TEST: DERMACOL JUICY&BEAUTY krém na tvár

Odborníci odporúčajú jesť čerstvé ovocie, ktoré obsahuje vysoké množstvo vitamínov a mnoho iných prospešných látok. A preto vybrali pre nás to najlepšie, čo nám príroda ponúka.

 

Vďaka tomu sa zrodili tri krémy s extraktmi a vôňami vybraných ovocných plodov: MANGO a FIGA - svieži a voňavý krém, rovnako ako exotické ovocie, ktoré obsahuje. Osviežuje pleť, je viditeľne hydratovaná, pružná a vyhladená. JAPONSKÁ ČEREŠŇA - je rovnako ľahučký a ružovkastý ako kvietok tohto krásneho stromu. Má spevňujúce a hydratačné účinky. Pleť je viditeľne hydratovaná, vyživená a rozjasnená. A o poslednom MARHUĽA a JOGURT si napíšeme niečo viac :)

dermacol-juicy-and-beauty

Zdroj: Shutterstock®

"Pleťový krém s marhuľovým olejom ošetrujúci jemnú pleť. Jogurtový extrakt má blahodarný účinok na pleť, ktorú hydratuje, vyživuje a rozjasňuje. Vitamín E pôsobí protizápalovo a zabraňuje poškodeniu pokožky voľnými radikálmi. Maslo karité podporuje ochranu pleti pred UV žiarením, napomáha udržaniu pružnosti pleti, upokojuje a regeneruje."

dermacol-krem

Zdroj: Shutterstock®

Pred nejakým časom som už mala možnosť jeden DERMACOL krém testovať, a nakoľko ma prekvapil, a bola som s ním spokojná, od tohto som očakávala to isté. Balenie je stále pri týchto krémikoch rovnaké - škatuľka je síce vždy pekná a farebná, no osobne by som uvítala, keby skôr bolo samotné balenie výraznejšie, ale aspoň ho oživuje ružový vrchnáčik :)

dermacol-apricot-yogurt

Zdroj: Shutterstock®

Ako to pri väčšine krémov býva zvykom, aj tu sa stretávame s "alobalovou" ochranou pod viečkom krému, čo je skvelý dôkaz toho, že je krém skutočne nový, nepoužitý, ba ani len neovoňaný - pretože v drogériách sa nájdu rôzny ľudia, čo nemajú problém si produkt otvoriť, ovoňať a hlavne vyskúšať...

dermacol-skin-care

Zdroj: Shutterstock®

Pomaličky sa už teda dostávame aj k vôni, ktorá je pri priamom čuchnutí do balenia trošku umelá, no počas bežného používania a rozotierania krému sa mení na veľmi príjemnú marhuľovú s kvapkou jogurtu, takže za mňa môže byť...

 

Krém sa vcelku rýchlo vsaje do pokožky, takže som si ho obľúbila hlavne na ranné použitie, pretože osobne si na noc doprajem o čosi výživnejšie a mastnejšie krémy.

dermacol-pletovy-krem

Zdroj: Shutterstock®

Krém má jemnú textúru, takže na pleti nepôsobí vôbec ťažko, ba práve na opak je úplne ľahučký. Teraz som mala dosť veľké problémy s pleťou, takže som po ňom siahala pravidelne, a môžem potvrdiť, že mi ju ukľudnil a zmiernil podráždenie.

dermacol-zvlacnujuci-krem

Zdroj: Shutterstock®

Ešte by som sa možno v krátkosti rada vrátila k tomu baleniu. Krémy v sklenenom balení sú síce na pohľad určite príťažlivejšie, no ak Vám náhodou spadne v kúpeľni na dlaždice, som si viac ako istá, že by to dobre nedopadlo. S týmto teda máte istotu, že sa Vám len tak ľahko nerozbije, a keďže plast je aj ľahší ako sklo, nezaťaží Vám nielen pleť ale i kozmetickú taštičku :)

dermacol-kremy

Zdroj: Shutterstock®

10 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

28.09.2014 16:46

mám rada takéto ľahšie krémy a tieto určite fantasticky voňajú

Vaše meno:

Katarína Šutvajová

Katarína Šutvajová

28.09.2014 20:16

tiež by som rada vyskúšala tieto "chutné" krémiky

Vaše meno:

Regina Bachratá

Regina Bachratá

29.09.2014 14:11

krémy vyzerajú dobre

Vaše meno:

Libuše Šumná

Libuše Šumná

29.09.2014 21:04

krémy budou určitě výborné

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

30.09.2014 14:53

dermacol kozmetiku používam už roky a toto testovanie je super lebo stále je niečo nové a takto mám aspoň prehlad

Vaše meno:

Jana Šurkovská

Jana Šurkovská

02.10.2014 08:27

krémy od značky Dermacol používam pravidelne:)

Vaše meno:

Martina Begalova

Martina Begalova

10.10.2014 11:01

tak takyto podobny krem bol uz pred rokmi ale potom zmizol.... tuto znacku mam rada a pouzivam ocny krem a teraz uz vyskusam aj denny :)

Vaše meno:

Katarína Kačuriková

Katarína Kačuriková

11.10.2014 13:19

krémy ako také som od dermacolu ešte neskúšala :/

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

13.10.2014 20:20

zataiľ som žiaden nevyskúšala ale z tejto trojice by som si vedela vybrať :)

Vaše meno:

ľubka Olexyová

ľubka Olexyová

17.12.2014 14:09

už len pre tú vôňu by som ich chcela

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE