TEST: L´oréal Paris vyživujúci krém Triple Active Sensitive

Je vaša pleť citlivá a vyžaduje špeciálnu starostlivosť, ktorá ju upokojí a vyrovná začervenanie? Odborníci z L’Oréal Paris vyvinuli krém Triple Active Sensitive, ktorý má trojitý účinok – hydratuje, upokojuje a pôsobí proti začervenaniu.

 

Zloženie obsahuje milióny glycerínových molekúl, ktoré pleť postupne hydratujú až 24 hodín.

 

Vďaka vitamínu E a kaméliovému oleju krém pokožku upokojuje a zvláčňuje. Zažite pocit hĺbkovo hydratovanej pleti bez začervenania.

 

L’Oréal Paris predstavuje nový upokojujúci a vyživujúci krém Triple Active Sensitive pre citlivú pleť. Vďaka svojmu jedinečnému zloženiu má trojitý účinok:

  • Hydratuje
  • Upokojuje
  • Pôsobí proti začervenaniu
  •  
Loreal krem na plet

Zdroj: Shutterstock®

Milióny glycerinových molekúl obsiahnutých v kréme Triple Active Sensitive od L’Oréal Paris pleť hydratujú okamžite i postupne až po dobu 24 hodín. Zloženie krémov je naviac obohatené o vitamín E, ktorý je známy svojimi upokojujúcimi účinkami. Vďaka tomu krém pokožku okamžite zvláčňuje a zbavuje pocitu napätia. Triple Active Sensitive tiež pôsobí proti začervenaniu. Olej zo sladkých mandlí a olej z kamélií redukuje začervenanie a upokojuje citlivú pleť.

 

Ako hodnotím krém ja?

Loreal krem na plet

Zdroj: Shutterstock®

Výrobok je balený v klasickom balení pre Loreal. Tento krém som používala skoro denno-denne - samostatne ako dennú starostlivosť. Konzistencia je mastnejšia, veľmi hutná a sfarbená jemne do lososova. Krém má jemnú, príjemnú vôňu. Do pleti sa rýchlo vsiakne, zanechá ju hebkú/vláčnu (ako detskú prdelku :)) 

 

Krém krásne pleť hydratuje a upokojuje - naozaj splňuje čo hovorí výrobca. Jeho mastnejšia konzistencia zanecháva pleť trošku mastnejšiu a tak môže nastať problém pri aplikácii make-upu. Mne však z celkového hľadiska krém nevyhovuje, nakoľko sa mi po ňom začali tvoriť zapálené podkožné miesta. Keďže nič iné som nemenila, iba krém, z tohto dôvodu si myslím, že daný problém mi spôsobil krém. Pokiaľ vás však netrápi aknózna pokožka, krém si určite obľúbite. :)

L´oréal Paris vyživujúci krém Triple Active Sensitive

Zdroj: Shutterstock®

1 komentár
Miriama Lešňovská

Miriama Lešňovská

03.09.2015 10:58

tento krémik mám a som s ním zatiaľ spokojná. Celkovo je to výborná značka

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE