mi predstaviť vám jeden produkt od novej značky, ktorú budeme odteraz testovať u nás na webe. Najprv vám ale pár vetami poviem niečo o samotnej značke. 

 

DECLARÉ Switzerland je považovaná za medzinárodného lídra v oblasti kozmetiky pre citlivú pleť. Vízia značky je plniť požiadavky citlivej pleti pre krásu, znášanlivosť a efektívnosť.

 

 

Prvým produktom, ktorý som posledné týždne dôsledne testovala, je púder určený na odličovanie. Áno, čítate správne, ide o púder. Doposiaľ si myslím, že podobný typ produktu nemá žiadna značka, alebo aspoň ja o tom neviem. 

 

Oficiálny popis je nasledovný: Špeciálny čistiaci produkt, bez obsahu mydlových zložiek a s neutrálnym pH. Pri zmiešaní s malým množstvom vody sa transformuje na delikátnu penu, ktorá efektívne odstraňuje make-up, odumreté bunky a nečistoty z pleti. Pôsobí jemne, a pritom dôkladne. Jemná pena je vhodná aj na holenie.

 

Odporúčame prečítať: Trápi vás akné? Možno to má na svedomí vaše trávenie!

declare-puder-na-odlicovanie

Zdroj: Shutterstock®

Na čistenie pleti ráno i večer používam rôzne čistiace peny a podobne. Preto som sa aj na tento púder veľmi tešila a bola som plná očakávaní, ako bude prebiehať samotná aplikácia. Pokiaľ si pamätáte, na čistenie pleti používam čistiacu kefku Philips VisaPure, bez ktorej si už neviem predstaviť jeden jediný deň. Na prvé použitie som si na ňu nasypala trochu viac púdru, takže som mala na pleti poriadnu penu, čo príliš neobľubujem. Druhýkrát som sa už poučila a išla na to opatrne.

 

Odporúčame prečítať: Krok za krokom: ZATOČENÝ PÁRTY DRDOL

declare-soft-cleansing-powder

Zdroj: Shutterstock®

Potom bolo už penenie také akurátne a podľa mojich predstáv. Nemám totiž rada, keď mám veľkú penu, no tiež nie vtedy, keď mám pocit, že žiadnu penu nemám. Vďaka tomu mám následne pocit nekvalitne vyčistenej pleti. Aplikácia je jednoduchá - kefkou prejdem pod prúdom vody, nasypem trochu púdru, pustím a už to pomaličky začína peniť.

 

Púder má pomerne výraznú vôňu, ktorá však napriek tomu, že je taká intenzívna, nie je nijako odpudzujúca - mne sa veľmi páči. Taká čistá a nevinná vôňa, po ktorej mi aj kefka po použití pekne vonia. :)
 

Odporúčame prečítať: VIDEO: VYROBTE SI ZÁZRAČNÉHO BOJOVNÍKA PROTI AKNÉ

declare-switzerland

Zdroj: Shutterstock®

Na kefke po použití pekne vidieť zmytý make-up a všetky nečistoty, takže mám pokojné svedomie. :) Pleť zanechá čistú a príjemne hebkú na dotyk, ktorá je zároveň na pocit osviežená. Pleť je tak pripravená na nanesenie séra či krému, o ktorých vám napíšem nabudúce.

 

Ako ste sa dočítali v úvode, tento púder je však tiež vhodný i na holenie. To, že ma nebolo treba dvakrát prehovárať a vyskúšať aj túto možnosť, vám snáď nemusím ani hovoriť. :) Ešte v ten deň, ako mi púder na testovanie prišiel, som si išla oholiť aj nohy. A aj keď som s výsledkom, ktorý zanechá na pleti, spokojná, na holenie sa mi páči ešte viac.
 

Odporúčame prečítať: Týždenný detox pre vašu pleť, ktorý stojí za to!

declare-puder-na-tvar

Zdroj: Shutterstock®

V tomto prípade už množstvom tak ,,nešetrím" a rada si doprajem púdru viac. Samozrejme, nemožno očakávať takú penu ako od klasickej peny na holenie, no úplne vystačí aj takáto, ktorú vytvára tento púder. Počas holenia žiletka po pokožke úžasne kĺže, no podstatnejší je pre mňa výsledok. A ten je neprekonateľný, to mi môžete veriť. Takú hebkú, hladkú a príjemnú pokožku som nemala, ani si nespomínam...

 

Odporúčame prečítať: Káva ako ju nepoznáme - 7 spôsobov jej využitia pre krásu

declare-cleansing-powder

Zdroj: Shutterstock®

Jednoducho - úplná paráda. :) Na záver už len chcem vyzdvihnúť luxusné, no zároveň jednoduché balenie produktu, ktoré ma ,,dostalo". Nenašla som na ňom jedinú chybičku a v kúpeľni sa vyníma naozaj krásne. Investovať do produktov značky Declaré sa teda určite vyplatí. 

 

Tento produkt je dostupný v sieti parfumérií Fann.

declare-produkty-fann

Zdroj: Shutterstock®

8 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

13.12.2015 08:51

tak zasa som sa nieco nove dozvedela...

Vaše meno:

Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

13.12.2015 09:54

zaujímavé ešte som o tomto nepočula no rada by som vyskúšala tento produkt

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

13.12.2015 11:49

odličovací púder je pre mňa úplnou novinkou

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

14.12.2015 01:12

Toto mi príde dosť nepraktické. Správne namiešať , nerozsypať..zvlášť keď sa občas odličujem už ospalá. Na druhej strane, podstatný je výsledok, tiež mám citlivú pleť, tak možno by ma kvalitou presvedčil :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

29.12.2015 15:23

wau tak toto by bol skvelý darček pre mňa... nevynechám ani jeden deň bez čistenia pleti a toto by bolo spríjemnenie

Vaše meno:

ľubka Olexyová

ľubka Olexyová

08.04.2016 19:18

veľmi dobrý nový typ produktu,páči sa mi

Vaše meno:

Nikoleta Sághyová

Nikoleta Sághyová

12.05.2016 20:10

multifunkcny vyrobok,no paráda.rada by som ho vyskusala

Vaše meno:

Anna Kristova

Anna Kristova

26.05.2016 07:54

treba vyskúšať

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE