TEST: Dermacol -HYALURON CLEANSING MICELLAR LOTION

Pred pár dňami som zverejnila článok na micelárku od Biodermi a dnes vám tu predstavím ďalšiu micelárnu vodu, ktorá je okrem citlivej pleti vhodná aj na pleť zrelú!

 

Podobne ako Bioderma je ladená do tónov červeno - ružovej farby, ktorá sa, ako som si pri rôznych micelárnych vodách všimla, stala akýmsi symbolom citlivej pleti.

 

 

Možnože už tušíte a možnože nie, že dnešný článok bude venovaný micelárnej vode značky Dermacol s obsahom kyseliny hylaurónovej.

dermacol - HYALURON CLEANSING MICELLAR LOTION

Zdroj: Shutterstock®

Dermacol Hyaluron Cleansing Micellar Lotion - micelárna voda s kyselinou hyalurónovou. Osviežujúca čistiaca micelárna voda perfektne odstráni nečistoty pleti, dokonca aj vodoodolný make-up. Kyselina hyalurónová pleť spevňuje, vypína a hydratuje.

 

Použitie: Ráno a večer aplikujte na pleť pomocou vatového tampónu. Najprv odlíčte oči a pery, potom zvyšok tváre. Pri odlíčení tváre postupujte vždy smerom od stredu do strán a jemne stierajte. Nakoniec vyčistite aj krk a dekolt. Neoplachujte.

dermacol - HYALURON CLEANSING MICELLAR LOTION

Zdroj: Shutterstock®

Balenie micelárnej vody s obsahom kyseliny hyalurónovej som vám v úvode článku už trošku načrtla. Micelárka podobne ako ostatné dostupné na trhu využíva balenie vo forme flašky. Hrdlo respektíve samotný vrchnáčik je krásne zladený do ružovo-červenej. Niektoré popisy ako aj obrázky na balení si tiež prepožičali tento odtieň a krásne tak vynikajú na zlatom podklade. Objem micelárky je úctyhodných 400 ml, takže je vhodná skôr len na doma, niekde na cesty by som ju z úsporných dôvodov nebrala so sebou:)

dermacol - HYALURON CLEANSING MICELLAR LOTION

Zdroj: Shutterstock®

Micelárka je vhodná pre zrelú i citlivú pleť, vhodná na odličovanie i čistenie pleti. Jej šetrné a jemné zloženie poskytuje možnosť aplikácie aj na citlivé očné partie. Milujem produkty,ktoré sú vhodné ako na pleť tak i na oči. Je to veľmi praktické, keď sa nemusíte oháňať rôznymi produktami, šetrí to priestor v kúpelke aj čas, ktorý v nej strávite. Micelárna voda je navyše vhodná aj na odličovanie vodeodolných produktov, takže vás nesklame v žiadnom prípade.

dermacol - HYALURON CLEANSING MICELLAR LOTION

Zdroj: Shutterstock®

Poznáte to, keď máte svoj obľúbený produkt, ktorý používate už roky, a potom sa vám dostane iný podobne zameraný a vo vás to vyvolá značnú dávku zvedavosti? Sama o sebe by som asi svojvoľne nesiahla po tejto micelárnej vode, ale som vďačná za možnosť otestovať jej kvality na vlastnej pokožke. 

 

Micelárka s obsahom kyseliny hyalurónovej ma milo prekvapila. Po jej použití bola pleť krásne čistá a naopak odličovací tampón na seba nebral všetky nečistoty, ktoré sa počas dňa na mojej pleti usídlili. Pleť po očistení pôsobila ihneď zdravším sviežejším vzhľadom a sviežo som sa aj cítlila. Pleť opäť po očistení krásne dýchala a ja som sa cítila akoby znovuzrodená. Nepociťovala som žiadne pocity pnutia, či stípania, po dočistení pleť bola krásne hydratovaná. Bola som naozaj milo prekvapená a dovolím si tvrdiť, že tento produkt sa Dermacolu vážne vydaril.

3 komentárov
Erika Špacírová

Erika Špacírová

28.06.2015 17:57

skúsila som ju už aj ja zo zvedavosti :D ale naďalej zostávam verná Garnier micelárnej vode :)

Vaše meno:

Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

28.06.2015 19:44

tiež rada skúšam rôzne micelárne vody pretože si myslím že občas treba kozmetické produkty prestriedať a tak určite príde rad aj na túto vychválenú micelárnu vodu

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

18.08.2015 10:05

najlepšia je micelárka od ziaji :) tú odporúčam :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE