TEST: Dermacol - Time Coat

Otočte chod ručičiek biologických hodín a vráťte čas pleťových buniek o 15 rokov späť! Vrásky sú prirodzeným prejavom pleti v súvislosti s pribúdajúcim vekom. K ich vzniku dochádza v dôsledku starnutia pokožky, ktorá stráca pevnosť a pružnosť.

 

Vývojové laboratóriá Dermacol prinášajú nový rad starostlivosti o pleť proti vráskam s intenzívne zdokonaľujúcim a omladzujúcim účinkom a rozjasňujúcimi optickými pigmentmi.

 

Jedinečná kombinácia účinných látok Time CodeTM, RonaFlair® Flawless a sférickej kyseliny hyalurónovej spomaľuje proces starnutia pleti, vypína ju, zvyšuje jej pružnosť a pevnosť, zabraňuje tvorbe nových vrások, okamžite ju zdokonalí a rozjasní. Navracia pleti mladistvý vzhľad už za 14 dní. Látka Time CodeTM sa prirodzene vyskytuje v pokožke a v mozgu. V odporúčanom dávkovaní Time CodeTM odporuje zákonom gravitácie, vytvára kolagénovú sieť a bunky väzivového tkaniva sú za prítomnosti látky Time CodeTM o 15 rokov mladšie. Je to ale naozaj pravda?

 

Produktový rad testovala teta Iveta.

dermacol-time-coat-denny-krem

Zdroj: Shutterstock®

Time Coat Intense Perfector Day Cream

Intenzívne zdokonaľujúci denný krém SPF 20
50 ml / 14,19 eur

dermacol-time-coat-denny-krem

Zdroj: Shutterstock®

Vyživujúci denný krém s účinnou látkou Time CodeTM otáča chod ručičiek biologických hodín a vracia čas buniek pleti o 15 rokov späť! Krém opticky redukuje vrásky pomocou sférických pigmentov. Krém je balený v krabičke a má sklenený obal. Je ľahký a mastný. Na pleti zanecháva mastnejší povrch, je bez výraznej parfumácie. Ivetka spomenula, že krém ju zo začiatku používania na pleti pár minút štípal. Po týždni už štípanie ale nepociťovala. Výraznú redukciu vrások vďaka nemu nezaznamenala, ale pochvaľovala si výborné hydratačné vlastnosti. 

nocny-krem-time-coat

Zdroj: Shutterstock®

Odporúčame prečítať: Dermacol – Čistiaca micelárna voda

 

Time Coat Intense Perfector Night Cream

Intenzívne zdokonaľujúci nočný krém
50 ml / 14,19 eur

nocny-krem-time-coat

Zdroj: Shutterstock®

Opäť aj táto starostlivosť je balená v škatuľke a má sklenený obal. Krém má oproti dennému krému trošku inú textúru - je hutnejší a biely. Krém nemá výraznú parfumáciu. Na pokrytie tváre stačí malé množstvo prípravku. Ivetka však nebola spokojná ani s týmto výrobkom. Po mesiaci nezaznamenala výrazné zlepšenie pleti. Tiež jej prekážalo, že po aplikácii krému jej pleť ostávala lepkavá.  Výhodou pre mnohé z vás však môže byť fakt, že v kréme nie sú obsiahnuté parabény ani silikóny.

dermacol-produktovy-rad-time-coat

Zdroj: Shutterstock®

Odporúčame prečítať: Dermacol - Vyhladzujúca pleťová báza

 

Time Coat Intense Perfector Eye&Lip

Intenzívne zdokonaľujúci krém na oči a pery
15 ml / 10,39 eur

 

Krém je balený v krabičke, obal krému je rovnaký, ako môžete poznať pri iných starostlivostiach o očné okolie. Ivetka mi povedala, že krémy Dermacol na očné okolie používa už roky a že s nimi vždy bola spokojná. Tento krém z radu Time Coat je vraj ,,nemastný a účinný". Nepoužívala ho na okolie pier, ale len na okolie očí. Výraznejší výsledok zbadala po troch týždňoch. Neodporúča ho však používať stále, stačí ho používať mesiac, potom s používaní prestať a znovu sa po určitej dobre k nemu vrátiť. Na otázku či by si ho kúpila opakovane povedala: ,,určite áno". Moja mamina má tiež rada krémy na očné okolie od Dermacolu, takže tento produkt sa určite oplatí vyskúšať. smiley

maska-na-plet-time-coat

Zdroj: Shutterstock®

Time Intense Perfector Mask

Intenzívne zdokonaľujúca pleťová maska
2 x 8 ml / 2,69 eur

 

K maske vám toho veľa nenapíšem. Ivetku po aplikácii začala páliť tvár, tak si ju potom hneď aj zotrela. Zo zvedavosti som si teda chcela vyskúšať druhú polku masky, keďže 1 balenie je vlastne dvojbalenie. Moja pleť reagovala rovnako, tiež ma začala páliť - čím to bolo spôsobené, neviem. Maska mala redšiu textúru a peknú parfumáciu. O účinku vám však nepoviem... Niekedy to tak býva, že i keď nám, testerkám, produkt nesadol, vám môže. Preto ak rada skúšate kozmetiku, vyskúšajte aj tento produktový rad a dajte nám vedieť o vašej skúsenosti. smiley

3 komentárov
Miloslava Ištvánová

Miloslava Ištvánová

10.11.2015 22:19

Používam produkty z tejto kozmetiky a túto novinku skúsim vyskúšať.

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

20.12.2015 20:59

celá rada vyzerá dobre

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

22.01.2016 16:34

s touto značkou ešte teda nemám skúsennosti, ani krém ani nič z pleťovej kozmetiky, musím to napraviť

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE